18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polacy kontra ukraińcy

Omgjkla • 2017-01-24, 14:13
Pierwsza lekcja z jednym z bardziej luźnych nauczycieli w liceum po studniówce.
[N] - nauczyciel
[K] - klasa

[N] - Jak tam się bawiliście? Dobrze było? Afterek jakiś? Taki zorganizowany w jednym klubie czy ogólnie chodziliście po barach od jednego do drugiego?
[K] - W jednym. I ogólnie to w szkole jak i później fajnie było.
[N] - A później działo się coś wartego uwagi czy zwykła popijawa?
[K] - Nooo, ogólnie to było zwyczajnie jak to na takich imprezach bywa ale w pewnym momencie wywiązał się konflikt, narodowy można powiedzieć, pomiędzy polakami i ukraińcami. Konflikt mało powiedziane, bo się później po prostu bić zaczęli.
[N] - I jak się skończyło? Kto wygrał?
[K] - No polaków policja odwiozła.
[N] - Aha, czyli ukraińcy.
[K] - Nie, ich odwiozła karetka.
:jezdziec:




jak za słabe to do pieca :hitler:

Ra...........hi

2017-01-24, 15:41
No bo Ukraińcy na strzelaninę zawsze przychodzą z nożami. :amused:

-Néy

2017-01-24, 17:37
Głupcy Polacy pisze sie z dużej litery a ukraincy to ścierwo i pisze sie z malej litery a potem pluje im w ryj.

Mors_Nigra

2017-01-24, 17:43
Trzeba było napisać "śmieciarka" zamiast "karetka". Było by śmieszniej i właściwiej.

piotrek_poldek

2017-01-24, 17:45
To teraz są jakieś afterki w klubach po studniówce?

Lares86

2017-01-24, 17:46
Oddawaj k***a tego buta!!!! Bo psiarskich wezwe.

zenekpolak

2017-01-24, 18:25
Hah byłem tam, Corner w Poznaniu pozdrawia!

Dexterous

2017-01-24, 19:27
-Néy napisał/a:

Głupcy Polacy pisze sie z dużej litery a ukraincy to ścierwo i pisze sie z malej litery a potem pluje im w ryj.



Ciekawe czy na testach gimnazjalnych też będziesz taki "mądry" :amused:

Chociaż pewnie nigdy się nie dowiemy, bo żeby móc je pisać, trzeba skończyć podstawówkę, a to Ci raczej nie grozi. Pewnie załapiesz się jeszcze na kilka lat po reformie edukacji, zanim zasilisz grono bezrobotnych :kawa:

KillerLaugh

2017-01-24, 20:44
Cała klasa mówiła? Szacun za synchronizację.

Annaroth

2017-01-24, 21:58
jak autentyk to wake konia

-Néy

2017-01-24, 22:02
Dexterous napisał/a:



Ciekawe czy na testach gimnazjalnych też będziesz taki "mądry" :amused:

Chociaż pewnie nigdy się nie dowiemy, bo żeby móc je pisać, trzeba skończyć podstawówkę, a to Ci raczej nie grozi. Pewnie załapiesz się jeszcze na kilka lat po reformie edukacji, zanim zasilisz grono bezrobotnych :kawa:




gimnazjum mam dawno za soba, jestem na studiach ale nie powiem jakich bo to zbyt weganskie i pedalskie, na pewno sie domyslisz, a po kometarzu stwierdzam ze jestes z ukrainy, uwierz mi, Polak, nawet niewyksztalcony i bezrobotny, nie zabil by swoich sasiadow bo powiedzial mu to jakis nawiedzony debil, jak masz bol dupy ze ci daja 2 zl za koszyk truskawek to wypad.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-01-25, 13:58
-Néy napisał/a:

... po kometarzu stwierdzam ze jestes z ukrainy, uwierz mi, Polak, nawet niewyksztalcony i bezrobotny, nie zabil by swoich sasiadow bo powiedzial mu to jakis nawiedzony debil.


Ehhh... przesadnie generalizujesz.
Nie każdy Litwin jeździ na na długich, nie każdy Francuz wpie**ala żaby i nie każdy Ukrainiec mordował na Wołyniu.

P.S Mam dziwne przeczucie, że dla niektórych prawdziwy patriota musi być ksenofobem, homofobem i rasistą.

Dexterous

2017-01-25, 20:45
-Néy napisał/a:


gimnazjum mam dawno za soba, jestem na studiach ale nie powiem jakich bo to zbyt weganskie i pedalskie, na pewno sie domyslisz, a po kometarzu stwierdzam ze jestes z ukrainy, uwierz mi, Polak, nawet niewyksztalcony i bezrobotny, nie zabil by swoich sasiadow bo powiedzial mu to jakis nawiedzony debil, jak masz bol dupy ze ci daja 2 zl za koszyk truskawek to wypad.



Wow, udało Ci się skończyć gimnazjum. No to widzę, że nie doceniłem przeciwnika :amused:
Rodzice muszą być dumni.
A co Polaków - potrafią się zabijać za 2 złote i na całym świecie są znani jako śmiecie, które własnych rodaków w łyżce wody by utopiły :D Taka jest smutna prawda, ale żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie.
Polak niewykształcony i bezrobotny (choć to akurat nie ma znaczenia jakbyś nie wiedział), potrafi zgwałcić i pobić własne, małe dziecko. Sporo w Polsce tych zwyroli - rodowitych Polaków ;) .
Co do Ukraińców, całkiem dobrze potrafią sobie i innym pomagać.

P.s. Twoje stwierdzenie niestety jest błędne - nie jestem z Ukrainy :) .