18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pierwszy raz

marna • 2013-05-15, 12:01
reakcje dzieci na nowo poznany smak


kzii

2013-05-17, 04:26
Czytając temat myślałem, że będą dawać smak c*pki albo spermy przechodniom ;x

Pan_Prokurator

2013-05-17, 04:53
wolniej sie k***a tych bachorów nie dało puścić

Bzykacz

2013-05-17, 05:41
ale h*jnia wes se to na kwejk wsadz albo w dupe i wont

Nihilista

2013-05-17, 06:33
noe82 napisał/a:

@ tip top

pamietaj kolego/koleżanko, winno sie tłumaczy.

za takie wypowiedzi na żywo można zarobić w pysk.

następnym razem zastanów sie dwukrotnie, zanim coś napiszesz.

wstyd


Zwariowałem.. Powoli - za brak znajomości najważniejszych dialogów w najlepszych filmach - karny ku*as! Za ograniczanie wolności słowa na sadisticu, jakoby dzieci nie mogły być j***ne, a do tego niesubordynację wobec władzy (na czerwono, to chyba władza..) - nie mam pojęcia, jakie kary kodeks przewiduje. Dodałbym jeszcze może, z racji późnej pory, "k***a, jeszcze z tymi dziećmi j***nymi. Nie mogę.." ale w nicku 82..

puxynn

2013-05-17, 06:47
ja pamiętam jak mój młody pierwszy raz oj***ł cytryne. :)

Dziedziu6

2013-05-17, 06:55
łeee myślałem że dadzą dzieciom gówno do jedzenia a tu taka lipa ;/ nie ma piwa :P

Aeze

2013-05-17, 08:16
Ja bym im dał Jalapenos :D

KidekDynamitek

2013-05-17, 10:11
Już tak nie cytujcie i nie chwalcie się z jakiego to filmu, bo za napisanie pewnego słowa na W dostaje się warna i nikt nie zwraca uwagi na to, że to cytat chociażby z Psów.

Ke...........nt

2013-05-17, 10:43
Te "j***ne dzieci" kiedyś będą na was pracowały. I nie myślę tu nawet o emeryturach. Właśnie te "j***ne dzieci" jak będziecie starzy będą was, leczyć, karmić (produkować żywność), wozić, z ich wynalazków będziecie korzystać i te "j***ne dzieci" co niektórym będą tyłki podcierać jak się zesracie pod siebie bo ze starości już z łóżka nie będziecie umieli wstać.

Dzieci to inwestycja. Bardzo droga inwestycja, w którą trzeba włożyć mnóstwo cierpliwości, zrozumienia, czułości, miłości i oczywiście pieniędzy. Jeśli jednak o tą inwestycję zadbasz to zwrot jest wręcz nieograniczony.

Każdy kto dzieci określa jako "j***ne" jest zwykłem LEWAKIEM !

SkoQ

2013-05-17, 11:31
Jak trzeba być tępym żeby nie zrozumieć tego cytaty tip.top ? To cytat z filmu ,,dzień świra" w którym główny bohater przechodzi obok jakiegoś bezdomnego czy ciapatego (nie pamiętam już) któremu normalnie nic by nie dał. Ale, że siedział z dziećmi to w głowie pomyślał sobie ,,k***a jeszcze z tymi dziećmi j***nymi" bo tylko te dzieci skłoniły jego sumienie żeby rzucić tam jakąś monetą. Bohatera zwyczajnie wk***ia to jak reaguje jego sumienie na widok biednych dzieci.

Ale skąd możecie to wiedzieć tępe ch*je ;)

Crow22

2013-05-17, 12:34
Czy was też wk***iają bachory wpie**alane w każdej reklamie? Zawsze ten sam schemat 2 dzieci rodzinka i reklama jakiegoś badziewia po czym cała rodzinka radosna siedzi przy stole z bananami na twarzy. Nie wiem na kogo to działa, jakieś badania wykazują że to zachęci kupujących? Nie wiem może dla niektórych to słodkie bo chyba każdy by chciał mieć rodzinkę i pewnie bachora, ale to nie znaczy żeby na każdym kroku wpie**alać bachory albo jeszcze niemowlaki...

slavko96921

2013-05-17, 12:42
mogli dać k***a większy slowmotion

Bridgwater88

2013-05-17, 13:26
@ up mialem to wlasnie napisac :P