18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pierdole, nie robię

Mindfuck • 2017-02-24, 17:16
Na skutek wiatru dmuchania z prędkością znaczną śmigła wiatraka mocniej niż zwykle zapie**alają, co bezpośrednio do ich widowiskowego rozpadu prowadzi ku gapiów uciesze

krzyks

2017-02-24, 17:21
Sam Fantastico by się nie powstydził takiego opisu, ale może zostawmy to jemu? :kawa:

b0r000

2017-02-24, 17:53
Tak się chyba musi kręcić turbina jak ktoś odpali benchmark n 4 Titanach X i Xeonie :D

kalijanek

2017-02-24, 18:29
0:50 czy to tak k***a ciężko napisać

~Conscribo

2017-02-24, 18:53
krzyks napisał/a:

Sam Fantastico by się nie powstydził takiego opisu, ale może zostawmy to jemu? :kawa:



Dałem mu przypominacza ;)

Mindfuck

2017-02-24, 19:06
@up

Jesteś taki silny i władczy, że przepełniłeś mnie w tej chwili żalem za mój podły występek.
Nigdy więcej nie będę trollować trolskich opisów :amused:

Voleyko

2017-02-24, 19:09
A nu dlatego się tak stało bo każda ta turbina ma ograniczenia prędkości bo inaczej właśnie stanie się to co na filmiku, większe prędkości przyczyniają się do zużycia samych komponentów, hałasy (a zielone ludziki na to narzekają najczęściej hehe) itp.. Mniejsza z tym albo zj***ł pracownik co nie sprawdził czy blokada działa albo wada fabryczna choć ta druga opcja mniej prawdopodobna.

Dżizas_kurde

2017-02-24, 20:10
k***a.... prawie dałem się nabrać i myślałem że fantastico zmienił awatar.

leon444

2017-02-24, 20:47
Zwie się to zjawisko "rozbieganiem turbiny" i zdarza się w tedy gdy turbina jest nie obciążona czyli nie "zapięta" do sieci a dodatkowo hamulce nie są włączone lub śmigła nie były w pozycji stop-u.
i wychodzi w tedy coś takiego... W sumie nakłada się kilka przyczyn na takie rozbieganie turbiny...

tranzystor

2017-02-24, 20:47
Mindfuck napisał/a:

Na skutek wiatru dmuchania z prędkością znaczną śmigła wiatraka mocniej niż zwykle zapie**alają, co bezpośrednio do ich widowiskowego rozpadu prowadzi ku gapiów uciesze




Coraz więcej na Sadisticu idiotów kopiujących idiotów i myślących, że są zabawni.

Edek88ful

2017-02-24, 20:58
Piatek, wyj***ny po tyg pracy po kilku browarkach czytasz opis zeby zobaczyc o co zapie**ala, odpalasz filmik, juz nie pamiętasz co tam bylo nagryzdane, pauza i czytasz drugi raz odpalasz i juz ogladasz ale h*ja sie dzieje to poskladasz jeszcze szybko te wypociny w calosc moze cos pomoze ale h*ja trzeba obejrzec. Gosciu ktorego na sile próbujesz kopiowac daje opisy od dupy strony ale jak sie raz przeczyta to odrazu wiadomo czy warto poswiecic te kilka minut zycia na odpalenie filma czy nie. Bajo

arkulik

2017-02-24, 21:06
Brakuje jeszcze "allachu akbar". Naśladujesz fantastico czy te opisy to postępujące upośledzenie umysłowe i jest zaraźliwe przez internet?

Lee225

2017-02-24, 21:07
Cytat:


Mindfuck

Na skutek wiatru dmuchania z prędkością znaczną śmigła wiatraka mocniej niż zwykle zapie**alają, co bezpośrednio do ich widowiskowego rozpadu prowadzi ku gapiów uciesze




Czy was już całkiem poj***ło z tymi opisami? Jeden od drugiego zrzyna jak jakiś totalny pajac z przedszkola bo inaczej tego nie mogę nazwać. Zajebiście mnie to wk***ia, zamiast napisać jak człowiek to pie**oli jakieś bzdury. Czy administracja już w ogóle nie kontroluje tej strony? Przecież za takie debilne opisy powinno być ostrzeżenie za pierwszym razem, a za drugim już całkowita blokada konta. Napisałem to prosto z serca... bo ile można. Ile ty masz k***a lat... 15 czy 16?

krzyks

2017-02-24, 21:18
Lee225 napisał/a:




Czy was już całkiem poj***ło z tymi opisami? Jeden od drugiego zrzyna jak jakiś totalny pajac z przedszkola bo inaczej tego nie mogę nazwać. Zajebiście mnie to wk***ia, zamiast napisać jak człowiek to pie**oli jakieś bzdury. Czy administracja już w ogóle nie kontroluje tej strony? Przecież za takie debilne opisy powinno być ostrzeżenie za pierwszym razem, a za drugim już całkowita blokada konta. Napisałem to prosto z serca... bo ile można. Ile ty masz k***a lat... 15 czy 16?



A komentarze czytasz? Wiesz, gdzie są ostrzeżenia? :kawa:

Lee225

2017-02-24, 21:23
krzyks, Tak mnie wk***ił ten opis ,że nie byłem w stanie czytać komentarzy i szperać po ostrzeżeniach.