18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwne wyzwanie

kopec1608 • 2014-02-19, 19:45
Polać mu a nie :wodka:












zaj***ne z facebooka

mare30ks

2014-02-19, 21:31
oho, widze ze gimbusom sie juz znudzila moda na piwne wyzwania. wiec zamiast piszczec z zachwytu ze zostali nominowani beda hejtowac
czas znalesc nowa mode zycia (tygodnia)

Mathek

2014-02-19, 21:33
Ja pie**ole, to wyzwanie to zwykłe gówna zrobione dla żartu, dla jaj, dla beki czy jak tam inaczej wolicie. Przypie**alanie się, że to głupie i robienie jakiś takich filmików to pie**olenie smutów. Nie chcesz to nie pij. Sam bym się przez chwile zastanowił czy bym wypił, ale raczej nie bo musiałbym kupić jakieś dobre i niegazowane (ew. mało gazowane) piwo bo bym zwrócił po paru łykach chyba.

Meretrix

2014-02-19, 21:35
Nie wiem o co chodzi z tym bólem dupy, zabawa fajna, piwa nigdy za wiele, można wypić jedno na strzała a innym się delektować.

kroplowa

2014-02-19, 21:37
Czy mi się wydaje, czy ten gościu mówi o piwie marki VIP za zeta z biedronki jak o luksusowym winie?

Browarek

2014-02-19, 21:46
Co prawda to prawda browarem się powinno delektować.

fij0lek

2014-02-19, 21:46
Ładny chuuj Pani Basiu.

Bociekk

2014-02-19, 21:55
Kislowy_wampir napisał/a:



Ale Ty k***a tępy jesteś kolego, skoro ktos go wyzwał to chłopak odpowiedział w filmiku na wyzwanie co o tym sądzi i ma racje :) Po ch*j pic piwko jedno pod publikę itp. ? Lepiej napić się na spokojnie samemu po pracy albo z REALNYMI znajomymi :)

A to że Ty jesteś p*zda której brakło jaj by jakkolwiek zzareagowac na wyzwanie to juz Twój problem :) Ludzie jarają się jakimiś dziwnymi wyzwaniami jak j***ne cioty :) Jak już mam rzucac wyzwania kolega to minimum połówkę muszę mieć ze sobą bo w przeciwnym razie by mnie k***a śmiechem zabili :) I to są koledzy i od połówki zaczyna się wyzwanie a to co się dzieje później... zresztą k***a jak byś miał znajomych z którymi byś się napił itp. to byś nieudaczniku wiedział o czym piszę i o czym ten kolo mówi :) Tak więc ty siedz przed kompem i śnij dalej a ja idę w tany :)


Oj Ty debilu. Po ch*j mam reagować? Zakładałem się o coś? NIE!
Film mnie nie obrażał, nie naruszał mojego dobrego imienia, ot tak położyłem na to lachę. Co to k***a za moda na picie do kamery?
Chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu: chodziło mi o to, że po gówno robić z tego wielkie halo, jak na świecie są ważniejsze sprawy, niż jakieś gówniane wyzwanie, czy deklaracja że ktoś tego nie podejmie.
Zrozumiałeś?
I po co te wyzwiska? Słów Ci buraku zaj***ny brakuje?
Zaimponowałeś mi tym fragmentem o piciu połówki- w gimbazie jesteś pewno bonzo nie?
Idź w tany, tylko się zbytnio nie opij tym Karmi ;)

Ahnija

2014-02-19, 21:57
rottunio napisał/a:

Obrazek



oddawaj krew, pomagaj bezdomnym, wyzbądź się wszelkich materialnych rzeczy, najlepiej poświęć się w pełni dla innych zamiast pić piwo przed kamerką. Czy już zrobiłeś te wszystkie dobre uczynki i czy uważasz sie za dobrego człowieka?

pr...........as

2014-02-19, 22:30
@Ahnija

Po twoim wywodzie stwierdzam że jestem dobrzejszy od Ciebie,
a poza tym lubię czekoladę :ok:

Gu...........99

2014-02-19, 22:43
Powiem tylko tak - popie**oliło was z tym fejsbukiem, zdrowo popie**oliło.

Peter-Norivotset

2014-02-19, 22:45
od zawsze wiedzialem, ze ch*jbuk to zbieranina debili, teraz to wychodzi na jaw

MayDay100

2014-02-19, 22:45
Zabawa, jak zabawa, ale standardem stało się to, że zawsze ktoś udaje mądrzejszego i pie**oli takie bzdety.

klakier1111

2014-02-19, 22:51
Macieey napisał/a:

ciota pewnie nie wypił



Ty pewnie byś wypił i pomyślał sobie "No to teraz jestem na pewno fajny, cool, zajebisty".

Lilithiell

2014-02-19, 23:06
rigsuit napisał/a:

"PopieRRRRRdolona i żyjesz w dziwnym bajkowym świecie" :D



Moja stara tak mówi, jak mnie to wk***ia...

CiapkoSR2

2014-02-19, 23:17
Pi**dole, jak nie wyzwanie piwne to jakiś gość pucuje się że krew oddaje... Wielu ludzi oddaje krew regularnie i nie robią z tego wielkiego wydarzenia na YT czy FB. To tak jakbym dawał pieniądze bezdomnym, nagrywał to i wrzucał w sieć z myślą "Niech k**wa plebs patrzy jak zachowuje się nad człowiek". Oddajesz krew? Gratuluję. Pijesz piwo na raz bo jakiś znajomy cię wyzwał? Spoko. Ale po kiego ch*ja wrzucają to żeby wszyscy widzieli? Może zaczniemy wszyscy wyzwania wysyłać żeby jedli g**na, przecież trzeba znajomym pokazać jaki to się jest hardcorem...