18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poganie atakują!

Ragnar • 2013-05-31, 01:14
Poganie tym razem przesadzili! Jak oni mogli pytam się?! No jak?! :loldev:


hszanu

2013-05-31, 10:24
grać nie wolno, poza terenem kościola, ale nagrywac kamerką podczas procesji to ten ch*j już mógł tak ?

myth000

2013-05-31, 10:24
Niby w jaki sposób oni atakują ? Już bardziej koleś z kamerą ich k***a atakuje...

pawelkrk00

2013-05-31, 10:24
Trzeba kogoś jak Hitler tylko zdrowego na umyśle kogoś kto skupiłby się wyłącznie na Islamie

pa...........66

2013-05-31, 10:24
cerastes napisał/a:

@ UUUUUUUUUUPPPPPPPPPP


Panowie i Panie już za niedługo wasz problem zostanie rozwiązany. Nie macie co pluć ogniem z dupy! Przyjdzie islam i zobaczycie co to to jest religia. Obrazisz jakkolwiek allaha to pożegnasz się z tym światem szybciej niż myślisz. Tam nie ma wolnego myślenia, wolności słowa i zachowania.. Wszystko co Ci wolno jest napisane i interpretowane przez jakiegoś kuhrwa imama czy innego ch*ja-muja.

Ktoś tu niżej mi napisze, że u nas nie ma muzułmanów... Nie ma i nie będzie, bo jest ch*jowy socjal i problem rozwiązany. To się kurhewsko mylicie. Islam rozlewa się jak zaraza, jest jak szarańcza której napływ ciężko zatrzymać przy obecnym prawie i poprawności politycznej. Do zajęcia Polski nie będą potrzebowali dużo czasu, wejdą do nas jak niemcy 1go września 1939r. I co zrobimy??
ilu Was umie strzelać z kałacha? zna się na taktyce, czytało coś o partyzantce?? Na wojsko to ja bym nawet nie liczył, bo Polska nie ma wojska !! A ludzie, społeczeństwo jest za biedne finansowo i gospodarczo żeby mogło się przeciwstawić.. Czym będziecie się bronić, ilu z nas ma broń palną? nożami chcecie walczyć przeciwko ciapatym !! Kilka większych zamachów w PL i stulicie ryje pod siebie..

Wielkość narodu polega na jego zjednoczeniu, tradycji i poszanowaniu zasad kulturowych.. Za to u nas jest na odwrót.. Każdy ma wyj***ne, pokolenia się nie szanują, różne grupy społeczne są na siebie skutecznie napuszczane !

Zastanowiliście się kiedyś kto tak systematycznie lobbuje te wszystkie lewicowe poglądy?


a jakies odniesienie do tematu zamiast opis własnych lękow i przemyslen? Co chwile jakis leklwy koles wyskakuje z islamem a pewno sp***alal by pierwszy jakby doszlo co do czego.

Dobrze wiemy co zrobic z nachalna religjnoscia ! mamy swoja wersje w kosciolkach wiec i z islamem damy rade!

alalai

2013-05-31, 10:26
cerastes

masz racje,
wolałbym hipokryzje Polskich katoli od ciapatych i ich religii pokoju

JamJestFredi

2013-05-31, 10:27
tutaj śpiewana Ewangelia, a on k***a nagrywa! Przecież jest Boże ciało. Jak tak można!

pocologin69

2013-05-31, 10:39
@myth000

może chodziło mu o to, że atakują na bramkę o.O

nRsl

2013-05-31, 10:44
Jak on mógł kręcić kamerą podczas EWANGELII !? Przecież to jest skandal dlaczego on nie śpiewa i nie jest skupiony w modlitwie? ;x ABSURD!
ps. Chu* mu w stary pryk , lepiej żeby grali w piłkę niż noł lajfili całe życie ;) :evil:

elda1987

2013-05-31, 10:46
Ronoaro napisał/a:



Cóż za tolerancja, ogłada i wielkoduszność bije z twojego posta kilometrową łuną. Oślepił mnie blask twej miłości do bliźniego i chęci niesienia pomocy :D




Nie jestem tolerancyjna i tego się nie wstydzę. Nie cierpię gdy ludzie komentują zachowanie innych, choć sami postępują dokładnie identycznie - pie**olona hipokryzja. Nie kocham bliźnich, którzy mają kupę zamiast mózgu :) a co do chęci niesienia pomocy - ciekawa jestem ile z tych osób, na tej całej procesji, udziela się charytatywnie w jakikolwiek sposób lub pomaga biedniejszym od siebie. Pewnie na palcach jednej ręki można by było te osoby policzyć. Ważniejszy jest datek na kościółek lub radyjko.

pi...........ka

2013-05-31, 10:46
ja w srode w ch*j pozno skonczylem robote nie zdarzylem k***a zrobic zakupów na sniadanie i na drugi dzien, wstaje rano patrze k***a zapie**ala procesja i ten metny glos pedofila k***a, mowie sobie ch*j caly dzien bede glodny k***a,a jak wszystko pozamykane cwe*e j***ne, inni argumentuja ze marudze na to ze wszystko zamkniete ale sam chetnie nie ide do pracy w taki dzien, ch*ja prawda sa ludzie co pracuja codziennie, bo musza dogladac interesu lub akcji, kuraw bylem glodny fest raka żołądka lub jaksi wrzodów moge sie nabawic jak tak dalej pojdzie k***a jego mac cwe*e ekatole analne

Eliot Imperio

2013-05-31, 10:54
Ludzie, po ch*j wy się tak kłócicie. Nie umiecie wyrażać opinii inaczej jak tylko w stylu że Twoja jest najtwojsza i ch*j, Ty masz zawsze racje, ten z którym gadasz to idiota i ch*j. Nie wiem co temu facetowi przeszkadzali chłopcy grający w gałe, bo przylazł na procesje a nie zwiedzanie krajobrazów. Chyba że go stara wysłała i z czystej zazdrości ich podpie**alał. Najgorsze jest to, że społeczeństwo zaczyna się mocno dzielić, a tego własnie chcą Ci ludzie na samej górze- skłocić społeczeństwo żeby oni dalej mogli nabijać kapuste do kieszeni. Ruszcie czasem głowami.

benchmadex

2013-05-31, 11:02
Całe szczęście że kamerzysta zamiast nabożeństwem był tak zaabsorbowany śledzeniem pogan. Inaczej to dzieło sakralnej kinematografii pewnie by nie powstało.

adex69

2013-05-31, 11:03
@Onyx1 Poganizm jest bardziej Polski niż ten cały je*bany żydowski katolicyzm. Żydów nie lubię to i katoli nie lubię, tak samo muzułmanów nie lubię. Chrześcijan co nie wpieprzają się to cudzego życia toleruje, ale fanatyzm w KAŻDEJ postaci trzeba tępić.

straszakq

2013-05-31, 11:07
Wiadomo warszawka zj***na :)

cerastes

2013-05-31, 11:09
pavel666 napisał/a:


a jakies odniesienie do tematu zamiast opis własnych lękow i przemyslen? Co chwile jakis leklwy koles wyskakuje z islamem a pewno sp***alal by pierwszy jakby doszlo co do czego.

Dobrze wiemy co zrobic z nachalna religjnoscia ! mamy swoja wersje w kosciolkach wiec i z islamem damy rade!



do tematu odniosłem się wystarczająco dokładnie.. Naród skłócony to naród słaby.. dla mnie to bardziej jakaś głupia prowokacja niż autentyk!! bo jakoś innym ludziom to nie przeszkadza, awantury nie ma, bólu dupy też..

sam jestem ateistą, ale mam szacunek do tradycji i kultury moich przodków.. Jak by nie to święto to byś zapie**alał w robocie, więc morda w kubeł.. I wole taki stan rzeczy niż wojnę religijną na własnym terenie, bo nie na tym polega rozwój społeczny.

A co do twojego "damy se rade"... z "katolami" sobie rady nie dajesz, a z islamem chcesz walczyć. buehehe żałosny ujadaczu! znam ludzi którzy przerabiali dwa początkowe kontyngenty w afganistanie i wystarczyło mi zaczerpnąć wiedzę u nich żeby wyrobić sobie pogląd w temacie.. w mass mediach poprawnych politycznie tego nie usłyszysz..


..