18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perkusista

Mercury001 • 2014-11-22, 18:26
Kolega perkusista wyjechał na wakacje grać na statku i dyscyplinarnie wrócił po tygodniu..

Pytamy co się stało:

- Widzicie...Drugiego dnia w trakcie bankietu zaczął się sztorm.Była jedna babka na wózku inwalidzkim i nie zaciągnęła sobie hamulca.Po którymś z przechyłów poleciała z 20 metrów po równi pochyłej i przypieprzyła w ścianę.I w trakcie grobowej ciszy,która zapadła, ja chciałem rozładować atmosferę i ...

- No co zrobiłeś,kretynie?Mów!

-Walnąłem tusz... 'tududum - tsst'

Ra...........py

2014-11-22, 18:27
to tak suche że ten sztorm chyba wyparował

szefooo

2014-11-22, 18:31
Może ktoś odkropkować tusz...? Pewnie i tak ch*jowe ale chciał bym zrozumieć.

ZR...........E_

2014-11-22, 18:50
Cytat:

-Walnąłem tusz... 'tududum - tsst'





Acho

2014-11-23, 12:47
Jeśli jeszcze jest fizyka w liceum, to niedługo się dowiesz co to równia pochyła. Tymczasem sp***alaj.

chmurek22

2014-11-23, 13:07
@dziarski

Nawet w wikipedii jest napisane te słowo, którym powinno się określać ową równie pochyłą.

Pochylnia.

Jebie mnie to czy to jest prawda czy też nie jest ;) ... Pewien Pan Profesor nas na to uczulał i uwierzcie mi, nauczyło mnie to zeby przy fizykach, szczególnie wykładających na uczelniach wyższych, nie wypie**alać z "równią pochyłą", jeden przyjmie to normalnie, drogi się wk***i :) . A to czy ktoś dzisiaj idzie na Meeting czy na spotkanie to mnie to jebie ;) Skoro was tak boli dupa, i wikipedia nie kłamie to potraktujcie to co napisałem w ramach ciekawostki :)

I każdy student wie. Szukanie wiedzy z uczelni wyższych (przede wszystkim na kierunkach inżynierskich) na wikipedii to samobójstwo.

Franko_Dzbanko

2014-11-23, 13:14
Zgadzam się z tym, że wikipedia to ch*jnia na studiach. Jakie tam głupoty można przeczytać to głowa mała.

Mercury001

2014-11-23, 13:20
Poinformujcie, że wasi wykładowcy mają kilku-wieczne zaległości w słownictwie

http://books.google.pl/books?id=g8xLAAAAcAAJ&pg=PA313&dq=r%C3%B3wnia+pochy%C5%82a&hl=en&sa=X&ei=b89xVNvxLqa9ygO8lIKQCQ&ved=0CEMQ6AEwBQ#v=onepage&q=r%C3%B3wnia%20pochy%C5%82a&f=false


Specjalnie znalazłem najstarszy zapis jaki mogłem, w najnowszych jest taka sama nazwa :)

Co do szukania potwierdzonych danych, Wikipedia jest dobra do ogólnego przybliżenia tematu. Najlepiej skorzystać z papierowej książki, albo specjalistycznych stron internetowych. Pozdrawiam ;-)