18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant na motocyklu

InnyName • 2017-05-17, 17:24
No... zdarza się każdemu.
Policjant zapomniał, że przednim to raczej na asfalcie, albo po prostu wpadł w poślizg

Ale każdy mądry przez internet :)

kosmaty69

2017-05-17, 18:45
co on k***a odj***ł

master0romus

2017-05-17, 19:28
Kolizja z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze - 200 zł i 5 punktów karnych..

Ale pewnie nic nie dostanie bo policjant... Mafia i bezprawie.



Essent

2017-05-17, 21:14
Oj tam tylko draśnięcie,200 zł za głupotę dzisiaj tylko.

AugustCiota

2017-05-18, 01:56
kosmaty69 napisał/a:

co on k***a odj***ł


Co on k***a odj***ł?

Nihilista

2017-05-18, 02:33
Jak zwykle, banda zjebów pierwsza do komentowania.
Mandat za "kolizję"? Z czym? Ze ścieżką? Jeszcze te warunki na "drodze" i liczenie punktów.
"Przednim raczej na asfalcie". No k***a, na śliskim czy grząskim tylko tylny, każdy internetowy rajdowiec to wie!
Co odj***ł? Chyba się przewrócił, za mocno nacisnął hamulec, zbyt gwałtownie szarpnął kierownicą lub abs nie zadziałał jak powinien. Do łagru go!

Jeśli nie macie o czymś pojęcia, mam jedną radę - jp czy nie jp, motop*zda czy wielbiciel własnych kompleksów schowany za szybami golfa:
Morda.

Chicago

2017-05-18, 03:50
@nihilista

ale na ch*j ty w ogóle strzępisz ryja jak se typki robią jaja albo pie**olą typowe internetowe głupoty do zignorowania

jak sie tak unosisz o takie pierdoły to nie życzę ci, żebyś trafił na sekcje komentarzy w onecie

sirapacz

2017-05-18, 09:11
Po prostu nie chciał się wpakować do wody... by jechać wolno musiał używać nóg do podparcia czyli została mu do hamowania klamka na przedni hamulec i klops:). Opony motocyklowe na śliskie błotko jak to się nie nadają :)


InnyName

2017-05-18, 09:23
Nihilista napisał/a:

Jak zwykle, banda zjebów pierwsza do komentowania.
Mandat za "kolizję"? Z czym? Ze ścieżką? Jeszcze te warunki na "drodze" i liczenie punktów.
"Przednim raczej na asfalcie". No k***a, na śliskim czy grząskim tylko tylny, każdy internetowy rajdowiec to wie!
Co odj***ł? Chyba się przewrócił, za mocno nacisnął hamulec, zbyt gwałtownie szarpnął kierownicą lub abs nie zadziałał jak powinien. Do łagru go!

Jeśli nie macie o czymś pojęcia, mam jedną radę - jp czy nie jp, motop*zda czy wielbiciel własnych kompleksów schowany za szybami golfa:
Morda.




Które nosisz?

robert357

2017-05-18, 10:41
Eh, a myślałem, że chociaż do wody się wpie**oli a tu takie rozczarowanie.

waloos

2017-05-18, 12:01
Ale z tym mandacikiem to nie wiem czy chłopaki nie mają racji.

Przecież jeśli jesteś motocyklistą i zaliczysz glebę na drodze, ktoś wezwie policję to oni Ci wypiszą mandat, za spowodowanie jakiegoś tam zdarzenia drogowego.
Ostatnio trafiłem na YT na film jakiegoś motocyklisty który mówił, że miał wypadek z dziewczyną na plecaczku. Był piasek na drodze, a on zbyt wcześnie dodał gazu i zaliczył uślizg. Przyjechała policja oraz karetka, bo dziewczynę bolała głowa. Skończyło się tak, że chłopak dostał mandat, a nie uderzył k***a w nic oprócz gleby!

InnyName

2017-05-18, 13:22
waloos napisał/a:

Ale z tym mandacikiem to nie wiem czy chłopaki nie mają racji.

Przecież jeśli jesteś motocyklistą i zaliczysz glebę na drodze, ktoś wezwie policję to oni Ci wypiszą mandat, za spowodowanie jakiegoś tam zdarzenia drogowego.
Ostatnio trafiłem na YT na film jakiegoś motocyklisty który mówił, że miał wypadek z dziewczyną na plecaczku. Był piasek na drodze, a on zbyt wcześnie dodał gazu i zaliczył uślizg. Przyjechała policja oraz karetka, bo dziewczynę bolała głowa. Skończyło się tak, że chłopak dostał mandat, a nie uderzył k***a w nic oprócz gleby!



Jeśli przyjechała karetka bo ją bolała głowa to jest to wypadek, a nie kolizja.

Nie jestem pewien, ale w jego przypadku może nawet nie było kolizji, bo przy glebie na piasku często nie ma ządnych uszkodzeń, a kolizja jest gdy są szkody materialne.
Zresztą ktoś by musiał wezwać policję.

kokos_123

2017-05-18, 13:53
ehh Kraków, gdyby ktoś zapomniał, było wiele podobnych sytuacji, np tu z segway-em jedna


Imb

2017-05-18, 18:18
Tak szybko na miejscu zdarzenia to jeszcze nigdy nie był

kusiu175

2017-05-18, 19:15
Wy to się wszyscy znacie na tych przepisach widzę. Podajcie jakieś podstawy prawne a nie kombinujcie.