18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

'Pokojowa' Parada Równości

BueR_MadasS • 2009-09-24, 02:13
wg Serbów



warto przeczekać nudny (minutowy) początek by zobaczyć ludzkie zrozumienie 'inności'

xyz893

2009-09-24, 07:38
[img:a3f17f89a7]http://www32.patrz.pl/u/f/17/62/79/176279.jpg[/img:a3f17f89a7]

tr...........aj

2009-09-24, 08:19
czemu u nas tak nie robia?...

Rh...........ox

2009-09-24, 08:23
Serbia jest druga pod względem liczebności ludzi zapisanych do organizacji NS więc nie ma się co dziwić :-P

Ru...........in

2009-09-24, 09:07
I bardzo dobrze!u nas tez tak powinni.dlaczego,za moje(i wasze) pieniadze policja ma chronic zboczenia?(jest to zboczenie bo nie zostali stworzeni aby pary K-K czy M-M mogly miec normalnie dzieci!)

piru

2009-09-24, 09:28
"stworzeni" :D

Bozia ich "stworzyła", tak ? :D

PinkRose

2009-09-24, 10:28
Widać że to nie Unia Europejska i nie ma tam przyzwoleń dla takich parad :amused:

Gaucho

2009-09-24, 10:58
G...o mnie interesuje kto z kim śpi ale po ch*j z tym paradują po ulicach? Chyba żaden normalny hetero nie paraduje chwaląc się co i z kim robi w sypialni więc czemu oni się chwalą że sobie wsadzają w kakao?

mesiash

2009-09-24, 11:06
rzeczywiście - lepiej dopingować bandzie matołów wyładowujących swoją agresję na takich ludziach

Wiecie po co są te parady? Nie po to żeby pokazać wam co oni robią czy coś, ale to że też istnieją i że zachowania takie jak na filmie są nie w porządku

Wu...........yk

2009-09-24, 11:09
mnie tylko dziwi po co oni wylaza na ulice z transparentami, wiadomo ze jak nie wpie**oli im policja, to wpie**ola kibole, jak nie kibole to prawicowe organizacje albo wszyscy razem. Oni czuja sie normalni? To na ch*j za przeproszeniem wylaza na ulice z haslami? Ja nie wychodze z transparentem ze lubie panienki, a ze on lubi meskie dupy to juz mnie jebie...

PinkRose

2009-09-24, 11:18
mesiash napisał/a:

rzeczywiście - lepiej dopingować bandzie matołów wyładowujących swoją agresję na takich ludziach

Wiecie po co są te parady? Nie po to żeby pokazać wam co oni robią czy coś, ale to że też istnieją i że zachowania takie jak na filmie są nie w porządku



Widziałeś kiedyś Hetero paradę walcząca o swoje prawa ?

Przecież oni (hetero) też istnieją , a są coraz bardziej dręczeni przez lobby homoseksualne nawowyłujące do szerzenia "tolerancji ", gdzie słowo tolerancja przez homo jest źle rozumiana. Bo narzucając mi swoje poglądy sami odbierają mi prawo wyboru oraz określenia mojej tolerancyjności wobec inności seksualnej.

Klasyczny

2009-09-24, 11:30
To ja w takim razie zorganizuję za rządowe pieniądze paradę dla ludzi jedzących jajecznicę przez słomkę. Oni też są dręczeni przez wszystkich, a w dodatku nikt ich nie zauważa. -.-

Jak już muszą na siłę przeciwstawiać się porządkowi społecznemu, to niech to robią w swoim domu, a nie skazują wszystkich na oglądanie tych wątpliwej przyjemności 'zachowań'.

wexors

2009-09-24, 11:40
Klasyczny napisał/a:

To ja w takim razie zorganizuję za rządowe pieniądze paradę dla ludzi jedzących jajecznicę przez słomkę. Oni też są dręczeni przez wszystkich, a w dodatku nikt ich nie zauważa. -.-



Tak tacy ludzie istnieją i są dręczeni przez ludzi jedzących widelcami. kiedy będzie ta parada ??

AdiX

2009-09-24, 12:44
Nie no spoko dyskusja się tu zrobiła.
A tak na marginesie, to przeh*jowo zostać tak zdziesionowanym na ziemii... ;(

Perlo

2009-09-24, 13:16
dzieciaku chyba nie wiesz co to jest "dziesiona" polecam art 210 KK , wted nie bedziesz glupot pisac . zwykle pobicie to nie "dziesiona" "gangsterze"