18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pandagul

2011-05-06, 13:34
"? Co to"
Janusz Palikot, Żołądkowa, Perła, Ani Mru Mru, Chmiel.

@edit: Lubelskie (piwo)

EvilSoran

2011-05-06, 16:07
Witkens co do warszawiaków, to 40% aktualnych warszawiaków pochodzi ze wsi .. (Skąd pewnie pochodzisz właśnie ty) Są to ludzie którzy dorobili się na sprzedaży kartofli truskawek czy czegoś tam i przeprowadzają się do warszawy po to żeby zaszpanować przed sąsiadami ... są to ludzie którzy nie umieją się zachować i mówią często ... "Jestem z warszawy" .... wiec specjalne wklejanie tak przerobionego obrazka ze zmieniona "stolyca" na "k***y i pedały" stawia cie na tym samym poziomie co właśnie tych "Warszawiaków"

ew. Wpierw byłeś na k***ach ... a potem cie zgwałcił gdzieś ktoś w dupę i musisz się wyżalić wszystkim wstawiając właśnie takie śmieci o.O

sciemo

2011-05-06, 16:16
Jeadong napisał/a:



Zapewne w przyszłości wyjadę, żeby zarobić na własne utrzymanie bo w tym kraju pracując uczciwie nie da się zarobić więcej jak średniej krajowej, która ledwo starcza na zakup cukru i polędwicy.

Kocham Polskę za jej historię, gówno posadziłem na społeczeństwie do którego należysz i jeśli czujesz się obrażony to cieszę się, taki był mój cel. Nie mówię tu już o j***nej polityce dzięki której w 50% jesteśmy w tym gównie ale przede wszystkim o takich ludziach jak ty czy ja, brudasach, śmieciach i leniach. Spójrz na polskie chodniki uj***ne psim gównem, domy w kolorze pedalskich "graffiti" i nasze ukochane drogi. Teraz porównaj to z niemieckimi. Można wymieniać w nieskończoność.
Więc jak czujesz się obrażony to się rozejrzyj i zacznij zapie**alać "patrioto" j***ny.



Z takim myśleniem to się nie dziwie ze maturzyści narzekają na każdy arkusz jaki im się podsunie. Skoro średnia krajowa (2500 na rękę ) to dla Ciebie mało, widać żeś z tych w których rodzice pakują kasę bez opamiętania, żeby tylko syniowi niczego nie zabrakło. Skończ studia chłopcze, usamodzielnij się a zobaczysz ze nawet głupie 1500zł wystarcza do przeżycia i jeszcze zostaje, a wystarczy trochę ambicji zeby podnieść zarobki do 4500 zł, no ale narazie musisz mieć koniecznie 6 pasków przy dresie więc tego nie zrozumiesz. A chcesz porównywać Polskę do Niemiec to najpierw poczytaj jakim sposobem są bardziej rozwinięci od nas.

Wilku94

2011-05-06, 16:20
Jeadong napisał/a:

Ja to widzÄ™ inaczej....


Obrazek


Gównem to ci zchaty capiło dla tego tak ci się ojczyzna kojarzy.

Powell

2011-05-06, 16:40
@Witkens
starzy cię spłodzili w Warszawie, zostawili i adoptowali cię nowi rodzice tej samej płci na jakiejś wsi, że masz taki żal?

meszamorum

2011-05-06, 16:41
Przeciez W Zachodniopomorskiem juz nie buduja w zasadzie statkow, bo nie ma regularnych stoczni/dogorywaja. Co najwyzej elementy dla niemieckich stoczni.

uÅ...........ik

2011-05-06, 17:59
to w Lubuskiem leży Rio de Janeiro? ja pie**ole, nie wiedziałem :o

j0k3

2011-05-06, 18:24
"k***y i pedały" , to ciebie r*chały ;)

Pralkosuszarka

2011-05-07, 01:14
EvilSoran napisał/a:

...co do warszawiaków, to 40% aktualnych warszawiaków pochodzi ze wsi .. (Skąd pewnie pochodzisz właśnie ty) Są to ludzie którzy dorobili się na sprzedaży kartofli truskawek czy czegoś tam i przeprowadzają się do warszawy po to żeby zaszpanować przed sąsiadami ... są to ludzie którzy nie umieją się zachować i mówią często ....



Powiem tak. W dupie byłes i gówno widziałes :) Jak masz parcie na klawiature to popisz sie czyms wiecej niz przepisywanie z pracia wzietych stereotypow.

Pandagul

2011-05-07, 15:03
skrzypek_wtk napisał/a:

to w Lubuskiem leży Rio de Janeiro? ja pie**ole, nie wiedziałem :o



Rio de Åšwiebodzino :ukrzyzowany:
gz za obeznanie w temacie

EvilSoran

2011-05-07, 15:43
Pralkosuszarka napisał/a:



Powiem tak. W dupie byłes i gówno widziałes :) Jak masz parcie na klawiature to popisz sie czyms wiecej niz przepisywanie z pracia wzietych stereotypow.



Czyżbyś był w 40% ? :]

LadyBergamoth

2011-05-07, 16:09
Ludzie, więcej dystansu, poczucia humoru i szerszego spojrzenia życzę...

Ver. 0.1 - Jak Polacy widzą świat


Witkens

2011-05-08, 16:40
EvilSoran napisał/a:

Witkens co do warszawiaków, to 40% aktualnych warszawiaków pochodzi ze wsi .. (Skąd pewnie pochodzisz właśnie ty) Są to ludzie którzy dorobili się na sprzedaży kartofli truskawek czy czegoś tam i przeprowadzają się do warszawy po to żeby zaszpanować przed sąsiadami ... są to ludzie którzy nie umieją się zachować i mówią często ... "Jestem z warszawy" .... wiec specjalne wklejanie tak przerobionego obrazka ze zmieniona "stolyca" na "k***y i pedały" stawia cie na tym samym poziomie co właśnie tych "Warszawiaków"

ew. Wpierw byłeś na k***ach ... a potem cie zgwałcił gdzieś ktoś w dupę i musisz się wyżalić wszystkim wstawiając właśnie takie śmieci o.O



Powell napisał/a:

@Witkens
starzy cię spłodzili w Warszawie, zostawili i adoptowali cię nowi rodzice tej samej płci na jakiejś wsi, że masz taki żal?



a więc mamy 2 lokalnych patriotów ze stolycy, wg mnie to itak za dużo.
Patrz na tytuł postu "Polska oczami Polaka" i tak właśnie widzimy warszawę. dziękuję do widzenia.

ps: a małomiasteczkowość to sposób myślenia a nie miejsce zamieszkania -co własnie pokazaliście swoimi reakcjami cioty.

Pralkosuszarka

2011-05-10, 13:34
Witkens napisał/a:


a więc mamy 2 lokalnych patriotów ze stolycy, wg mnie to itak za dużo.
Patrz na tytuł postu "Polska oczami Polaka" i tak właśnie widzimy warszawę. dziękuję do widzenia.

ps: a małomiasteczkowość to sposób myślenia a nie miejsce zamieszkania -co własnie pokazaliście swoimi reakcjami cioty.



Małomiasteczkowość to własnie bije z twoich kompleksow burku:)

Powell

2011-05-11, 17:34
@Witkens od kiedy w wych*jówku dolnym macie internet? :) to ty jesteś zakompleksiony i gówno wiesz o Warszawie. Mam tu mnóstwo znajomych ale może jakieś 60-70% z nich jest Z Warszawy