18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja mierzy prędkość na ścieżce rowerowej

SemirN • 2013-07-10, 21:51
Dla osób, które nie wierzą w to, że policja i straż miejszka kontroluje prędkość na trasach rowerowych w Trójmieście... Gdańsk Jelitkowo!



Nigdy o tym nie słyszałem. Wstyd chyba na skalę całego świata.

Svetlan

2013-07-10, 21:57
p.q nie wierzę jak nisko można upaść...

wojtasior

2013-07-10, 21:58
Że ich k***a po prostu z ludzkiej moralności nie jest wstyd. Rozumiem, że mają takie polecenia ale nosz k***a mać. Chciałem też iść do policji, ale nie poszedłem z jednego prostego powodu. Nie umiałbym sie sk***ić dla jakieś grubej świni, która siedzi wyżej i każe zrobić limit i wystawić x mandatów.

Mr.Drwalu

2013-07-10, 22:01
Mam nadzieję, że to jakiś kabaret i po prostu wkręcają rowerzystów. :wtf:

SemirN

2013-07-10, 22:01
Teoretycznie rowerzysta się pyta czy mierzą prędkość, policjant odpowiadał: "Nie, spokojnie" ale to nie zmienia faktu, że 'ćwiczenie/nauka' obsługi radaru powinna się odbywać w ruchu drogowym na normalnych pojazdach a nie na rowerach. Ktoś kto nie zna polskiego lub jak ja na początku: oglądałem bez głosu alno jeszcze nie zagłebi się w szczegóły to będzie nasz kraj miał za państwo na końcu świata.

takija

2013-07-10, 22:04
Robią sobie żarty albo ćwiczą (jak kolega wyżej napisał) a Wy tam wyżej dupska spinacie jakby Was stado pedałów atakowało....k***a ludzie spokojnie. Parada już była a na wolności mało ich biega "luzem".

dosekk

2013-07-10, 22:14
hahahha, ale zart dobry. Napewno nie dalby im mandatu, bo po 1 nie ma ich jak scigac, ponieważ nie ma pojazdu, po 2 w rowerach nie ma tablic rejestracyjnych, więc zapewne to byly jakieś ćwiczenia.

A i jeszcze rowerzysta sie zapytał "A jak ja przekrocze prędkość to grozi mi coś?" Na co policjant "Nie, spokojnie."

SemirN

2013-07-10, 22:18
dosekk napisał/a:

po 2 w rowerach nie ma tablic rejestracyjnych, więc zapewne to byly jakieś ćwiczenia.



Według naszego prawa i sądu ostatnio chłopak na rowerze zapłacił za fotkę z fotoradaru bo go sąsiad strażnik podpie**olił. Można ukarać bo rower to pojazd dopuszczony do ruchu ulicznego jako środek transportu. Podobnie można dostać za brak światełek, niesprawne hamulce itd. Tylko o światełka to w nocy sie czepiają a o hamulce to raczej nie słyszałem. :)

Quaswerty

2013-07-10, 22:39
Nosz k***a, ewidentnie dawca !

in...........an

2013-07-10, 22:40
pie**olicie... Jakie jest ograniczenie prędkości na drodze rowerowej? Kto widział znak z ograniczeniem? Już wjazd na policję, ale co oni tam mogą niby zmierzyć? Chyba jedynie długość ku*asa w tych obcisłych, pedalskich rowerowych majtkach. :amused:

Go...........ek

2013-07-10, 22:41
No muszą stac i mierzyć prędkość, żeby czasem jakaś 3-letnia dziewczynka nie potrąciła staruszka i nie zbiegła z miejsca wypadku <if you know what i mean> :homer:

luek0

2013-07-10, 23:03
Z tego co wiem, to radar nie nadaje się do mierzenia prędkości roweru, bo ten posiada pedały, które mogą zafałszować odczyt prędkości.

mscicielzLitwy

2013-07-11, 00:08
Muszę, muszę, muszę po raz kolejny to napisać, ten kraj to j***ny żart.

p.s. żaden ch*jek mi nie będzie pisał, że jak mi nie pasuje, to żebym wypie**alał.

Pokh

2013-07-11, 00:28
panowie poprostu czekaja az ich szef wyjebie z odpowiedzialnych stanowisk :)

Loki_1993

2013-07-11, 00:35
Spokojnie, pewnie ci cywile z aparatami robili jakieś badania i prosili by policja im pomogła w celach naukowych... choć z drugiej strony nie zdziwię się jeśli od przyszłego roku b ędzie trzeba używać prędkościomierza na dwukołowcu