18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pejsy

Tigron • 2013-12-27, 12:34
Siedzi trzech rabinow i dyskutują, co zrobic by zydki nie bzykaly sie przed slubem.

- Powiedzmy, że nie można się golić! - mowi pierwszy. - Malo kobiet chciałoby pocałować takiego brodacza.

- Dobre, dobre! ale znajdą się takie, które uznają ich za męskich. Trzeba jeszcze coś dorzucić! - odparł drugi.

- To powiedzmy, że co tydzień w szabas trzeba najeść się do syta i pić alkohol bez umiaru! Będą wtedy grubi co obniży ich samoocenę i nie poderwą żadnej laski!

- Niezłe! Lecz wciąż się znajdzie 1% kobiet, które lubią spaślaków. Trzeba jeszcze coś wykombinować.

- Ja wiem! - odparł trzeci kręcąc włosy przy uchu.

I tak powstały pejsy u żydów. Bo żadna laska nie poleci na pejsy.




Swoją drogą zastanówcie się który żyd wstaje rano podchodzi do lustra i mówi:
- Ale jestem zajebisty!

Mr.Drwalu

2013-12-27, 12:43
Tigron napisał/a:

I tak powstały pejsy u żydów. Bo żadna laska nie poleci na pejsy.



Pamiętaj, że żydy mają pierdyliard sztuczek na to jak poderwać sobie stado laseczek, hyh :szczerbaty:


Lędźwiowy

2013-12-27, 12:53
rudy, ślepy, piegowaty żyd

CCC combo

BongMan

2013-12-27, 12:55
Drwalu, Żydzi są bogaci a 90% panienek samo to wystarczy żeby rozłożyły nogi :D

Qbiini

2013-12-27, 15:12
"Swoją drogą zastanówcie się który żyd wstaje rano podchodzi do lustra i mówi:
- Ale jestem zajebisty!"

A nasi decydenci?

Tigron

2013-12-27, 15:23
Przez niemal rok pracowalem u zydkow i wiem, ze pomimo swoich pieniedzy to strasznie zakompleksione sukinsyny. Ci bogatsi - jak najbardziej mają zajebiste żydóweczki z najwyższych półek, ale zdziwilibyście sie ilu jest biedaków! Po małżeństwie tato sobie naruch*ł 11scie młodych i nie jest w stanie ich wyżywić. A ani to ładne, ani bogate więc nie por*cha sobie panienek bo mama mu karze pejsy nosić.

benzedrine

2013-12-27, 16:33
Lędźwiowy napisał/a:

rudy, ślepy, piegowaty żyd

CCC combo



zapomniałeś dodać, że gruby i z krzywymi zębami :D teraz to dopiero przej***ne :D

modzgi

2013-12-27, 19:46
taaa żyd nie chodzi do lustra. Patrzy na wyciąg z konta i mówi ze jest zajebisty.

slawek361

2013-12-28, 13:31
Ja pie**ole, na Harda z tym zdjęciem do działu fekalia ;/

ja...........03

2013-12-28, 13:45
Pewnie jakiś obrzydliwie bogaty albo będący politykiem pełno takich w TVN na wizji i zarządzie

konował

2013-12-28, 14:03
I taka ruda k***a żydowska śmie twierdzić że jest lepsza od kogoś ??? Nóż się w kieszeni otwiera.

Dżizas_kurde

2013-12-28, 16:31
No to prawie sukces...
Wystarczy żeby jeszcze był czarny i żeby był gejem... w stanach dostanie każdą robotę....


michal2000

2013-12-28, 16:38
Mówicie o żydach co chcecie ale k***a chciałbym, żeby Polacy byli dla siebie tacy jacy są dla siebie żydzi. Każdy żyd na całym świecie nie ważne skąd by pochodził na pierwszym miejscu zawsze stawia Izrael i innych żydów. A jak jakiś żyd potrzebuje pomocy to ją zawsze znajdzie u innego żyda. Jak myślicie, dlaczego tylu żydów odniosło sukces? Jakim cudem udało im się zaj***ć ziemie Palestyńczykom i zbudować swoje Państwo? A Polaczki ledwo przekroczą Polską granicę i już zapominają, że są Polakami.

Tymczasem Polak Polakowi zawsze będzie wilkiem.

PS. Kiedyś jak byłem w górach syn właścicielki pensjonatu wyjeżdżał do USA i znajomi dali mu radę: "Nie zadawaj się z Polakami bo źle na tym wyjdziesz. Nigdy nie szukaj pracy u Polaków, nie rób interesów z Polakami i nie proś o pomoc Polaków".

Lu...........OR

2013-12-28, 17:18
wstaw ktoś gida/obrzek z drop the pejs

Revolver

2013-12-28, 17:22
Tigron napisał/a:

Swoją drogą zastanówcie się który żyd wstaje rano podchodzi do lustra i mówi:
- Ale jestem zajebisty!


Tusk.