18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Podjedzenie pewnej grupy podludzi

Sliski • 2015-03-02, 17:43
-Nazwa popularnej wegańskiej potrawy na 7 liter, pierwsza to "K"?
-Kompost.

wilkoala

2015-03-02, 18:51
Sam jestem weganinem i naprawdę niektóre potrawy są przepyszne.
Wam się weganizm kojarzy chyba tylko z p*zdami chodzącymi na jogę w męskich leginsach i waflami ryżowymi o smaku kartonu z piwnicy.
A to nieprawda.

hudziel

2015-03-02, 18:59
Cytat:

Sam jestem weganinem i naprawdę niektóre potrawy są przepyszne.
Wam się weganizm kojarzy chyba tylko z p*zdami chodzącymi na jogę w męskich leginsach i waflami ryżowymi o smaku kartonu z piwnicy.
A to nieprawda.



Po czym poznać weganina ?
Sam Cię poinformuje.

Sliski

2015-03-02, 19:39
Mnie tam weganizm kojarzy się właśnie z ludźmi którzy desperacko ale nieświadomie poszukują uwagi. W większości wypadków jest to niezwykle żałosne bo takie osoby nie grzeszą wyczuciem.

Aspartam jest produktem przemiany materii pałeczki okrężnicy a jest przepysznym dodatkiem (naciągając - jest gównem śmiercionośnej bakterii żyjącej w gównie).

bisfhcrew

2015-03-02, 22:58
wilkoala napisał/a:

Sam jestem weganinem i naprawdę niektóre potrawy są przepyszne.


Wegetariańskie są dobre przez kilka pierwszych sekund, zanim nie skumasz że tam nie ma mięsa.

kopnijkota

2015-03-03, 00:25
Wegetariańskie żarcie by było dobre jakby dodać do tego mięso i wyj***ć warzywa.

wilkoala

2015-03-03, 09:25
Właściwie taki ze mnie weganin że wczoraj zjadłem pół kurczaka z rożna i pęto wawelskiej.
Jedynym produktami wegańskim była bułka do kiełbasy i browar wieczorem.
Chciałem sprawdzić jaki ból dupy wywoła post weganina na tym mięsożernym i lekko homofobicznym forum.
No i trochę się zawiodłem bo właściwie niewielki.

rust

2015-03-03, 10:04
wilkoala napisał/a:


...Chciałem sprawdzić jaki ból dupy wywoła post weganina na tym mięsożernym i lekko homofobicznym forum.
No i trochę się zawiodłem bo właściwie niewielki.


jeszcze się dziwisz? kolega pewno dupsko ma wyrobione a ty swoim falusem niczego tam nie zdziałałeś :idzwch*j:

Sliski

2015-03-03, 15:56
@upup Zj***łeś. Trzeba było to przyznać jak poleci w suchary albo jak na głównej zaczną cisnąć.

rust

2015-03-03, 16:19
Poprawa napisał/a:

@upup Zj***łeś. Trzeba było to przyznać jak poleci w suchary albo jak na głównej zaczną cisnąć.


a ty co zapomniałeś się przelogować, że własny temat do sucharów chcesz wysyłać, schizofrenia czy ki ch*j :samoboj:

Sliski

2015-03-03, 16:22
rust napisał/a:


a ty co zapomniałeś się przelogować, że własny temat do sucharów chcesz wysyłać, schizofrenia czy ki ch*j :samoboj:


A mogę wpłynąć na to czy trafi? Może trafić i dopiero wtedy kolega powinien zamknąć wątek z trollowaniem żeby mu nie zostało w historii.

biglog

2015-03-04, 12:01
To wegany jeszcze żyją? Przecież oni tylko kamienie wpie**alają.

BadMan666

2015-03-04, 12:24
Mój wujek jest weganinem i wcale się tym nie afiszuje wszem i wobec, a naprawdę porządny z niego facet. Jakby się nad tym zastanowić to jedyny w rodzinie. Sam nie rozumiem jak można nie jeść mięsa jeśli to nie kwestia diety, bądź uczulenia. Przecież mięso jest zajebiste :-)

Loaloa

2015-03-04, 16:41
Zła jest każda kuchnia, za którą stoi ideologia. Niejedzenie pewnych gatunków mięsa motywowane religijnie doprowadza do tego, że tacy np. muzułmanie narzucają swoje gusta kulinarne nie-muzułmanom. Weganie i wegetarianie są mniej groźni tylko dlatego, że (przynajmniej na razie) gówno mogą zrobić, a ich akcje wzbudzają raczej uśmiechy politowania niż obawę o wolność wyboru. Niemniej bardzo by chcieli, żeby jedzenia mięsa całkowicie zakazać, a samych mięsożerców piętnować i karać. Zresztą ich retoryka nie pozostawia cienia wątpliwości, np. nazywanie ludzi mordercami, bo lubią pieczyste.

pemb

2015-03-04, 20:31
"Po czym poznać weganina ?
Sam Cię poinformuje."
Tak samo jak z ateistami, wierzącymi, patriotami, lewakami etc. Wszystko zależy od ludzi.