18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piąty do kompletu

Maras1976 • 2017-08-18, 17:52
Tak kończy życie piąty z terrorystów z Barcelony

Ma...........ke

2017-08-18, 17:56
Czym on strzelał? Kulkami z ASG?

~DMT

2017-08-18, 18:06
Maupajoke napisał/a:

Czym on strzelał? Kulkami z ASG?



Tutaj świszczą ładnie ;)


allmaciejd

2017-08-18, 18:38
Strzelanie to chyba nie jest ich mocną strona... Jak odbijanie piłki w pingla:lol:

~Velture

2017-08-18, 19:04
Maupajoke napisał/a:

Czym on strzelał? Kulkami z ASG?


To nie jest film w tv gdzie od jednego strzału z pistoletu albo łuku w ciało ktoś umiera w pół sekundy. Dostając kulkę w serce to masz jeszcze ok pół minuty zanim padniesz.
Wiesz tak samo jak samochody nie wybuchają jak ktoś w nie strzeli.

Co do zabicia to bezsens. Powinni gościa postrzelić w kolana aby go zglebować a potem torturować aby dostać informacje. Jak nie da informacji to dalej go torturować. Wszystko w asyście najlepszych lekarzy w kraju aby go utrzymywali przy życiu jak najdłużej i aby go torturować jak najdłużej do ostatniego tchu. A potem jego ciało oblać smalcem z benzyną i podpalić a jak już się spali to pochować ze świńskimi częściami ciała z pobliskiej rzeźni i wysłać do jego rodziny list nasączony smalcem oraz film z nagraniem torturowania ich syna. Potem specjalny oddział wysłać do zrobienia mu wycinki drzewa. Z korzeniami.

KillerLaugh

2017-08-18, 19:15
Cytat:

Tak kończy życie

Życie jak w Madrycie :krejzi:

qwerty1234567890

2017-08-18, 19:21
@velture- mimo iście finezyjnego planu, myślę, że rządy doskonale wiedzą co, kto i gdzie. Przydało by się, lecz zwisa mi to, przyglądnięcie się wydatkom w europejskich krajach kalifatu jak płynie kasa. Myślę, że i wojsko i policja ma zwiększone dofinansowania, ale nie do broni itp. tylko dla komendantów, generałów czy co oni tam mają. Nie sądzę, aby politycy byli takimi matołami i pojebami, aby ich ściągać wiedząc iż zburzy to porządek w europie, więc ktoś im musi, płacić. Jestem skłonny uznać, że komuś zależy aby zachód padł, bo to co się dzieje jest nie normalne. Pomijam szeregowych pojebów, którzy chcą uchodźców sprowadzać, bo oni są zwyczajnie pie**olnięci i powinni przyjmować ich do własnych mieszkań.

woytasw

2017-08-18, 19:39
Bo go chcieli żywcem wziąć - dlatego na początku strzelali nie do niego tylko obok - facet się nie poddał i zarobił.

Azus

2017-08-18, 20:19
ćwiczebnymi strzelali chyba

Mo...........kA

2017-08-18, 20:39
Szkoda tylko tej amunicji

Novik

2017-08-18, 21:00
Counter-terrorist win

Lucian201

2017-08-18, 21:23
Jak za każdym j***nym razem żadnego nie wzięli żywcem na przesłuchanie żeby wydał resztę ,czyli komórka terrorystyczna ma się bardzo dobrze stracili tylko kilku szeregowców których zastąpią w oka mgnieniu . I oczywiście w każdym kraju ten sam schemat jeden atak udany żeby ludzie czuli strach drugi zawsze udaremniony żeby pokazać że rząd może ochronić obywateli . Przecież jak na dłoni widać o co tu biega

Maras1976

2017-08-19, 01:20
Gość był wyćpany jak wór.pewnie nawet nie zauważył pierwszego trafienia

sezamkowyRozpierdol

2017-08-19, 13:30
qwerty1234567890 napisał/a:

Nie sądzę, aby politycy byli takimi matołami i pojebami, aby ich ściągać wiedząc iż zburzy to porządek w europie, więc ktoś im musi, płacić. Jestem skłonny uznać, że komuś zależy aby zachód padł



Komuś po prostu zależy na rozchulaniu nastrojów nacjonalistycznych w Europie lub po prostu zalania Europy islamskim, konserwatywnym prawicowym gównem z pustyni, czy wy nie widzicie, że wszystko co robią te krypto-prawaki typu Merkel i inne urzędasy Timmermansy udające lewicowców działa wyłącznie na korzyść prawicowych ekstremistów?

sumka

2017-08-19, 23:59
sezamkowyRozpie**ol, Coś ci nie wyszła wizja bo jedynemu któremu zależy na niestabilności europy jest wujek putin który finansuje te zamachy wiedząc że za tak marne pieniądze odniesie wielki skutek dzięki debilom którzy sami to będą podsycać na swoje lokalne potrzeby a jednocześnie zrobią robotę za putina.