18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piersi feat. Putin - UKRAINICA

Ph...........on • 2014-03-01, 13:09
Będzie się działo! 8-)

[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2014-03-04, 10:31 ]
Uprasza się o wgrywanie materiałów, które mogą zostać usunięte z YT na serwer portalu sadistic.pl :hitler:


tonieja

2014-03-01, 14:02
"Piersi" bez Kukiza to jakby rodzice się wyrzekli swoich dzieci, niby żyją, ale i tak ch*jnia

andrewerty

2014-03-01, 14:23
Phenomeon napisał/a:

Będzie się działo! 8-)


wątpię... rosjanie gdyby chcieli mogliby zająć teraz całą ukrainę która nawet nie byłaby w stanie kiwnąć palcem i poddaliby się bez walki. i ani unia europejsowata ani usa nic by nie zrobili.
ale putin ze względów wizerunkowych zadowoli się tylko krymem. :roll:

Nefario

2014-03-01, 15:49
"feat. Putin" - rozj***ło mnie xD

A co do Ukrainy. Nie od dziś wiadomo, że Rosja nie buduje potencjału militarnego i politycznego dla zabawy. Myślę, że pozytywem całej tej rewolucji jest zdemaskowanie rzeszy ignorantów, którzy myśleli że rewolucja na Ukrainie to walka o wolność i demokrację. Tyle już razy w historii świata mieliśmy przykłady pozytywnego wpływu rewolucji na ludzkość. No i teraz bum, Ruski zagrali w otwarte karty i wszyscy zaskoczeni.

Plecionkarz

2014-03-01, 15:51
ap-ropo kukiza. napisał ostatnio do kamila stocha list o tym że ukraińcy cierpią i powinien zareagować. brzmiało to tak zj***nie i naiwnie że ja pie**olę.

tool006

2014-03-01, 15:58
Będzie zabawa! Ha, trafnie skojarzony refren :)

nemiroff

2014-03-01, 16:01
ukraiński rząd jest obsrany. nie puszczą wojska w celu obrony krymu gdyż będzie to porównywane z tym co zrobił janukowycz. berkut już ma ruskie paszporty. muszą pogodzić się z tym, że oddanie krymu to jedyne wyjście. później i tak ponownie poproszą rosję o pomoc finansową więc na pewno oddadzą.

oc...........an

2014-03-01, 16:09
No i chyba na Krym Polacy będą musieli jechać z paszportami...

Cytat:

Komisja Obrony i Komisja Spraw Zagranicznych Rady Federacji, wyższej izby rosyjskiego parlamentu, poparły w sobotę wniosek prezydenta Władimira Putina w sprawie wydania zgody na użycie rosyjskich sił zbrojnych na terytorium Ukrainy.


premium122

2014-03-01, 16:17
Rosja nie zadowoli sie krymem.Interesuje ich cala ukraina.A krym to jedynie pretekst.
Wiec wprowadzenie wojsk , powrot janukowicza , ewentualnie zamiana go na jakiegos innego figuranta i stare porzadki na ukrainie.
A wszystko to przy pelnej biernosci europy i ameryki.
A szkoda bo gdyby obama sie postawil to putin pewnie by wymiekl.Jesli beda chetni do przepychania sie z rosja na ukrainie to ruskie przepychac sie nie beda bo raz ze maja jednak kiepski potencjal w porownaniu z tym co kiedys a dwa maja za plecami chiny ktore wspolna granice relatywizuja juz od lat 60.

zielak300

2014-03-01, 16:40
Najlepszy polityk na ziemi :D

Sku3l

2014-03-01, 16:55
@premium122
A jeśli się przeciwstawi i putin postawi wszystkie karty to będziemy mieć rozpie**ol tuż nad naszymi głowami przez co dostaniemy po dupie jak zawsze. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, wiadomo że może to się źle skończyć.

Ii...........iI

2014-03-01, 16:56
O ile normalnie nie trawię tej piosenki, o tyle w połączeniu z powyższym filmikiem spowodowała u mnie przepływ niepokojącego dreszczyku.

Wojna idzie bracia panowie. Rada najwyższa Federacji Rosyjskiej przegłosowała jednogłośnie pozwolenie na interwencję wojskową na terenie Ukrainy. Oglądając przemówienia rosyjskich polityków, próbujących na siłę wymyślać preteksty dla swoich decyzji, rozbawił mnie jeden mówiący o konieczności ochrony osób starszych i inwalidów. Spoko. Chcą też odwołać ambasadora USA w Moskwie, jako przedstawiciela "imperium kłamstw".

O ile sama Ukraina nie zechce się za bardzo bronić, to cała ta "interwencja pokojowa" powinna przebiec w miarę bezkrwawo. Obawiam się tylko o ewentualną reakcję kilku państw, mających roszczenia terytorialne wobec Ukrainy. I szczególnie o reakcję Turcji, która nie pozwoli sobie na Morzu Czarnym w kaszę dmuchać, dysponując w tym regionie flotą silniejszą od Rosji. A konflikt Rosji z państwem przynależnym do NATO może się skończyć bardzo nieciekawie.

maxximal

2014-03-01, 17:00
Bynajmniej nie zamierzam uczestniczyć w interesach grubych amerykańskich świń