18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

PiS vs PO [zbiorczy na dowcipy]

KN...........NT • 2011-07-16, 00:42
- Czym się różni wyborca PO od psa?
- Niczym ten i ten reaguje na komendę "daj głos"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-07-24, 12:09 ]
Temat WYŁĄCZNIE na dowc**y. Wszelkie napinki w tym temacie będą nagradzane przedłużeniem "krawacika"

Podstawa:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

4.7. Administracja nie odpowiada za treść zamieszczanych przez Użytkowników wątków i komentarzy. Administracja jedynie udostępnia narzędzie do komunikacji, jakim jest Forum. Autor wątku lub komentarza powinien upewnić się, że umieszczana przez niego treść nie łamie praw autorskich oraz prawa RP.

5.1. Przestrzegania zasad na Forum pilnują Moderatorzy. Moderatorzy są uprawnieni do usuwania komentarzy niezgodnych z Regulaminem oraz dawania ostrzeżeń Użytkownikom, którzy nie przestrzegają Regulaminu. Wielokrotne ostrzeżenia skutkują blokadą konta.

~tip.top

2011-09-01, 14:58
zaraz zamknę temat i skończy się pie**olenie co będzie :amused:

kamil66

2011-09-01, 15:04
@up

Drzyzgaj póki burza gróżdzy!

hi...........ja

2011-09-01, 17:29
~d(-_-)b~ napisał/a:

zaraz zamknę temat i skończy się pie**olenie co będzie :amused:



Będzie zima! :amused: a przed nią jesień! ^^ i co mi zrobisz?

Åmmol

2011-09-27, 17:35
Kaczyński odwiedza przedszkole, w którym pyta Jasia:
- Jasiu znasz bajkę o czerwonym kapturku?
- Znam! - odpowiada Jaś.
- To kto zjadł kapturka?
- Wilk - odpowiada chłopiec, po chwili dodaje - ale znając Pana pewnie powie pan, że Tusk!


Bez żadnej napinki proszę :roll:

BongMan

2011-09-27, 17:38
Kaczyński odwiedza przedszkole. Wziął ze sobą Ojca Dyrektora. Dzieci wróciły do domu stawiając kroki podejrzanie szeroko.

kamil66

2011-09-27, 17:40
Standard: ch*j z polityką, dowcip kiepski.

~Angel

2011-10-01, 22:59
Jedzie Kaczyński J z kierowca przez wieś , no bo kampania i nagle z gospodarstwa wybiega świnia i prosto pod samochód. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderza ją i zabija.
Kaczyński mówi do kierowcy: idź do gospodarza i załatw jak trzeba , bo
znowu będzie , że PIS ucieka i nie potrafi niczego załatwić i jeszcze uciekł z miejsca wypadku. No i kierowca poszedł
Mija jedna godzina , potem następna i następna i wreszcie wraca pijany jak bela z butelką wódki w ręku.
Kaczyński pyta , co tak długo , co to ma znaczyć!!!!!!!!
No bo jak wszedłem do gospodarstwa to się przedstawiłem i powiedziałem,
że jestem Kierowcą Kaczyńskiego i właśnie zabiłem świnię ........, więc dali obiad , poczęstowali wódką i jeszcze flaszkę na drogę dali

Szamil Basajew

2011-10-02, 14:02
Przychodzi Jarosław Kaczyński do przedszkola i pyta Jasia:
- Czy wiesz, chłopcze, kto zjadł Czerwonego Kapturka?
A Jaś na to:
- Słyszałem, że wilk, ale znając pana, to pewnie Donald Tusk.

Fa...........um

2011-10-05, 20:51
Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne.
Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki.
Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)".

wicek654

2011-10-10, 18:21
Co to jest szczyt chamstwa?
-oddać głos na PO i wyjechać z kraju,

a szczyt desperacji?
-zagłosować na PIS i zostać w kraju,

a szczyt naiwności?
- oddać głos na PO i czekać na cud gospodarczy

Xenomorph08

2011-10-10, 18:34
Weźmy przykład z polityków. Miejmy wyj***ne.

salmonellas

2012-07-10, 20:07
Komorowski

• Przychodzi Tusk do Komorowskiego. – Spadają nam notowania – mówi zatroskany.
– Tak, tak, spadają wam notowania – odpowiada Komorowski karmiąc kością swego psa.

Ostachowicz

• Ostachowicz zwraca się do Tuska:

- Panie, jest problem. Według sondażu Polakom żyje się dobrze i są bardzo zadowoleni...

- To świetnie! A problem?

- Sondaż przeprowadzono w Wielkiej Brytanii...

Tusk

• Żyje nam się lepiej – oznajmił w expose premier.

– To fajnie macie – pomyślał naród.

Oleksy

• Idzie Józef Oleksy warszawskim Nowym Światem. Podchodzi do niego starowinka i mówi: – Nareszcie pana spotkałam, tak o tym marzyłam, tyle na to czekałam. Bardzo się ciesze, że pana widzę, panie Cyrankiewicz.

• Donald Tusk spotyka się z Chińczykami na budowie autostrady. Chińczycy siedzą i nic nie robią.
– Panowie, dlaczego wy tych autostrad nie budujecie? – pyta oburzony Tusk.
Jeden z Chińczyków odpowiada: – Bo ja nie umiem, ja jestem kucharz.
– Jak pan nie umie, to po cholerę się pan bierze za budowanie? – pyta zdziwiony premier.
– A pan po co się bierze za rządzenie? – mówi Chińczyk.

Ziobro

Jedzie Ziobro samochodem i potrącił dwóch pieszych na przejściu. Przychodzi do sędziego i się pyta: – Co z tym zrobimy? Sędzia się zastanowił i odpowiada: - Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki, 8 lat za próbę ucieczki.

Kaczyński

• Przychodzi Jarosław Kaczyński do przedszkola. Pyta Jasia: – Czy wiesz chłopcze, kto zjadł czerwonego kapturka?. A Jaś na to: – Słyszałem, że wilk, ale znając pana, to pewnie Donald Tusk.

Nelli Rokita

• Dlaczego Nelli Rokita jest największą poliglotką w Sejmie? Bo nie tylko mówi w sześciu językach, ale w dodatku we wszystkich naraz.

Lech Wałęsa

• Prezydent Wałęsa pojechał odwiedzić dawnych kolegów ze Stoczni Gdańskiej.

- Jak się czujecie chłopaki? - zażartował Wałęsa.

- Znakomicie - zażartowali stoczniowcy.


O Ewie Kopacz

"Jakie są białe śmierci? Cukier, sól i Ewa Kopacz" – wylicza poseł Marek Suski (53 l.) z PiS.

troflix

2012-08-16, 10:20
Siostra z Londynu dzwoni do brata.
- Cześć Michał, co tam u Was w Polsce słychać?
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
- Zacznij od złej.
- Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład upadł, babcia umarła, bo nie miała na leki, sąsiad się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę .
Ania więc nie chodzi do szkoły, bo nie mają pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili chemioterapii, wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
- A dobra!?
- Na szczęście to PO jest u władzy, nie PiS!


niestety taka prawda :lodowka:

BongMan

2012-08-16, 10:49
Jeden ch*j kto jest przy władzy. Zmieniają się tylko nazwy, a "opasłe mordy, krzywe ryje" przy korycie zostają te same.

polslav

2012-08-16, 13:40
@BongMan wcale nie taki jeden ch:) PO to sowieckie gówno, wole zakręcony PiS niż tych którzy hołdują sowietom