18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pier***nij się w czoło!

Harper • 2010-06-10, 21:20
"a potem się dziwisz że samochody Ci nie chodzą..."


an0ther

2010-06-10, 21:51
" Bo nie chodzą"
mistrz ciętej riposty

winio09

2010-06-10, 21:51
Jak mnie śmieszą takie żałosne buraczki , dam piwo żeby poszło na główną i cała Polska mogła przyjrzeć się ich miernocie :megalol:

Lew

2010-06-10, 21:54
samochód tatusia ? :P

Gu...........99

2010-06-10, 21:55
Burak pełną gębą...i kup tu auto z niewiadomego źródła....jakiś debil znęcał się nad silnikiem bo ma małego fiuta a zamiast dziewczyny własna graba musi wystarczyć...leczenie kompleksów paleniem gum.

uzamaki

2010-06-10, 22:49
Jak się nie zna, to z każdego źródła takie autko można nabyć. Nie koniecznie od buraka zresztą... bo ja choć taką limuzyną nie jeżdżę, na fiuta żadna z dziewczyn nie narzekała, a i aktualna jest wystarczająco usatysfakcjonowana oraz za buraka się nie uważam, to lubię czasem dobrze spalić gumę i gówno Ci do tego :) Myślę, że to Ty próbujesz się wyżyć, bo nie zdałeś jeszcze prawa jazdy i póki co jeździsz rowerem, bądź jesteś podwożony.

Wracając do filmiku... autko fajne i dziadzia też śmiesznie prawi :P

Desertsun

2010-06-10, 23:07
up
wszystko co napisałeś świadczy, że jednak jesteś burak

CougarV6

2010-06-10, 23:18
uzamaki napisał/a:

bo ja choć taką limuzyną nie jeżdżę



Nic dziwnego, bo to nie limuzyna

uzamaki napisał/a:

na fiuta żadna z dziewczyn nie narzekała



Pytałeś czy masz nadzieję ? :)

Gu...........99

2010-06-10, 23:24
uzamaki napisał/a:

Jak się nie zna, to z każdego źródła takie autko można nabyć. Nie koniecznie od buraka zresztą... bo ja choć taką limuzyną nie jeżdżę, na fiuta żadna z dziewczyn nie narzekała, a i aktualna jest wystarczająco usatysfakcjonowana oraz za buraka się nie uważam, to lubię czasem dobrze spalić gumę i gówno Ci do tego :) Myślę, że to Ty próbujesz się wyżyć, bo nie zdałeś jeszcze prawa jazdy i póki co jeździsz rowerem, bądź jesteś podwożony.

Wracając do filmiku... autko fajne i dziadzia też śmiesznie prawi :P


Pokaż mi, w którym momencie doszedłeś do wniosku, że mój post świadczy o chęci wyżycia się?
Poza tym, zdać można egzamin na prawo jazdy, nie prawo jazdy, dla Twojej informacji to otrzymałem ten dokument kiedy Ty w drugiej klasie podstawówki miałeś I Komunię Świętą.
Skoro lubisz "spalić gumę", prawdopodobnie autem taty, to pal, Twoje pieniądze i samochód, nie obnoś się z tym bo poziomu Twojej inteligencji to nie podnosi, może dla kolegów z osiedla jesteś "madafaka" i "hardkor" ale to nie o to przecież biega.
Kiedyś zrozumiesz.

hawajski

2010-06-10, 23:48
odejde od tematu sprzeczek i zwrócę uwage na stojące troche dalej piękne srebrne audi a8 w silniku v8 4,2L to poezja a do CLK nie jestem przekonany.

Stew

2010-06-10, 23:51
"Podobno do sprzedania jest"

W necie kretyn wystawi, że nówka, że zadbany, że dziadek jeździł do kościoła, a w rzeczywistości taka k***a kręci liczniki, pali gumę i rozbija się na naszych zj***nych drogach.

:homer:

suiCid3R

2010-06-10, 23:51
samochody nie chodzą bo nie mają nóżek...

domage

2010-06-11, 00:01
Jego auto, jego kasa, więc na ch*j się spinacie ?!
Chyba każdy kto ma samochód i nie jest dziadkiem w kapeluszu kiedyś próbował spalić laka. I bez pie**olenia mi tutaj że niszczy samochód czymś takim...

Fumar napisał/a:

"Podobno do sprzedania jest"
W necie kretyn wystawi, że nówka, że zadbany, że dziadek jeździł do kościoła, a w rzeczywistości taka k***a kręci liczniki, pali gumę i rozbija się na naszych zj***nych drogach.
:homer:



Tylko kretyn uwierzy w takie ogłoszenie, i tylko kretyn kupuje auto przez internet bez oglądania go. W tej chwili kupić auto które nie miało kręconego licznika, to można tylko w salonie.

kris1579

2010-06-11, 00:01
Jak jest ciemno i nikt nie widzi(nie podgląda) to samochodom wyrastają nóżki i wtedy popie**alają na pieszo :P

CockSparrer

2010-06-11, 00:24
kupile se burak mercedesa...