topic

Polscy Kierowcy #74

65
piwo
Bekaaa  @ 2017-03-19, 08:23

Kolejna dawka braku rozwagi, nieostrożności i głupoty prosto z polskich ulic.

kaczakaka 

2017-03-19, 23:03 [link]
3:22 gość się wk***ia, jakby mu życie zniszczył tym oparciem się o zderzak...

4:30 malucha to mi szkoda, po czymś takim to do kasacji.

Paulo21 

2017-03-20, 21:43 [link]
I co, tak sie na BMW najezdza a wiekszosc z tych debili jezdzi czym innym.

Tak, mam BMW bo to dobre auta. I sral pies wszystkie stereotypy, potem tylko chmstwo odczuwam na drodze chociaz sam jezdze normalnie.

waloos 

2017-03-20, 21:59 [link]
Ostatnia sytuacja nie była taka jednoznaczna. Gość na prawym pasie hamował, ale było widać że przed nim ktoś zjeżdża. Do pasów dojeżdżał tak jakby się powoli rozpędzał, więc ciężko w takiej sytuacji szybko połapać, że może się tam czai pieszy.
Owszem kierujący powinni zwolnić i uważać, ale w takiej sytuacji pieszy też powinien pomyśleć. Na szczęście trafiło na myślącego pieszego, który nie rył się prosto przed siebie zgodnie z pierwszeństwem.

Wkurzyła mnie sytuacja z 3:30 - gość ewidentnie się pomylił, wjechał pod prąd. Może nieznane miasto, do tego ciemno więc nie zauważył znaku bo jeszcze światłami nie poświecił - zdarza się. Nagrywający zamiast podjechać z otwartą szybą i powiedzieć kulturalnie: "pomylił się pan, tu jest jeden kierunek" po czym objechać bokiem i dać mu tamtędy wyjechać, to bawi się w szeryfa i zmusza gościa aby on wycofywał na drogę o ewidentnie większym ruchu. No k***a mać takich idiotów to powinni rozszarpywać - oby przy jego pomyłce trafił na takiego samego nieuprzejmego wrzoda.

4:05 tu pewnie klasycznie, dwóch kolegów, pasjonatów motoryzacji oddaje się przyjemności prowadzenia posiadanego - dla tak zwanej frajdy - pojazdu. Krótko mówiąc sebixy z mózgiem wiewiórki, szpanujący zajeżdżonymi gratami.

matiTSWS 

2017-03-20, 23:25 [link]
3.30 to po prostu zwykłe sk***ysyństwo i cebulactwo. Widzi, że kierowca(najpewniej kobieta) uświadomiła sobie co zrobiła i robi miejsce na przejazd, a j***ny frajer zamiast przejechać, bo miejsca ma od ch*ja, jeszcze podjeżdza blokując możliwość przejazdu. Jeśli to czytasz pedale to ch*j Ci w oko i cebula w dupe.

Aksal 

2017-03-21, 10:29 [link]
kaczakaka napisał/a:
4:30 malucha to mi szkoda, po czymś takim to do kasacji.

Straty oszacowano na 3.75zł... :samoboj:

wojtaszek1910 

2017-03-21, 13:06 [link]
k***a z tymi strzalkami tez sie prawie kiedys nadzialem (1:10)

Stwórca 

2017-03-21, 19:39 [link]
1:54 oglądam już 6 raz i dalej nie wiem o co chodzi :D

Aksal 

Wczoraj 8:05 [link]
Stwórca napisał/a:
1:54 oglądam już 6 raz i dalej nie wiem o co chodzi :D

Przyjrzałem się i chyba gość z paszteta jechał pod prąd
   Popularne tagi
zwarcie  rowerzyści  tajne  wesoło  diler  samobójcy  blacharz  połyk  placek  ładunek  równouprawnienie  wycinka  przewóz  tłusty  dom dziecka  hamulce  rom
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]