18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy skoczkowie - the best of 2012/13

delmonte1 • 2013-03-27, 20:19
Najpiękniejsze chwile sezonu, który przejdzie do historii polskiego sportu za sprawą sukcesów naszych skoczków narciarskich. Na złoty medal zasłużyli też wspaniali biało-czerwoni kibice. Zobaczcie sami...



Wydarzenia przedstawione w filmie:
0:05 - PŚ w Engelbergu - 2 miejsce K. Stocha
0:28 - PŚ w Innsbrucku - 2 miejsce K. Stocha
0:47 - pierwszy w historii konkurs PŚ w Wiśle
0:58 - PŚ w Zakopanem - 2 miejsce Polaków, 3 miejsce K. Stocha
1:38 - MŚ w VdF/Predazzo - złoty medal K. Stocha, brązowy medal Polaków
5:15 - PŚ w Lahti - 3 miejsce Polaków
5:27 - PŚ w Kuopio - zwycięstwo K. Stocha
6:04 - PŚ w Trondheim - zwycięstwo K. Stocha
7:05 - PŚ w Oslo - pierwsze w karierze zwycięstwo P. Żyły
7:27 - PŚ w Planicy - 3 miejsce P. Żyły

Muzyka:
Two Steps from Hell - Heart of Courage (0:00 - 5:02)
All New Exiles - The Book (5:15 - 6:04 / 7:16 - 7:51)
Axwell Mix - In My Mind (6:41 - 7:05)

wubepe

2013-03-27, 20:57
chciałbym dożyć momentów kiedy będę miał gęsią skórkę oglądając powtórki z gry oraz sukcesów naszych kopaczy. Tak czy inaczej sezon w skokach zajebisty! Szacunek dla chłopaków. Dostarczyli wiele radości!

capekpl1

2013-03-27, 21:34
Nie zapominajmy dużego udziału w tych osiągnięciach o Kruczku.
Swoją drogą o ludziach którzy zajebiście reprezentują nasz kraj zawsze piwo!

Davis93

2013-03-27, 22:30
Kruczek to swoją drogą bardzo ciekawa postać. Skoczek do dupy - bo latał po 100m w Planicy a tu nagle wielki trener :D Wielkie gratulacje dla niego i niech tak dalej ciągnie.

Lordzik92

2013-03-27, 22:55
Ale to wydarzenia pilki budza najwieksze emocje... Polacy maja jakis fetysz z przegrywaniem.

pawelgk

2013-03-28, 07:42
Szkoda że sezon się zakończył bo Piter w świetnej formie teraz.

genghiskhan

2013-03-28, 11:45
no wszystko super ale kogo k***a te skoki obchodzą? czy to aż tak ważne, że jakieś zestawienia na sadola wrzucasz?
jesteś tym typem ludzi, do których w weekend nie można wpaśc, bo w niedziele po kościele TRZEBA skoki oglądać :roll:

straatveger

2013-03-28, 14:35
A nie ma nic o adamie homoseksualiście z wissy ?

rucek

2013-03-28, 14:46
kciuki sie same zaciskaja :) szkoda ze z komentarzem jest tak mało urywków

jerzyrambo

2013-03-28, 14:57
genghiskhan napisał/a:

no wszystko super ale kogo k***a te skoki obchodzą? czy to aż tak ważne, że jakieś zestawienia na sadola wrzucasz?
jesteś tym typem ludzi, do których w weekend nie można wpaśc, bo w niedziele po kościele TRZEBA skoki oglądać :roll:



A np. mnie k***a obchodzą... no i? Uwielbiam skoki tak jak piłkę nożną z tym, że ostatnio (k***a ostatnio to jakieś 30 lat) nie ma na co patrzeć jeśli chodzi o grę kopaczy polskich, no ale cóż poradzić. Skoki oglądam od roku 2000, obejrzałem tak z 95% zawodów i jestem bardzo zadowolony, że mogłem widzieć wszystkie lata sukcesów Adama i innych wybitnych zawodników i kiedyś może coś będę miał do opowiedzenia młodszym ludziom przy okazji, o wybitnym polskim zawodniku w tej dyscyplinie. Byłem na wielu zawodach w kraju i za granicą i jakoś nikt nie ma mnie za jakiegoś nie dostępnego weekendowicza, mam czas dla znajomych, z których też mam takich co skoki oglądają.
Bardzo mnie cieszy niewątpliwy sukces polskich skoczków z tego sezonu, bo muszę przyznać, że nie liczyłem na takie występy po zakończeniu kariery przez Małysza.
Także jak Cię nie interesuje ten sport to nie komentuj tak, że nikogo to z pewnością nie interesuje, bo się mylisz.

Rataj88

2013-03-28, 15:02
Coś pięknego,aż mnie ciarki przeszły oglądając ten materiał...Bardzo świetnie skomponowany z muzyką która daję więcej radości w oglądaniu :) Piwo się należy ;) Dziękujemy za tak piękny sezon narciarski z udziałem naszych Polaków ;) A co do Polskiej Reprezentacji to cieszmy się że chociaż wygrali z San Marino to i tak duży sukces jak dla nich ;D

Dedli

2013-03-28, 15:04
No i to są osiągi, a nie jakieś poj***ne platfusy w piłce kopanej... sic.... Tyle kuźwa kasy w nich państwo wkłada a ci partacze nijak nie potrafią grać... podniecają się wygraną z takim San Marino czy ch*je wie jakim zadupiem (Nie żeby San Marino było zadupiem. Szacun pełen), co to nawet nie mają w drużynie zawodowych piłkarzy (w porównaniu do naszej "kadry"). Ech :/

sa...........wi

2013-03-28, 15:04
Postawi mi ktoś piwo ? :>

xts

2013-03-28, 15:05
najch*jowszy sport ever

Maciekss

2013-03-28, 15:14
Wielka cysterna browaru dla chłopaków nie ma co gdybać.