18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plan trzech wojen światowych

uyvu • 2013-12-12, 00:28
Witam,
na wstępie chcę zaznaczyć, że temat jest bardzo ważny i porusza bardzo istotne kwestie. Współcześnie ludzi (nawet tych dość inteligentnych i "ogarniętych") odrzucają takie rzeczy i więcej niż 10 linijek tekstu pisanego, ale proszę o chwilę na lekturę i refleksję. Wiem, że zjada Was ciekawość co będzie na kolejnej stronie sadistica i chcecie jak najszybciej do niej przejść, jeśli tak pokusa jest zbyt silna to dzięki, że przeczytaliście chociaż tyle :)

Z tego co zauważyłem dzielimy się na dwie grupy w materii, którą chcę poruszyć. Jedna to całkowici przeciwnicy i wyśmiewacze teorii spiskowych, resztę nazwijmy drugą grupą, w której oczywiście znajdują się różni pokręceni ludzie, łykający każdą sensację, ale także ludzie, którzy patrząc na otaczającą nas rzeczywistość zauważają, że na tym świecie coś jest nie tak i że życie ludzi nie wygląda tak jak powinno, a politycy wcale nie chcą go polepszyć, a wręcz przeciwnie. Żadne obietnice kłamiących zwykle polityków nie są realizowane i zawsze ukazuje się nam jakieś brednie, które 'wyjaśniają' nam kolejne niepowodzenia kolejnej ekipy rządzącej. Niepowodzenie za niepowodzeniem. A plany przed każdymi wyborami były takie doskonałe.


Do rzeczy:



Ten facet to Albert Pike - mason najwyższego (33.) stopnia masonerii rytu szkockiego dawnego i uznanego. Nie będę się rozpisywał, mam nadzieję, że nie macie bana na wikipedii.

Otóż w 1871. opublikowano jego przechwyconą korespondencję z panem Mazzinim (również mason), w której to mówił o planie trzech wojen światowych, po których nastąpić miałby "nowy porządek świata", o którym to wspominał również założyciel Iluminatów Bawarskich Adam Weisshaupt (również ciekawa postać, a zakon chyba wszystkim znany). Może nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie to, że plan dwóch pierwszych...

sprawdził się praktycznie całkowicie. :lodowka:

Przypominam, że opublikowano te materiały jeszcze wiele lat przed dwudziestym wiekiem :!:

I wojna światowa

Poniżej cele I Wojny Światowej. Początkowo większość ludzi nie przywiązywała większej wagi do owego planu. Nigdy przedtem nikt nie wojował w wojnach światowych i wizja ta była traktowana jako nonsens.

Cytat:

I Wojna Światowa musi był wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu.

Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami będą użyte z celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm.

Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii.



Cele pierwszej wojny zostały precyzyjnie wypełnione. Powstał komunistyczny moloch - ZSRR, rodzina carów została wymordowana, ortodoksyjny kościół Wschodu - wróg Watykanu został zdziesiątkowany.

Dopiero po I Wojnie Światowej wielu zdało sobie sprawę z dokładności owego planu i w rezultacie zaczęto ten plan rozpowszechniać, przyglądając się jemu ze zwiększoną uwagą. Czekano na... II Wojnę Światową!

Cele następnej planowanej wojny, II WŚ były także bardzo interesujące.

II wojna światowa

Cytat:

"Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."



Celami II WŚ było zniszczenie faszyzmu, ustanowienie państwa Izrael oraz... utworzenie komunistycznego Bloku Wschodniego.

Zwróćmy uwagę na jeden wyjątkowy szczegół. Faszyzm w roku 1871 nie istniał!

Żeby zniszczyć nazizm, należało go najpierw stworzyć. Hitler, znany okultysta i wielbiciel Madame Blavatsky był doskonałym narzędziem. Hitler i Stalin zgodnie mordowali Żydów ortodoksyjnych a ocaleli z owych pogromów Żydzi otrzymywali pomoc oraz opiekę od Anglików w celu zamieszkania w... Palestynie.

Owa pomoc była wynikiem oświadczenia rządu brytyjskiego w roku 1917, znanego jako Balfour Declaration. Polska Wikipedia niewiele rzuca światła na ten dokument, ale angielska wersja podaje całkowity jej tekst, który został przesłany Lordowi Rothschild, który jest uważany za ojca współczesnego Izraela.

III wojna światowa

Planowana III Wojna Światowa, to wojna religijna.
Celem jest zniszczenie wszystkich religii - głównie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Cytat:

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."




Zauważmy, że ten plan zaczyna nam się już zakreślać (Syria, Iran, muzułmańscy imigranci - naprawdę myślicie że politycy działający w interesie społeczeństw europejskich byliby na tyle głupi, żeby dopuszczać do tego co się teraz dzieje? Nie, jednak to banda masonów, okultystów, sekciarzy i cwaniaczków, którzy za hajs sprzedaliby pewnie nawet własne matki i nie zależy im na ludziach).

Nie łudźmy się. Obecny kryzys światowy, wywołany zgodnie z planem III Wojny Światowej przez władze niemal wszystkich władców świata, prowadzi nas wprost do najstraszliwszej katastrofy w dziejach istnienia ludzkości! Media pod nadzorem wtajemniczonych zgodnie milczą oferując nam nigdy nie osiągane poprawy stanu naszych warunków życia czyli zupełną iluzję.

Żyjemy w masowej hipnozie, ludzie uważają za prawdę to co powiedzą media! Zdajmy sobie z tego sprawę.

Po artykuł, którym się posiłkowałem odsyłam do google: plan trzech wojen.

Chętnie porozmawiam na ten i podobne tematy z ludźmi, którzy interesują się sytuacją na świecie.

Chcę dodać jeszcze jedno. Zawsze gdy pada hasło 'masoneria' lub jemu podobne, atmosfera robi się dziwna i napięta, jakby nie wypadało o tych rzeczach mówić, a trzeba powiedzieć jasno: masoneria istniała i istnieje, jest zarejestrowana w sądzie. Ci ludzie działają, spotykają się i nie jest to klub brydżowy. Poza tym istnieje cała masa innych tajnych stowarzyszeń i zazwyczaj są to nieźli odpałowcy - wliczając satanistów, magów, teurgów, przeróżnych ezoteryków i innych. Jeśli kogoś tutaj to interesuje to chętnie porozmawiam, powiem co wiem i co myślę na dany temat.

Pozdrawiam.

~DMT

2013-12-12, 00:51
Ciekawy artykuł, ale też już o tym słyszałem chwilę temu. Ma ktoś może nr do Szatana? Może akurat jakaś fuszkę będzie miał jak się to wszystko zacznie....

fyrku

2013-12-12, 00:51
Myślę, że masz niezłe pie**olnięcie na banię. Za dużo Zeitgeista.

uyvu

2013-12-12, 01:07
@up :D czy zamiast przeklinać i obrażać mógłbyś wytoczyć merytoryczną dyskusję?

Qbas

2013-12-12, 01:13
@UP Czego Ty człowieku wymagasz od użytkownika Sadistica

Ezoteryk

2013-12-12, 01:44
Takie materiały tu powinny trafiać , ale nawet po co skoro ciemnota jest już tak omamiona że nie wie nawet jak się nazywają , ten plan był omawiany od dawna ale każdy go olewał i co ? zawsze każdy pkt . planu się sprawdzał ale nadal każdy ma to w dupie , ludzie nie interesują się niczym nauką , h*j już z nauką ale nie widzą jak ich r*chają w dupę przy tym popijając sok bogów , najbardziej śmieszą mnie Polacy centralnie jesteśmy gwałceni analnie przy użyciu największych ku*asów ale to nic ważne że mam co się nażreć reszta mnie nie interesuję no k***a , j***ny kraj p*zd życiowych ...

piroman88

2013-12-12, 01:44
Na każdą teorie spiskową trzeba spojrzeć z odpowiednim dystansem, artykuł jednak bardzo dobry i dający do myślenia.

r3vils

2013-12-12, 02:05
źródło i ch*j.

Lord_Viader

2013-12-12, 02:07
Artykuł ciekawy, pokazujący, że jesteśmy praktycznie całkowicie bezwolni. Nie ma możliwości wyrwać się z norm materialnych tego świata (mówię tu o osobach, które założył rodzinę), mamy pozorne tylko wrażenie sukcesu i władzy. Politycy i lobbyści mogą dosłownie srać nam na głowy, podejmować decyzje przeciwne do woli narodu a debile wierzą w "walkę" między partiami politycznymi będącymi w rzeczywistości sprawnie działającą i współpracującą maszyną.

W pierdoły typu ktoś przewidział I i II WŚ i ich przebieg osobiście nie wierzę, w odgórną kontrolę niestety tak.

Majesty

2013-12-12, 02:08
przykułeś moją uwagę do tego tematu... piwko dla Ciebie

radolix

2013-12-12, 02:14
Właśnie to jest problem teorii spiskowych. Sama nazwa bywa bardzo krzywdząca i od razu narzuca negatywne skojarzenia. W końcu to tylko teoria.
Następnie trzeba by odrzucić wygodny, wykreowany przez media obraz świata i zacząć zastanawiać się nad tym jak to może rzeczywiście wyglądać. To jest prawdopodobnie najtrudniejsza część całego przedsięwzięcia, bo nie od dziś wiadomo, że myślenie niektóre jednostki boli.

A co do tematu, to trzeba by było wybrać się do muzeum Londynskiego i przyjżeć się temu z bliska. Przetłumaczyć i tak dalej. Źródła w internecie można łatwo spreparować. Nie mniej jednak jestem skłonny w to uwierzyć. To, że świat to scena oczywiste jest tak samo jak ziemska grawitacja.
Piwo!
Slava!

xhelioNx

2013-12-12, 02:15
Mówicie że ludzie łapią kłamstwa mediów jak gąbka wodę, a dawanie wiary w takie coś nie jest naiwnością?

Wszyscy dajecie wiarę że takie listy kiedykolwiek powstały i zostały "przejęte"? Nie ma na to dowodów, więc dlaczego dajecie w to wiarę?

Fakt jest taki że takie teorie jak te to też otumanianie ludzi i wmawianie im kłamstw. Sekty z dupy się nie wzięły.

Ludzie którzy myślą że wszystkie media kłamią, że żyjemy w ciągłym kłamstwie wpadają z deszczu pod rynnę dając wiarę w teorie spiskowe, takich jak ta są setki, gdybyście w każdą mieli uwierzyć to każda by się wykluczała, a jak uwierzyliście tę to dlaczego nie możecie uwierzyć w inną?

dokke

2013-12-12, 02:17
Pozwólcie że wkleję fragment z filmu pt. "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"


Na ten świat ma wpływ zbyt wiele czynników i o ile w treść pierwszego mogę jeszcze uwierzyć, tak w pozostałe dwa już nie. Dlaczego? Ponieważ treść była kilkanaście razy przekręcona, naciągnieta i przekazana dalej. Tak samo jak jeden z mnichów w XII w. dodał od siebie w przepisywanej Biblii słynne słowa, które 'niby' wypowiedział Jezus: Mt 17, 21

Sytri

2013-12-12, 02:22
Cytat:

dzięki, że przeczytaliście chociaż tyle :)



Nie ma za co :)