18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna prowokacja na A klasie

Zdzisław2002 • 2013-11-03, 16:43


Teraz nawet za świeczkę urodzinową można dostać mandat...

Lędźwiowy

2013-11-03, 17:10
Ciekawe ile grozi za świeczkę w tych czasach :D

garota

2013-11-03, 17:19
ch*j z mandatem. Dlaczego ta k***a go szarpie, i czemu on się daje tak szarpać.? Ludzie walczcie o swoje prawa. Wczoraj próbował na mnie wrzeszczeć policjant przy cmentarzu (źle wjechałem) to mu powiedziałem prosto w oczy "drzeć ryj cwe*u to możesz na swoje dzieci". I nic mi się nie stało, nie pobili mnie itd. itd.

Loq14

2013-11-03, 17:23
@UP A potem mama powiedziała że już idziecie do domu bo rosołek czeka.

Janóż

2013-11-03, 17:31
ahahahaha to jest na tort świeczka xDDDDDD

Promek

2013-11-03, 17:33
Za co siedzisz?

Podpalilem swieczke i spiewalem sto lat!

wiesiors4

2013-11-03, 17:37
Najlepsze jest to, że niektórzy i tak nie widzą tu nic dziwnego, a najchętniej oskarżyliby całą resztę o spisek. Jak w zeszłym roku po marszu 11 listopada, gdy pomimo zdjęć i filmików, na których ludzie z bluzami z napisem policja rzucali kamieniami i racami w prewencję, a potem policjanci nie chcieli ich wylegitymować, ba zamiast tego osłaniali ich to tak większość nie widziała tam niczego podejrzanego. Dla niektórych zdjęcia i filmiki to widocznie za mało :facepalm:

aa...........am

2013-11-03, 17:38
jaka liga takie piro i interwencja

Nomercyy

2013-11-03, 17:39
Same obezwładnienie za świeczkę to jakaś pie**olona komedia, ale na litość Boską...gdzie tam k***a jest policyjna prowokacja? :ks_homer:

re...........tt

2013-11-03, 17:41
Co za sk***ysyny psy kundle j***ne, ja pie**olę życzę im aby wystąpili w dziale HARD

Matikens

2013-11-03, 17:44
Pisałem już w wielu miejscach na ten temat to napisze i tutaj. Na filmiku widać przykład nieudolności systemu i tego co zrobił z tą formacją która jeszcze jakieś kilka lat temu była głównie od zapewniania bezpieczeństwa a teraz dodatkowo jest maszyną do łatania dziury budżetowej i nabijania statystyk. Na filmie widać że gościa szarpie zwykły posterunkowy który po prostu chciał się wykazać a że na wsi nie ma takiej możliwości to uznał ze to idealna okazja, niestety tym samym zrobił z siebie debila. Ale do czego zmierzam? Wielu ludzi (nie wszyscy)którzy idą do "firmy" z powołania, którzy wiedzą co to znaczy być człowiekiem a nie całkowitym parobkiem rządu tak naprawdę sie nie dostaje bo nie spełniają kryteriów "profilu policjanta" który nawet nie jest dość zrozumiały dla tych którzy go stworzyli. Do tego tego dochodzi słabe przeszkolenie bo trwa coraz krócej a także służba okresowa i to własnie przez nią po ulicach biega wielu głupoli i kasują za wszystko co się da a także pajacują byleby się tylko przylizać i nabic jak najlepsze wyniki aby dostać w końcu kontrakt, więc lepiej jest wlepić mandat za piwko niż pojechać do niebezpiecznej dzielnicy a bo nóż widelec coś by sie jeszcze stało złego(jakby nie zdawali sobie k***a sprawy przed przystapieniem do służby...). Jest to cholernie smutne co się dzieje z tym wszystkim i myślę że będzie coraz gorzej dopóki nie wypie**oli się tego chorego rządu.


PS. Gościa ponoć puścili po wszystkim bo któryś starszy stopniem zauważył jaka się wiocha rozpoczęła i zareagował.