18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ma...........eh

2012-06-20, 21:57
Genialnie, że to trafiło na sadola: zatem proponuję ubrać się pokrzywdzonym studentom z racji zbytniej ingerencji w ich jakże świętą prywatność na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną zapewne (czego życzę wielu) do dużej korporacji w Kuboty, szorty z gołym nieopalonym torsem, ręce od przedramion opalone a w dłoni puszka z tanim browarem. Niewiastom zarazem proponuję ubiór "na dz**kę" - oczywiście wspieram Was i życzę sukcesów w nowej pracy bo zapewne ją dostaniecie, gdyż Wasze umiejętności i wiedza porażą zapewne rekruterów oraz szefa :)

ODkarzacz

2012-06-20, 22:01
up kolega ma racje ;) Są okazje kiedy trzeba być poważniejszym. Z resztą garnitury są zajebiste ;) I czy jest coś lepszego od kształtnej dupeczki w czarnej spódniczce ? :D Dlatego nie rozumiem tych co to napisali

Cogito

2012-06-20, 22:07
Tak to sobie można przychodzić na uczelnie prywatne a na poważne to Cię w takim stroju nie wpuszczą na egzamin czy nawet ćwiczenia.

krzyhhh

2012-06-20, 22:10
@up up
a to tego jeśli osoba sprawdzająca egzamin będzie obecna podczas jego trwania, to pojawienie się w niestosownym stroju tylko ją wk*rwi więc niema co się nastawiać na miłosierdzie przy ocenie pracy.

a tak poza tym, to już widzę jak osoby przypinające tę kartkę wybierają się na egzamin ustny. stawiam rękę że jeśli myślą o jego zaliczeniu stawią się na nim na galowo.

zonk

2012-06-20, 23:20
Jak ktoś studiuje na państwowej uczelni to ma to poczucie że jednak wypada ubrać się na galowo na egzaminy. Autorzy tej karteczki najwyżej nie dorośli do studiowania.

bloodwar

2012-06-21, 05:07
Bardzo ładnie niewiasta pisze, takie równe i proste pismo, od razu widać że inteligencja jeszcze z tych przedwojennych rodzin które do Katynia nie pojechały

lofix1

2012-06-21, 05:16
to ściema jakaś i pewnie ch*j a nie uczelnia, zapewne jakieś stosunki międzynarodowe albo inne dziennikarstwo dla zaocznych tumanów bez elementarnej wiedzy matematycznej.

Ork.Fajny

2012-06-21, 07:29
Sprawa jest prosta:
Albo uczelnia reguluje takie sprawy i studenci nie mają nic do gadania albo są na łasce egzaminatora który może dokładnie sprawdzać pracę tych którzy się nie stosują do jego zaleceń.

or...........ok

2012-06-21, 10:42
Chyba jednak powinna się ubrać tak jak profesorek napisał. Nie jestem żadnym ekspertem ale tam powinno być "liczą" a nie "liczy" : P

ro...........zo

2012-06-21, 10:44
Jak w komisji będzie Graża Żarko to ten pióropusz wsadzi ci w dupę.

takija

2012-06-21, 11:00
Uwielbiam garnitury:) Ale jak na dworze jest 25*C to wybieram krótkie spodenki i polówkę ;)

or...........ok

2012-06-21, 11:02
@up
super :]

Jack Daniel's

2012-06-21, 11:13
Na UW jakoś na egzamie liczy się wiedza :P
A chociażby u mnie na wydziale :P

takija

2012-06-21, 11:30
orok, i jeszcze mi sie nie zdarzyło żeby mi wykładowca na egzaminie zwrócił o to uwagę. Nie chodzę na uczelnię prywatną tylko państwową.