18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podejście policji - pierwszy odcinek "Drogówki"

LarryFoulke • 2013-03-11, 12:24
Jak kiedyś funkcjonowała Policja i jak załatwiało się sprawy kolizji. Rola pomocy i służenia społeczeństwu, a nie karania za każdą głupotę widoczna. Pierwszy odcinek "Drogówki", niezależnie czy jeździsz autem, czy też widziałeś nowsze odcinki - zrozumiesz różnicę.


Chociażby na przykładzie ostatniej sytuacji - zastanówcie się jakby teraz zareagowała Policja widząc kobietę, która jedzie pod prąd z niezapiętymi pasami i jak brzmiałby komentarz narratora.

KwusheR

2013-03-11, 12:44
Pozwolili dziadkowi rozbitym autem wracać, seat srebrny nie ma lusterka jednego... nie no spoko :D

kr...........wa

2013-03-11, 12:47
Teraz jesteśmy w UE i ma być europejsko! Bez tolerancji dla nikogo! Policjant z fajką pokazany w mediach, teraz by nie przeszło :D

spiepszaj_dzbanie

2013-03-11, 13:15
Najbardziej rozwala ta baba z zielonego golfa. Hehe należało się suce.

wojniz

2013-03-11, 14:44
A dzisiaj to by wystawiliby mandatów za kilka tysięcy.

Staszek83

2013-03-11, 15:20
Kiedyś policjant miał gadać bardziel ludzkim głosem. Dzisiaj ma szczekać i gryźć.

Muniek89

2013-03-11, 16:44
Widać że bohaterowie tego odcinka (Dariusz T. i Maciej W.) to pożyteczne psy. Tak już jest na tym świecie że każdy medal ma dwie strony. Tak samo jest z ludźmi i psami, są ludzie dobrzy i są k***y, są psy pożyteczne (przewodniki, obronne, zaprzęgowe, członkowie rodziny) i są takie co tylko żrą, srają i biegają za kotami. Znam paru "kotów" z mojego osiedla i widzę jak psy za nimi ganiają, bo są tak ograniczeni, że nie widzą innych form pomocy społeczeństwu, jak dorwanie recydywisty i postawienie mu nowych zarzutów o byle gówno. Tak więc następnym razem drogie gimbuski do hasełka "j***ć Policje" dodajcie "ale tylko tą zj***ną" ;)

zonik

2013-03-11, 17:35
Kiedyś to i kasiorke chętniej brali a teraz srają się o swoja prace marzeń..

karfi

2013-03-11, 17:45
tylko słuchajcie, części Policjantów też nie wincie bo winni są chyba ich przełożeni. Tak się składa że mam jednego Policjanta w rodzinie i ostatnio z nim rozmawiałem na tema czepiania się i tam jest tak że jak przez 1-2 dni nie przyniesiesz mandatu to jeszcze spoko ale jak dalej nic nie przynosisz to już się zaczynają czepiać bo się chyba opie**alasz i nic nie robisz.

Songo Master

2013-03-11, 17:49
Piwko za to bo te psy na pewno idą do nieba :) Dobrzy Policjanci :diabel:

zeto88

2013-03-11, 17:49
Miejcie na uwadze, że kiedyś ich tak przełożeni nie naciskali jak teraz, że bez iluś tam mandatów dziennie nie mają po co wracać. To się nie dziwcie, że im nerwy puszczają. Jak szef Was ostro wk***ia dzień w dzień to dla innych potulni jesteście? wątpliwe.
Wiadomo, znajdą się k***y które są k***ami z natury, bo tak, tym to ch*j w dupę.

Sz...........jk

2013-03-11, 17:52
Same golfy w tym odcinku ;) .

Ta baba z zielonego golfa to bezczelna suka, tak samo ta co stała obok niej i jawnie kłamała. Baba wyjechała tyłem, gość zobaczył auto w ostatniej chwili i nie mógł wyhamować, a te p*zdy gadają, że jego wina i w dodatku twierdzą, że chciał wymusić odszkodowanie... Za takie coś powinni w mordę lać, każdy kierowca powinien umieć przyznać się do błędu.

VanGreeg

2013-03-11, 18:08
Pitu pitu pitu, teraz jak się ogląda takie programy to policja też jest przykładem zbiorowej wyrozumiałości narodu i nigdy, przenigdy nie wystawiają mandatów z górnego zakresu "widełek"... Nigdy.

damian010288

2013-03-11, 18:09
Bo teraz to nie jest Policja, tylko Milicja:)

Hannibal_PL

2013-03-11, 18:24
Ee tam. pie**olenie kotka za pomocą młotka. Pierwsze odcinki o drogówce to wiadomo że policjant to miły pan i w ogóle sie pokazuje z jak najlepszej strony... A teraz mają na to wyj***ne, ale za to teksty niektóre są fajne(<pędzące motocykle -"Tych to podziwiam", odpowiedź -"A ja ich ścigam") i się nie pie**olą w barszczu telewizyjnym.