topic

pół litra na raz

5
piwo
piotrwiacek1  @ 2012-08-24, 23:46
walną jednym haustem

kufel01 

2012-08-24, 23:48 [link]
W miejscowości obok mnie chłopaczek po wypiciu 0,7 na exa sie przekręcił! taki kozak ...

Merowing 

1
2012-08-24, 23:52 [link]
szkoda że rzadko pokazują na takich filmach co się dzieje z nimi po pół godziny..Nie jednego kozaka takie szybkie pół litra przekręciło lub wrzuciło do rowu, a Temu nawet gustowny dresik nie pomoże.

oldsoul166 

1
2012-08-24, 23:56 [link]
Przestańcie się podniecać, we flaszce równie dobrze mogła być zwykła woda, przecież nie widać jak odkręcają butelkę- a nawet i to nie dało by gwarancji. Chcecie to też wam nagram filmik jak wypijam litr wody przelanej wcześniej do butelki po wódce.

Radysh 

2012-08-25, 00:12 [link]
Patrząc na tego artystę uważam, że wódka powinna być dostępna dla ludzi powyżej 21 roku życia. Nie ważne jest czy to fejk, czy ten gówniarz faktycznie łyknął flachę. Jak zdechnie to problemów narobi rodzinie i znajomym kumplom. No, chyba, że to jakaś patologia. To ch*j z nim.

~Prometheus_Coprophagus 

3
2012-08-25, 00:32 [link]
piotrwiacek1 napisał/a:
walną jednym chełstem

Szkoda, że nie walnął jednym haustem.

Kotałkę 

1
2012-08-25, 00:59 [link]
piotrwiacek1 napisał/a:
walną jednym chełstem

piotrwiacek1 napisał/a:
poprawiłem ;-)

piotrwiacek1 napisał/a:
walną jednym haustem

Wciąż nie bangla, masz jeszcze jedną szansę ;)

Lew 

2012-08-25, 01:08 [link]
ch*ja :P Pił wodę

Jak zrobi to jeszcze raz, ale pokarze ze butla z banderolą, otworzy i wychleje to okej xD a to to wypie**alać

Szeryfian 

2012-08-25, 01:24 [link]
Lew napisał/a:
ch*ja :P Pił wodę

Jak zrobi to jeszcze raz, ale pokarze ze butla z banderolą, otworzy i wychleje to okej xD a to to wypie**alać

Banderolę wydrukujesz, pstryknięcie przy odkręcaniu bez problemu zrobisz:
bierzesz pustą flaszkę po "żytniej", "złotym kłosie" lub innym ścierwie które ma zwykłą zakrętkę. ( taką zakrętkę można kupić ).
Wlewasz wody do flaszki po wódce. Zakręcasz ( tą kupioną zakrętką przemysłową ) blaszkę pod zakrętką ( kołnierz ) zaginasz pod gwint, naklejasz banderolę i gotowe. Przy otwieraniu widać rozdzieranie banderoli, charakterystyczne pstryknięcie i w tym czasie połowa użyszkodników myśli że to nie fake.

Felixis 

2012-12-08, 01:00 [link]
przecież widać że to woda była :P wóda jak sie nalewa to nei robi bombelków
   Popularne tagi
14-latka  wołga  telewizor. lcd  zonk  lulz  oklaski  pedaly  kojot  zaginiony  epson  druk  dlonie  pierdy  nieczynne  blisko  rozpalanie  zrośnięte nogi  rola  m.o.
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]