18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowanie naszych graczy dla sędziów.

Usztafik • 2015-01-30, 18:31
Podziękowanie naszych szczypiornistów dla "sędziów" po meczu Polska - reszta świata (Katar)


danke1111

2015-01-30, 18:35
Nie wiem skąd ta ironia Polaków. Ciekawe jakby ktoś złapał ich rodziny i obsadził ładunkami wybuchowymi.

Chędogi_Rzułf

2015-01-30, 19:06
Mimo, że nasi chłopcy zagrali dosyć słabo, to gdyby nie stronnicze decyzje sędziów wygraliby. Uznanie bramki rzuconej z pola bramkowego, podyktowanie karnego którego nie powinno w ogóle być czy gwizdanie w momencie, kiedy mieliśmy czystą pozycję, wreszcie kara 2 minut, która została nam bezsensownie podyktowana przy tylko 1 karze katarskich kurew. Niech zdychają wszyscy, którzy finansowali ten przekręt i sędziowie. W bólu i cierpieniach.

Polnischefuhrer

2015-01-30, 19:21
hehehe niech się nacieszą brudasy bo tak samo jak Serbowie odejdą w zapomnieniem po imprezie u siebie ,a Polacy będą dalej walczyć z światową czołówką. Zwłaszcza za rok podczas Mistrzostw Europy które się u nas odbędą.
B.T.W. mam nadzieję ,że żabojady/zbieracze truskawek ich rozgromią w finale :D

białywęgorz

2015-01-30, 19:26
Ja pie**ole, przecież w sporcie chodzi o rywalizację, a nie o wygraną, wygrana to rzecz drugorzędna. Jeżeli Katar tego nie widzi, to na prawdę jest k***a w ch*j zacofanych krajem

jeremii500

2015-01-30, 19:27
Parę baryłek ropy poszło na upominki...
Ale co tam.....
.......NIC SIĘ NIE STAŁOOOOO, POLACY NIC SIĘ NIE STAŁOOOOOO...

NieWiemZeWiem

2015-01-30, 19:32
Erdo@
k***a mać, mądre słowa, chodź ci obciągne

Ko...........on

2015-01-30, 19:33
Nie trafiali w prostych sytuacjach to kto jest winny? Popatrzcie na skuteczność bramkarzy. Trochę obiektywizmu, a nie wieczne obwinianie wszystkich dookoła.

D-Rose

2015-01-30, 19:36
Co za słoma z butów.

wypchalek

2015-01-30, 19:36
już k***a szczekanie na sędziów. Polacy mięli zagrać tak by wygrać. tak jak wk***iało mnie gadanie po MŚ w siatkówce, ze Polacy mięli lepiej bo coś tam, to teraz będzie mnie wk***iało pitolenie naszych rodaków na sędziów i petrodolary, Katar wygrał i ch*j. Trudno. Raz się wygrywa, a raz przegrywa. bardziej mnie drzaźni ta ich reprezentacja za pieniądze. i ogólnie te pieniądze w sporcie mnie wk***iają. najbogatsi są najlepsi

aminos

2015-01-30, 19:39
Erdo, jakbyś poświęcił więcej czasu na pasję (którą nie jest podglądanie starej w wannie) to mógłbyś zrozumieć ich złość.

xbandzior

2015-01-30, 19:40
ch*jowo grali to przegrali
jeszcze zwalaja na sedziów
jap przegrałeś to trudno wypie**alaj z szacunkiem

srylag

2015-01-30, 19:42
@wypchałek
gadasz jakbyś tego meczu w ogóle nie oglądał...

Edit: prawda, nie grali najlepiej, ale daliby radę przy sprawiedliwej ocenie

janek2121

2015-01-30, 19:47
Polacy wygrywali trudniejsze mecze z sędziowaniem o wiele bardziej stronniczym niż dziś i w momencie kiedy przy 2 minutowej karze dla Kataru w końcówce traci się 2 bramki to gadanie o pieniądzach, przekupionych sędziach itp. jest śmieszne. Przegrali z reprezentacją najemników ale nie dlatego, że Katar miał lepsze stroje czy mniejsze bramki a dlatego, że zwyczajnie zagrali słabszy mecz... Parę ew. dyskusyjnych kar dla Polski nie przegrało meczu. Chłopaków rozumiem bo wk***ieni musieli być co normalne ale komentarzy Januszów sprzed telewizora nie ogarniam.... Przyjdzie taka Francja w dyspozycji i im wpie**olą 10 punktami bez gadania o sędziach...

Blood14

2015-01-30, 19:48
pie**olone araby. gazowałbym !
Polska vs Pieniądze tak to k***a wyglądało.