18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska noc na końcu świata.

nevon • 2013-03-23, 08:26
Polska reprezentacja w kopaną jak zawsze dała "dupy" ale warto wiedzieć że gdzieś na końcu świata są ludzie co dumnie bronią i osiągają sukcesy dla naszego orzełka. :lol:

oponaodjelcza

2013-03-23, 13:03
@Up: jeśli chodzi o burdy na meczach, to pamiętam jak w 1996 po zwycięstwie Włókniarza kibice z przeciwległych sektorów się wpieprzyli na płytę i napieprzali się ze sobą i z policją :D Ale mistrzostwo było! :D Co mnie dziwi, to że jak pojadę na mecz (co się zdarza rzadko, bo z Wawy na mecz CKMu blisko nie jest), to wcale ludzi nie brakuje, stadion często jest wypchany po brzegi, więc nie jest tak, że ludzie się nie interesują. Po prostu to się jakoś nie przebija do mediów, podejrzewam, że jak zwykle chodzi o kasę i "kto z kim ile wypił", bo jednak piłka jako sport narodowy niewiele ma do zaoferowania - oglądać przez 2 godziny jak Polacy dostają po dupie, dziesiąty raz z rzędu - takie patriotyczne! Idąc za tradycją powinny być jeszcze muzea przegranych meczów i święta narodowe "tego dnia w 2002 Polacy nie wyszli z grupy".

Horosz

2013-03-23, 14:35
Brawo Jarek ! Pozdrowienia dla Wszystkich kibiców Speedwaya :) Tylko Falubaz !

przepon

2013-03-23, 16:01
@oponaodjelcza

Nie wiem jak to było w '96, ale w 2003 miał miejsce taki incydent na meczu CKMu z Toruniem. Były to jednak zasadniczo niewielkie incydenty, które od czasu do czasu się powtarzają do tej pory. Ale fakt, że generalnie nie ma obaw ku temu, iż idziesz na mecz i nie wiesz, czy grupa cieciuchów nie zacznie się napierniczać.

RafalMKS

2013-03-23, 16:07
Zajebisty mecz to byl !! Bomba!

Dalias

2013-03-23, 16:11
Ale jedyna i słuszna Piłka Nożna to dalej sport narodowy...

Lewandziu

2013-03-23, 22:07
Nie ma ch*ja żebym za żużel dał piwo :-x

Pysio0

2013-03-24, 11:07
Sporty motorowy się nie przebują bo PZM ma to w dupie. Dostają swoją daninę i nie robią nic, prócz zbierania jej. Nie inwestują w ogóle w lokalne zawody. To organizatorzy muszą zapłacić PZM kasę za zorganizowanie ich i... i na tym się kończy rola PZM- wydają pozwolenie. To oni powinni chociażby stworzyć telewizję internetową i promować ten sport! Za te wszystkie opłaty za licencje, za ch*jowe ubezpieczenie zdrowotne, za kasę z każdych legalnych zawodów. To ch*jom się nie chce. Mówię jak jest w motocrossie, enduro i cross country, bo w tym można powiedzieć, że trochę siedzę...

patoo

2015-05-15, 11:21
to jest sadistic a nie kwejk k***a-mógł sie rozjebac lepiej !
Jaranie sie żużlem to pedalstwo a gollob to c**a i pedał (ssie ch*ja utarzanego w szlace)
dziekuje-dobranoc