18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak vs 3 czarnych

Oskarek • 2010-02-17, 20:39
Po prostu nie mogłem jak to przeczytałem :D




Ostatnio kolega w londku jechał autem po północy i jakis czarny wymusił pierszeństwo czy coś i zatrzymali się i wyszli z samochodów. Kolega lampe murzynowi wypłacił i padł biedak na asfalt a tu nagle z tego auta murzyńskiego jeszcze dwóch czarnych się wielkich Nigeryjczyków z plemienia Joruba gramoli (gdzie kiedyś przez pół roku mieszkałem to wiem że szwarne chłopiska galante). Tak sie akurat szczęśliwie złożyło że kolega miał w aucie blokadę do kierownicy bo tu za bejsbola albo gazrurkę to do mamra ale blokade możesz mieć i się opedził od czarnych że zaraz też leżeli. Nadjeżdża na to suka i pały wyłażą i pierwsze pytanie pada: ,,Ruski czy Polak?" A kolega ten mój mówi - ,,Jak to? Skąd to pytanie" a pały: ,,Bo tylko Ruski albo Polak na trzech czarnych samemu w środku nocy..."



sylweeczek

2010-02-17, 21:02
Piwo za portret 3 murzynów nocą :D

KiszkaMariana

2010-02-17, 21:09
Portret pamięciowy jak się patrzy :mrgreen:

thc

2010-02-17, 21:12
-3 ;)

pavo247

2010-02-17, 22:44
A ja tam nic nie mam do murzynow, moze sobie nwet jednego kupie

in...........ce

2010-02-17, 22:46
A ja nie mam nic do czarnych ale lubie rasistowskie dowc**y :)

ziemniak01

2010-02-17, 23:12
Lepszy murzyn lub rasista, niż HOMOSEKSUALISTA!

Oskarek

2010-02-18, 01:33
a co to k***a jakies demotywatory ze sie zrodlo podaje?
David Caruso z Ciebie normalnie
sp***alaj z tą reklamą

DjExit

2010-02-18, 07:06
k***a, powoli mam dość jak widzę co chwile, że ktoś wyjeżdża z tekstem "BYŁO na wykopie", "UKRADŁEŚ Z DEMOTÓW", "to jest z bash.org.pl". "Ukradłeś z joemonster" k***A ogarnijcie się ! Internet polega na wymianie informacji, nie każdy wchodzi na pedalski wykop, frajerski joemonster, gówniany bash czy na nie wiem jakie demoty! Ja uważam sadistic za moje pierwsze źródło rozrywki w internecie i pie**oli mnie, że coś było już na innym portalu, skoro mnie to bawi i mogę cieszyć się tym wraz z innymi sadystami ;) Proponuje napisać petycje do admina sadistic o autobana dla każdego kto użyje słowa "bash", "joemonster" i "wykop". Na 4chanie za użycie słowa "wykop" jest ban ;)

~tip.top

2010-02-18, 09:57
oj tam oj tam ;-)

michach

2010-02-18, 16:34
Wczoraj oglądając Fabiańskiego w bramce było mi wstyd że jestem polakiem, ale po przeczytaniu tego tekstu momentalnie moja duma narodowa osiągnęła ekstremum :) (max)

sveq

2010-02-18, 21:35
michach napisał/a:

Wczoraj oglądając Fabiańskiego w bramce było mi wstyd że jestem polakiem, ale po przeczytaniu tego tekstu momentalnie moja duma narodowa osiągnęła ekstremum :) (max)



To wypie**alaj, chyba bardziej od murzynów nienawidzę jak ktoś pieprzy, że wstydzi się że jest Polakiem
:idzwch*j:

photon

2010-02-22, 15:47
Oj Panowie, Panowie... Spokój, no już...
A czarnych lubie... jeść.