18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek: The Series - Popularność

tosiewytnie • 2012-10-22, 11:26


Jak się okazuje Dakann nie ma samych hejterów ;)

Stabilq

2012-10-22, 13:07
gruby w ch*j :!:

Zl...........ny

2012-10-22, 13:13
Stabilq napisał/a:

gruby w ch*j :!:



'w' ci się omyłkowo kliknęło

mswowa

2012-10-22, 13:19
Czemu w Polsce jest tak, że jeśli ktoś zaczyna być popularny, komuś się powodzi, ktoś ma więcej szmalu niż Ty albo więcej znajomych to od razu ludzie zaczynają tego kogoś ciągnąć w dół m.in. takimi zwrotami jak wyżej czyli hejt...bez kitu, k... trochę gruby, trochę się wygłupia, ale jeśli odgarnąć wygłupy na bok ukazuje (Dakan) całą prawdę o Polakach :) pozdrawiam Dana i resztę, ps.: średnio go lubię :)

Infinity127

2012-10-22, 14:18
@up

bo gimbusiarnia musi coś robić po szkole

Plecionkarz

2012-10-22, 14:40
@2up z tym, że on nie ma ani super osobowości ani nie pokazuje niczego godnego uwagi. Po prostu jest ludziom wciskany na siłę jako coś fajnego i popularnego. To pokazuje jacy są głupi ludzie i jak łatwo im gusta wypaczyć. Po prostu miał szczęście, że ktoś go wyłowił z setek baranów modlących się o popularność swojej mordy na YouTube. Ludzie widzą jaka z niego "gwiazda" i dlatego mu cisną.

SmaczniaK

2012-10-22, 15:44
Lubiłem go do momentu stworzenia odcinku o patriotyzmie oraz wywiadu w którym powiedział że sp***olił by z Polski w pierwszym dniu wojny. j***na ciota, pozer i osoba mówiąca na tematy o których pojęcia nie ma, chciałbym rzec że mówi jak ksiądz o seksie, ale przecież to sadistic...

M4rkOPL

2012-10-22, 18:02
mswowa napisał/a:

Czemu w Polsce jest tak, że jeśli ktoś zaczyna być popularny, komuś się powodzi, ktoś ma więcej szmalu niż Ty albo więcej znajomych to od razu ludzie zaczynają tego kogoś ciągnąć w dół m.in. takimi zwrotami jak wyżej czyli hejt...bez kitu, k... trochę gruby, trochę się wygłupia, ale jeśli odgarnąć wygłupy na bok ukazuje (Dakan) całą prawdę o Polakach :) pozdrawiam Dana i resztę, ps.: średnio go lubię :)


To jeszcze zostało z czasów komunizmu. Kiedyś każdy był równy i ch*j. A teraz jak ludzie widzą że komuś się powodzi to ich szlak trafia że ma gorzej.

Mindfuck

2012-10-22, 18:54
Fajne, zajebiste, lubjeto, udostępniłem wszystkim w p*zdu na fb. Łykają reklamy jak pelikany, myślę że będzie w k***e wyświetleń, pozdrawiam.

or...........ek

2012-10-22, 18:56
JEBAJ SIĘ CIOTO MASZ ch*jOWE FILMIKI.... SKOŃCZ JE NAGRYWAĆ