18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant wyskoczył z bronią i gazem

fiwus • 2017-08-17, 21:34
Zobaczcie sami!

Interwencja policji w Kole. Kto miał racje hmm?

Lew

2017-08-17, 21:41
co to za pseudo nabuzowany Sebiks nagrywa ?

Gdyby byli niewinni, grzecznie by się poddali, spisali by i by było spokojnie.
Ale Sebiks pewnie karynie musiał się popisać i tyle wyszło, a nagrywający nie dość ze tępa p*zda bo nagrywać nie potrafi, a drugie to komentarze jego są na podstawie gimbazy. Co drugie słowo to k***a, i inne słowa mało ogarniętego mózgu. No ale tak, Polska Policja nie szanowana, mały respekt do prawa przez obywateli i mamy takie kwiatki.

Ma...........ke

2017-08-17, 21:44
Z tego co pamiętam ze szkoły to policja bez żadnego powodu może zatrzymać na 48 chyba a potem to w nieskończoność przedłużać. Był podobno jakiś przypadek, że tak koleś przesiedział kilka lat.

Legalize_It

2017-08-17, 21:48
Widze że zeby sie dostac do policji w tym kraju juz nie wystarczy byc zakompleksionym nieudacznikiem, trzeba jeszcze byc słabym jak gówno.

zeus6

2017-08-17, 21:56
na h*j te klamke wyjmuje jak i tak wie ze nie moze jej uzywac w Polsce?

Stuku

2017-08-17, 21:56
No szczelaj ... ja pie**ole

somet

2017-08-17, 22:09
ch*j z patolami... ale że taka pała w policji pracuje i ktoś mu jeszcze broń dał...no k***a strach na ulicę wychodzić, jak nie patole to jakaś zj***na policja.

Mo...........kA

2017-08-17, 22:11
Strzelać w nogi , usta zaklejać super glue.

nwonigers

2017-08-17, 22:15
widze tylko slabo wyszkolonego policjanta, ktory musi sie uzerac z banda nieudacznikow. To nie wina policjanta ze jest jak jest tylko systemu calego. W normalnym kraju jak USA nie byloby miejsca na ulicy dla takich sebiksow, ale za to na cmentarzu i dobrze. Po co takie cos ma zyc i przekazac swoje zrakowaciale geny dalej.

Ko...........ro

2017-08-17, 22:21
up gówno mnie interesuje usa ale faktycznie coś słabo poszło tym policjantom a co do tych cwaniaków z pod bloku to brak słów

DoubleBorger

2017-08-17, 22:37
Widzę to tak, policjantów dwóch, z czego jeden w pobliżu gdzieś się kręci, może źle policzyłem, ale cwaniaczków 4 było chyba z czego jeden na pace. Policjant jest sam, dookoła niego kilku osobników zachowujących się agresywnie (nie dla każdego słowa są agresją), nie wyjął pistoletu bez wcześniejszych poleceń, wyjął go po to, żeby wystraszyć agresora. Możliwe, że dał się ponieść, ale nie mógł wiedzieć, że jeden z nich nie ma jakiejś broni, białej, czy palnej. Do tego wszyscy nabuzowani.

Nie ma tutaj całej sytuacji pokazanej, więc ocena nie będzie w żaden sposób subiektywna

wodociagi

2017-08-17, 22:44
osiedle spalone na dwa lata. 5:00 mnie rozj***ło jak seba z kurewsko wiejskim akcentem wyzywa policjantów od wieśniaków hehe

mateusz165

2017-08-17, 22:46
typowe sebixy , moze nie naj***ni ale myslacy ze to oni a nie policja maja zawsze racje i tylko w przewadze liczebnej udowadnianiajacy swoje racje

manson__

2017-08-17, 22:54
Gdyby kuśka nie skakała, to by gazem nie dostała. :krejzi:

KlinikaAborcyjna

2017-08-17, 22:54
Ja się pytam kto tych sebixów przyjął do policji? :kawa: