18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak wygrywa IBE 2016 "Perfect Beat Challange"

Crtz • 2016-11-01, 10:57
OER z Bydgoskiej ekipy B.O.K zgarnia główną nagrodę w "Perfect Beat Challange contest" na jednej z najbardziej prestiżowych imprez bboyingowych na świecie IBE Notorious (Harleen/Holandia). Uczestnicy otrzymują sampel, po czym maja określony czas aby coś z niego wyczarować. Oer rozj***ł murzynów.

murzyn - is that the beat :D ?


tranzystor

2016-11-01, 11:29
Bo żeby osiągnąć konkretny sukces i pieniądze, trzeba bez względu na wykształcenie, skierować się na zachód.

mcjakubson

2016-11-01, 11:51
Produkcje tego pana można znaleźć na płycie "labirynt babel" B.O.K`u. Kawał dobrego rapu, a raczej poezji o świecie.

golind

2016-11-01, 13:08
Co oni tak kiwają tymi łbami jak jakieś gołębie, rzygać im się chce czy jak? To chyba od słuchania tej "muzyki" a raczej gówna.

Co do samego tego czegoś co on stworzył jest bardzo słabe i kiedy myślałem że coś się zacznie dziać filmik się już skończył.

roforulez667

2016-11-01, 13:35
Manowarrior napisał/a:

Pseudo-muzyka dla kretynów.



pie**olnij się w głowę, kretynie :idzwch*j:

golind napisał/a:

Co oni tak kiwają tymi łbami jak jakieś gołębie, rzygać im się chce czy jak? To chyba od słuchania tej "muzyki" a raczej gówna.

Co do samego tego czegoś co on stworzył jest bardzo słabe i kiedy myślałem że coś się zacznie dziać filmik się już skończył.



Try harder.

nelbox

2016-11-01, 13:45
"najbardziej prestiżowa impreza" odbywająca się w jakimś pokoju w biurowcu w czasie przerwy na kawę?
tylko się pytam

Crtz

2016-11-01, 14:19
nelbox napisał/a:

"najbardziej prestiżowa impreza" odbywająca się w jakimś pokoju w biurowcu w czasie przerwy na kawę?
tylko się pytam



Tak jakby :D
W tym wypadku centrum handlowe.
Kilka lat wstecz była organizowana na liniowcu.


thewhitestar

2016-11-01, 14:23
Dobra melodia była to wzięli i zdupczyli na jakieś 'upcy dupcy'.

Camel_06

2016-11-01, 14:29
Zawsze to sukces Polaka na arenie międzynarodowej, trzeba się cieszyć że się rodakowi powiodło wy pie**oleni malkontenci.

KrisCFC

2016-11-01, 14:30
W którym momencie niby wygrywa jakiś konkurs? Tu k***a nic nie widać, dostaje jakiś gość na koniec pudełko i ch*j. :amused: