18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie

gustav665 • 2016-06-25, 20:08
Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie, żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły (rocznik 2000). Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Sz...........jk

2016-06-26, 13:08
Pamiętam, że sam wracałem z podstawówki już w pierwszej klasie. W zerówce rodzic musiał osobiście odbierać dziecko, ale w podstawówce już nie. Po kilku dniach protestowałem, że chce wracać sam bo inne dzieci wracają same, a później pamiętam, że matka wysłała moją ciocie na przeszpiegi żeby zobaczyć jak sobie radzę. Specjalnie sp***oliłem w innym kierunku niż docelowy żeby zgubić ogon :P .

Nasze społeczeństwo staje się zdecydowanie zbyt nadopiekuńcze i niedługo będziemy zbierali tego żniwo w postaci p*zdusiów, którzy nawet sami sobie roboty nie znajdą.

Nizaryta1

2016-06-26, 13:22
rafalemilian napisał/a:

Nie ogarniam chłopak ma 16lat a ty go ze szkoły musisz odbierać? Ma downa czy co?



Ło ho ho ho ho ha, ha ha ha ha łoooo ho ho ho ha ha, k***a mać, ha ha. Taka reakcja.

gustav665

2016-06-26, 13:42
Ludzie pomyliło się wam coś Moja dziewczyna jest rocznik 2000 :DDDD

TytanowyRosomak

2016-06-26, 14:00
^up

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie, żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły (rocznik 2000). Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Poprawione:

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie (rocznik 2000), żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły. Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Więc to nam się coś pomyliło tak???

stachu96

2016-06-26, 14:28
Up, teraz i ty zj***łeś.

W............R.

2016-06-26, 14:54
@ups Wiecie co... moja matka była cholernie nadopiekuńcza, próbowała zaciskać pętlę jak mogła, ale do podstawówki chodziło się samemu od 1 albo 2 klasy. Nie było odwożenia, tylko trzeba było sobie radzić. Odwożone były tylko pedałki z bananowymi rodzicami - takimi p*zdniętymi wzbogaconymi komuchami. Nikt ich nie lubił i zawsze dostawali wpie**ol w szatni.

TytanowyRosomak

2016-06-26, 15:17
stachu96,

Cytat:

Up, teraz i ty zj***łeś.



Co mianowicie zj***łem mistrzu?

kipen

2016-06-26, 18:58
rafalemilian napisał/a:

stachu96,



Co mianowicie zj***łem mistrzu?


Zrobiłeś z autora tematu szesnastolatka :roll:

TytanowyRosomak

2016-06-26, 19:41
^up ale przynajmniej rozwiązało to kwestie tego że bachor którego miał odebrać nie ma 16lat.

vSZEJa

2016-06-26, 20:14
k***a obaj zj***liście...
Powinno być

,,Ostatnio dziewczyna (rocznik 2000) poprosiła mnie , żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły. Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?"

gustav665

2016-06-26, 20:25
rafalemilian napisał/a:

^up

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie, żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły (rocznik 2000). Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Poprawione:

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie (rocznik 2000), żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły. Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Więc to nam się coś pomyliło tak???


ja pie**ole, przecież specjalnie dałem nawias na koniec zdania, żebym mógł napisać w komentarzu "że to dziewczyna jest rocznik 2000" zeby zgarnac pare dodatkowych piw, serio nie spodziewałem się takiej gówno burzy. k***a, ja nawet nie mam dziewczyny

morderuk

2016-06-26, 23:23
Fajna opowiesc wymyslona na kiblu.

monczao

2016-06-27, 01:09
Tak czy inaczej dziewczyna ma 16 lat więc może się r*chać. Podaj numer.