18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

piękny Headshot w F1

Ryzuald • 2013-07-07, 15:09
Tak jak w temacie. Któryś z mechaników nie dokręcił koła Markowi Webberowi :D

Akcja miała miejsce podczas dzisiejszego GP Niemiec




Aktualizacja: Gościu który dostał w czachę czuje się dobrze, ma podobno wstrząs mózgu.

Cezz999

2013-07-08, 11:26
widać, że przeżył... buty mu nie spadły :D

ptpraczej

2013-07-08, 15:01
ciekawe jak wyglądało to z ujecia kamerzysty

remind25

2013-07-08, 15:51
Frusciante93 napisał/a:

Oficjalnie: Dwa złamane żebra, złamany obojczyk i wstrząs mózgu.Operator kamery pozostanie w szpitalu przez kolejne kilka dni.


WSTRZĄŚNIENIE k***A.

Wstrząs - nagły kliniczny stan zagrożenia życia, w którym na skutek dysproporcji między zapotrzebowaniem a dostarczeniem odpowiedniej ilości tlenu i substancji odżywczych do komórek organizmu dochodzi do upośledzenia funkcji i niewydolności wielu narządów.

Wstrząśnienie mózgu – zaburzenie czynności pnia mózgu, będące wynikiem urazu lub zniesienia czynności komórek zwojowych mózgu bez znaczących zmian anatomicznych.

klinton20

2013-07-08, 17:57
Ma ktoś może link z ujęcia tej kamery co ja trzymał ?

Ryzuald

2013-07-08, 21:56
@remind25
pedancie jak chcesz dalej się napinać i zgrywać polonistę to idź na inne portale, a nie wk***iasz ludzi i myślisz że od podobnych zbierzesz wirtualne piwka.

remind25

2013-07-08, 23:13
Ryzuald napisał/a:

@remind25
pedancie jak chcesz dalej się napinać i zgrywać polonistę to idź na inne portale, a nie wk***iasz ludzi i myślisz że od podobnych zbierzesz wirtualne piwka.


Nie polonistę, tylko jest to podstawowa wiedza medyczna zdobywana na PO w trakcie liceum. a wirtualne piwka to mi latają, przez rok bodajze tutaj nic nie napisalem ale jak zobaczylem wstrzas mozgu to mnie ch*j strzelil. Wstrzas a wstrzasnienie to mniej wiecej taka roznica jak ruch i r*chanie. ignorancie