18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #64

Polskie_Drogi • 2016-11-29, 11:37
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych

grudzin7

2016-11-29, 12:39
5:47 się pieski naoglądały amerykańskich filmów i też chcieli mieć wejście z przytupem :rofl:

zonk

2016-11-29, 12:41
Po ch*j to wrzucasz. Nic to nie da bo polaczki, są za bardzo sp***olone żeby jeździć samochodami.

Polskie_Drogi

2016-11-29, 12:52
SQT napisał/a:

Po ch*j to wrzucasz. Nic to nie da bo polaczki, są za bardzo sp***olone żeby jeździć samochodami.


To nie prawda co piszesz. Wiele osób dzięki podobnym materiałom uczy się i poznaje mechanizmy powstawania wypadków, kolizji i innych niebezpiecznych zdarzeń. Dzięki nagraniom z samochodowych czarnych skrzynek mamy w tej chwili dostęp do informacji, które jeszcze do nie dawna były dla nas nieosiągalne. To przełomowy wynalazek, który już ma wpływ na poprawę brd. a z czasem będzie jeszcze lepiej – zobaczysz :)

Arathnmor

2016-11-29, 13:27
@Polskie_Drogi

Wiele osób się uczy, a owszem, jednak głównie tego że przez tępe k***y bez wyobraźni można szybciej się przenieść na drugą stronę. Tego czynnika się nie przeskoczy na drodze.

SanicHegehog

2016-11-29, 13:33
Dinaeel napisał/a:

@Polskie_Drogi

Wiele osób się uczy, a owszem, jednak głównie tego że przez tępe k***y bez wyobraźni można szybciej się przenieść na drugą stronę. Tego czynnika się nie przeskoczy na drodze.


Co można rozwinąć jako: na drodze musisz myśleć przynajmniej po trzykroć - za siebie, za tych, co mogą odwalić pospolite manewry (wpychanie się, zmiana pasa bez użycia lusterka, itd.) oraz za tych, co odpie**alają takie maniany, że łeb boli (wyjazd na pełnym gazie z podporządkowanej, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu, przelot na czerwonym, itd.).

Osobiście trochę kilometrów już wyjeździłem, ale to, co widać nieraz na tych filmach (i to też w moich rejonach), daje do myślenia i powoduje, że człowiek w podobnej sytuacji spodziewa się najgorszego. Zdarzało się już, że mi to dupę uratowało, bo czasami nie jesteś w stanie nawet sobie wyobrazić jak ktoś może odj***ć za kierownicą taki czy inny manewr, dopóki tego nie zobaczysz.

mam_kompa

2016-11-29, 13:52
Janiakowi się oberwie

Aksal

2016-11-29, 14:17
3:30 O, k***a! Mikołaj Klatka!

Bosewiak

2016-11-29, 15:03
1:25
- zjedzie za mną Pani na stacje, dobrze?

- doobrzeee.

W jej głosie czuć pretensje, nadchodzącą kłótnię i to, że nie rozumie, ze to ona zj***ła :D

PLN

2016-11-29, 16:00
Jak mnie pasażerowie wk***iają z tymi swoimi pytaniami k***a, kto miał pierwszeństwo, a kto nie. Ty czy on? No k***a mać p*zdy ślepe tępe w uj!!!

pogromcazlublina

2016-11-29, 16:57
PLN napisał/a:

Jak mnie pasażerowie wk***iają z tymi swoimi pytaniami k***a, kto miał pierwszeństwo, a kto nie. Ty czy on? No k***a mać p*zdy ślepe tępe w uj!!!



Czy Twój pojemny móżdżek ma problem z ogarnięciem, że pasażer podczas jazdy może nie zwracać uwagi na drogę?

OxY

2016-11-29, 17:08
@Bosewiak
może jestem niedouczony, ale to on miał ją z prawej i jak dla mnie jej pierwszeństwo

miedzianek

2016-11-29, 17:14
Pijanych tępić.

A ten rowerzysta to jak się tak wpie**olił?

BTW-sytuacja z 0:37-w teorii winny ten co wyprzedzał czy na parking wjeżdżał? Wg mnie ten co wjeżdżał, bo ma obowiązek ustąpić jadącym po przeciwnym pasie ruchu. Ale z drugiej strony, zasygnalizował zamiar skrętu. Zakazu wyprzedzania nie widać, linii poziomych nie ma, koleś już prawie był na parkingu

KJP678

2016-11-29, 17:42
OxY napisał/a:

@Bosewiak
może jestem niedouczony, ale to on miał ją z prawej i jak dla mnie jej pierwszeństwo



Chyba jesteś niedouczony. Poczytaj trochę, kto i dlaczego ma na rondzie u nas pierwszeństwo. Potem obejrzyj tamto zdarzenie jeszcze raz (od początku, nie momentu stłuczki) i zerknij na znak po prawej stronie. Na 100% ona miała identyczny. Wtedy będzie wszytko jasne.
Pozdrawiam