18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policja mierzy prędkość na ścieżce rowerowej

SemirN • 2013-07-10, 21:51
Dla osób, które nie wierzą w to, że policja i straż miejszka kontroluje prędkość na trasach rowerowych w Trójmieście... Gdańsk Jelitkowo!



Nigdy o tym nie słyszałem. Wstyd chyba na skalę całego świata.

Pfciuki

2013-07-11, 00:37
Już niedługo ograniczenie do 30km/h i mandaciki dla sprawnych rowerzystów. Dodatkowo jeszcze będą łapać rolkarzy, bo poruszają sie po ścieżce rowerej nie przeznaczonej dla rolek.

W Sopocie jest nawet wydzielony odcinek z ograniczoną prędkością. Wypadki jak już jakieś były to tylko z winy pieszych, są barierki, są oznakowania ale włażą na ścieżkę. Nawet na wydzielonych przejsciach nie raczą spojrzeć na boki czy coś jedzie. Dodatkowo jeszcze gdzieś widziałem znaki STOP przed przejściem dla pieszych i bardzo fajne progi zwalniające, czyli fullserwis.




MlodyPoliglota

2013-07-11, 00:45
prędkość około 10 km/h jest NIEMIERZALNA tego typu "radarami", a przynajmniej bez potrzebnej dokładności. Jestem ekspertem.

Pfciuki

2013-07-11, 01:25
Powiedz to Panu prezydentowi ze zdjęcia.
Chcą raczej postraszyć, ale lepiej by zrobili porządne barierki i znaki ostrzegawcze.

RmX

2013-07-11, 01:27
Ja pie**ole, za rok zaczną pieszych mierzyć... i stawiać znaki żeby nie biegać po chodniku.
I dont want to live on this planet anymore

Misiek_

2013-07-11, 01:36
Za robote by sie wzieli..

hycel

2013-07-11, 02:04
bardziej mi to wygląda na naukę obsługiwania tegoż urządzenia.

blasjas

2013-07-11, 02:20
Mieszkam 500m od Jelitkowa. Będę musiał to sprawdzić. Jak mi się uda to coś wrzucę.

rigsuit

2013-07-11, 02:47
był gdzieś news że mają niedługo wprowadzić ograniczenia prędkości dla rowerzystów, ale po co wprowadzać aż na rower? To jest k***a przesada, wyj***ne mam na to jak będę jeździł na rowerze to będę jeździć jak mi się podoba, w dupie to mam rower, nie ma rejestracji to przed tymi sługusami jeszcze będzie się dało uciec, i będzie ch*j z mandatu :D

morbek

2013-07-11, 02:51
Parę lat staram się co rok jeździć na rowerze kolarskim i nie wyobrażam sobie aby tzw Misie z Suszarką we mnie celowali + wlepiali mi mandat, poza tym jak tak dalej pójdzie to za 20 puntów karny zabiorą ci rower.
Mam szacunek do kraju Polski ale powoli wszystko zaczyna robić się chore.

Czeczeńczyk

2013-07-11, 03:21
was pok***iło...zaczynam wątpić w, k***a, internautów, bez kitu...jak możecie sk***ysyny nie widzieć, ze cała ta seria pepików to fejki? ja pie**ole.

MudPie

2013-07-11, 04:24
Heh, ja bym jeszcze przyspieszył.. Patrole rowerowe to mówiąc brzydko cioty co nie mają pojęcia o jeździe rowerem, jakby mnie zaczęli ścigać to jeszcze bym się cieszył bo bym ich zrobił jak dzieci.

Zobaczycie że prędzej czy później wprowadzą ograniczenia na drogach rowerowych.

Nihilista

2013-07-11, 05:34
Czeczeńczyk napisał/a:

was pok***iło...zaczynam wątpić w, k***a, internautów, bez kitu...jak możecie sk***ysyny nie widzieć, ze cała ta seria pepików to fejki? ja pie**ole.


Dlaczego "fejki"? Dopuszczalna prędkość na tej trasie to max 50km/h - nie raz jechałem tam szybciej, więc kto wie? Dziś prawie dostałem mandat za przejście przez jezdnię koło urzędu miasta Sopot 10 metrów od przejścia dla pieszych - droga była pusta. Komentarz zostawiam Wam, mój jest krótki - nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Za "sk***ysyny" ciapaty ch*j ci w papę, ze spustem.
edit: (..)małoletnia mniejszości niemiecka.

oc...........an

2013-07-11, 06:34
Kumpel we Wro dostał kiedyś pouczenie bo rzekomo zapie**alał 50km/h a jest to maksymalna dopuszczona prędkość dla rowerów w Polsce.

...przynajmniej on tak twierdził, jeśli to nie prawda to nie linczujcie mnie tylko jego! ;)

dumad

2013-07-11, 07:02
ja pie**ole :homer:
zdegradować ich

Matikens

2013-07-11, 07:42
Rostowski i cały ten cholerny rząd powinien smażyć się w piekle za to ze każe tak poniżać służby porządkowe a także obywateli...