18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy wg Czechów w serialu o locie na księżyc

Leniwiec_Leszek • 2016-12-17, 00:54
Kawałek z czeskiego serialu komediowego KOSMO, gdzie Czesi chcąc zapisać się w historii jako pierwsi Słowianie, którzy postawili stopę na księżycu, lecą w kosmos.
Niestety, wyprzedza ich polska rakieta niwecząc ich plany. :jezdziec:


elfis

2016-12-17, 02:15
lepszy serial niż to nasze gówno dla lur domowych , chętnie bym zobaczył całość

TT4

2016-12-17, 03:43
Prześmiewczo z oryginału serialu, który sparodiowali. Ów serial opowiada historię przyjaźni między dwoma narodami, która narodziła się nagle, niespodziewanie dokładnie 17 września 1939 roku. To, że Kretek był mefedroniarzem a Jożinowi bez Nas Polaków to by na leki nie starczało gdyby nie koncerty na festynie w Katowicach (byłem - byli świetni) to nie jest powód żeby strugać pompę z bratniego narodu. Czesi - nie MORZEcie tak robić, nie ładnie.









MrSpook

2016-12-17, 03:53
tomitomala4 napisał/a:

Prześmiewczo z oryginału serialu, który sparodiowali. Ów serial opowiada historię przyjaźni między dwoma narodami, która narodziła się nagle, niespodziewanie dokładnie 17 września 1939 roku. To, że Kretek był mefedroniarzem a Jożinowi bez Nas Polaków to by na leki nie starczało gdyby nie koncerty na festynie w Katowicach (byłem - byli świetni) to nie jest powód żeby strugać pompę z bratniego narodu. Czesi - nie MORZEcie tak robić, nie ładnie.



Waszmość pie**olicie, a w dodatku poczucia humoru nie macie, za 4 włodyjowskich i psa, po prostu padłem ze krzesła na nocnej zmianie...

spinaczel

2016-12-17, 11:10
a jakies tlumaczenie? i czemu nikt nie napisal,ze czeski na poziomie podstawówki? :(

KJP678

2016-12-17, 11:12
@up bo to czeski na poziomie gimbazy.

biosone

2016-12-17, 11:12
tomitomala4 -rozumie ktoś ten niedorozwiniety bełkot

MrSpook

2016-12-17, 11:32
biosone napisał/a:

tomitomala4 -rozumie ktoś ten niedorozwiniety bełkot



Waszmość napijcie się więcej, a zrozumiecie!

KillerLaugh

2016-12-17, 11:43
up. Czesi by zrozumieli.

Zauważyliście papieża Polaka na poszyciu kadłuba.

robert357

2016-12-17, 12:07
E tam nudzicie, jak zwykle... Dobra komedia jest taka, gdzie się śmieje. Ja się uśmiałem. Tutaj macie o Słowakach.


makaba

2016-12-17, 12:09
Dobre to je :D A z tym "Polak zawsze da radę" to równo wych*jali pepika :D

Mindfuck

2016-12-17, 12:30
Gdzieś na kompie mam zdjęcie upalonego do zera absolutnego Czecha u mnie w aucie :amused:
Spontan wycieczka, daleko ode mnie nie ma do nich. Skosztowało się miejscowych specjałów :D
Na miejscu nie bardzo dało się dogadać, o dziwo po paru "trubkach" dogadywaliśmy się bez problemu :amused:

Leniwiec_Leszek

2016-12-17, 12:56
Jakby ktoś nie mógł zrozumieć. Tłumaczone ze słuchu

- ale jak mam coś wymyślić? Po prostu nie mam pomysłu.
- Olińko, wiem! Pocałuję ci Olińko skrzydełko i [?]
- nie podoba się? Jak to nie jest dobre?
- No to gdy to nie jest dobre, to pocałuj się w dupę. To jest takie piękne.

kapitański dziennik – dzień piąty Księżyc już jest blisko, wszystkie systemy sprawne, nic już nie stoi na przeszkodzie abyśmy my Czesi stali się pierwszymi Słowianami na księżycu.

kapitański dziennik – dzień piąty właśnie nas wyprzedzili Polacy

Tytuł: „powiedział ktoś kotka?”

-Te k***y!
-Karolu!
-Co Karolu, Karolu! Co to ma być? [?] będą tam szybciej niż my.
-Do cholery mogłem wziąć tą profesurę we Wrocławiu kiedy mi proponowali. Jestem [chyba] w jednej czwartej Polakiem.
-Ty byś leciał z „pszekami" jakim ty byłbyś człowiekiem?
-Pierwszym Słowianinem na Księżycu!
-Karolu! co wiemy, może oni lecą na Marsa?
-No jasne Polacy na Marsa Na to by Amerykanie na pewno pozwolili, mają tam przecież ten swój łazik, nie chcieliby aby ktoś ukradł koła
-Dosyć! (?) po prostu nie będziemy pierwsi, a to jest wszystko jedno czy wyprzedzili nas Polacy czy Niemcy. [?]
-Potem zastanawiają się chyba czy po piętach nie depczą im Słowacy.

„po tym jak uzgodnili „wysadzić” Renego (okularnik) z rakiety co by była lżejsza i mogła lecieć szybciej”

Modelka która z nimi leci postanowiła urządzić wieczorek pożegnalny

„tort”
- A znacie hasło?
-Tak nie bój się.
– to powiedz.
– kotka [śpiewa coś w rodzaju powodzenia, dobrze, grzecznie] pięknie wyskocz Rene - słowa napisałam sama !
– zamknij, proszę cię.

megafilip

2016-12-17, 15:06
Powiedzcie mi, jak to jest, że zawsze patryjota który musi się obrazić za takie coś komentuje pierwszy, maksymalnie drugi?

Piotru70

2016-12-17, 15:26
Taką kocke to sam bym chciał k***a dostać.