18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poganie atakują!

Ragnar • 2013-05-31, 01:14
Poganie tym razem przesadzili! Jak oni mogli pytam się?! No jak?! :loldev:


broniu

2013-05-31, 10:09
Facet z megafonem doping prowadzi, a meczem nikt się nie interesuje. Cały obraz polskiej piłki.

Tilon

2013-05-31, 10:10
k***a, przesadą jest to że wczoraj musiałem przez połowę poznania iść pieszo, bo nie jeździły tramwaje właśnie przez procesje, a czepiają sie k***a że ktoś sobie gra na boisku w noge (po to k***a jest boisko).
k***a powinni jeszcze wyj***ć tą piłką w tego p*zdowatego typa z kamerą

ryniu

2013-05-31, 10:12
Tak wam powiem szczerze... W dupie mam to całe święto i poglądy ludzi którzy wierzą w "Janusza" i całą jego ekipę.

lucabianco

2013-05-31, 10:13
A po procesji do rodzinki na pól litra, hipokryci pie**oleni.

pawelkrk00

2013-05-31, 10:13
Wk***ia mnie takie coś, modlić powinni się w kościele a nie zajmować pół miasta

Bad_Rain

2013-05-31, 10:15
Czy tylko mi się wydaje, że narrator filmiku brzmi jak Prokop :D ?

alalai

2013-05-31, 10:15
sam jestem katolem, ale ku**a co to za czub to komentuje, mam nadzieję że to był sarkazm

młodzierz nie jest wierząca, więc jeśli sobie grają to niech sobie grają, lepsze to niż aby poszli na procesje i udawali. Oni są lepsi od 90% katoli którzy są modlący i wogóle ale przykazań już nie przestrzegają, nie rozumieją swojej religi co nakazuje i czego każe przestrzegać, a w procesji czy mszy uczetniczą bo tak "wypada"

młodym chce się rzygać jak widzą w kościele jacy są to polacy modlący, oszukują kradną robią wały a sąsiada za jaja by powiesili i gdzie te wszystkie przykazania.

Onyx1

2013-05-31, 10:17
W sumie jak się na to patrzy to trochę nie pasuje. Wiem, że niby mamy wolność wyznania, słowa itp itd ale katolicyzm jest jakby nie patrzeć bardzo zakorzeniony w polskiej kulturze. Jeżeli opluwasz katoli to generalnie opluwasz polską tradycję. Mówicie, że katolom się przewraca w baniach?
Musiałbym zobaczyć co by zrobili Allah Akbary jakby w ich jakieś tam święto sobie z boku grali w piłke. Tzn jestem ciekawy jakby Ci młodzi zginęli :chainsaw:

baxter

2013-05-31, 10:17
no i co stoją ci ludzie jak barany i słuchają jakiegoś gościa w kiecce jak jęczy do mikrofonu, w kościele raz będą stać, raz klęczeć, raz siedzieć - czemu to ma służyć ? po co ? nigdy tego nie potrafiłem zrozumieć

Frusciante93

2013-05-31, 10:18
Co za debil to nagrywał.Czy naprawdę trudno zrozumieć że nie każdy wierzy?

pawelkrk00

2013-05-31, 10:18
alalai napisał/a:

sam jestem katolem, ale ku**a co to za czub to komentuje, mam nadzieję że to był sarkazm

młodzierz nie jest wierząca, więc jeśli sobie grają to niech sobie grają, lepsze to niż aby poszli na procesje i udawali. Oni są lepsi od 90% katoli którzy są modlący i wogóle ale przykazań już nie przestrzegają, nie rozumieją swojej religi co nakazuje i czego każe przestrzegać, a w procesji czy mszy uczetniczą bo tak "wypada"

młodym chce się rzygać jak widzą w kościele jacy są to polacy modlący, oszukują kradną robią wały a sąsiada za jaja by powiesili i gdzie te wszystkie przykazania.



Fakt ludzie chodzą do kościoła nie dlatego że chcą tylko dlatego że tak ich nauczono :D

alalai

2013-05-31, 10:19
jeszcze jedno, jak się uczestniczy w mszy czy innej uroczystości to się nie bawi telefonem czy nagrywa, taki z niego katol jak ze mnie papież

cerastes

2013-05-31, 10:20
@ UUUUUUUUUUPPPPPPPPPP


Panowie i Panie już za niedługo wasz problem zostanie rozwiązany. Nie macie co pluć ogniem z dupy! Przyjdzie islam i zobaczycie co to to jest religia. Obrazisz jakkolwiek allaha to pożegnasz się z tym światem szybciej niż myślisz. Tam nie ma wolnego myślenia, wolności słowa i zachowania.. Wszystko co Ci wolno jest napisane i interpretowane przez jakiegoś kuhrwa imama czy innego ch*ja-muja.

Ktoś tu niżej mi napisze, że u nas nie ma muzułmanów... Nie ma i nie będzie, bo jest ch*jowy socjal i problem rozwiązany. To się kurhewsko mylicie. Islam rozlewa się jak zaraza, jest jak szarańcza której napływ ciężko zatrzymać przy obecnym prawie i poprawności politycznej. Do zajęcia Polski nie będą potrzebowali dużo czasu, wejdą do nas jak niemcy 1go września 1939r. I co zrobimy??
ilu Was umie strzelać z kałacha? zna się na taktyce, czytało coś o partyzantce?? Na wojsko to ja bym nawet nie liczył, bo Polska nie ma wojska !! A ludzie, społeczeństwo jest za biedne finansowo i gospodarczo żeby mogło się przeciwstawić.. Czym będziecie się bronić, ilu z nas ma broń palną? nożami chcecie walczyć przeciwko ciapatym !! Kilka większych zamachów w PL i stulicie ryje pod siebie..

Wielkość narodu polega na jego zjednoczeniu, tradycji i poszanowaniu zasad kulturowych.. Za to u nas jest na odwrót.. Każdy ma wyj***ne, pokolenia się nie szanują, różne grupy społeczne są na siebie skutecznie napuszczane !

Zastanowiliście się kiedyś kto tak systematycznie lobbuje te wszystkie lewicowe poglądy?

pa...........66

2013-05-31, 10:22
ator to gienek sedecki eugeniusz z telewizji narodowej nagrywa z baranami wszelkiej masci swoje wynaturzenia

a autor pierwszego posta chyba byl niezle bity w leb.

misza150

2013-05-31, 10:24
@up.
dokładnie. skoro tak mocno wierzy to telefon w domu powinien zostawić by mu w modłach nie zawadzał. poza tym chrześcijaństwo to nie tylko katolicyzm. Ale fakt faktem mogli sobie 5 min meczu darować :-P