18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pedofilia w kościele?

croyna • 2013-10-11, 09:16
Może wywołam tym bóle dupy i 99% sadola mnie zjedzie, nie mniej jednak wolę się podzielić swoim przemyśleniem.

Choćbym nie wiem jak długo nie mógł uprawiać seksu (z kobietami dla jasności), nie uczyniłoby to ze mnie pedofila.
Księża nie są zamykani w klasztorach na klucz w celach. Jeśli chcą, napięcie mogą rozładować z gosposią na plebani lub dziewczynkami za miastem. Lub jednej konkretnej. Jak kto woli.
Nie słyszałem nigdy (bądź bardzo dawno) o księdzu, który molestowałby dziewczynkę.
Zawsze słychać o chłopcach.
Nie jest to, moim zdaniem, "pedofilia" a "pedofilskie akty homoseksualne".
Choć homo stanowią od 1 do 2% każdego społeczeństwa, to w policyjnych kartotekach homo-pedofile stanowią ok. 40%.
Gdyby media chciały walczyć z pedofilią, robiłyby to i w szkołach i wszędzie indziej (Polański, środowiska homo np.).
Ci księża-pedofile to po prostu homoseksualiści, więc to z tym bym wiązał ich chore skłonności, a nie z sutanną.
Może więc medialna burza nie walczy z pedofilią, a z pedofilią w Kościele? Lub z Kościołem za pomocą pedofilii? A banda lemingów i gimboateuszy dostaje "intelektualnej" sraczki gdy usłyszy coś złego o KK i tylko dopełnia dzieła.

Ktoś się zgadza lub nie, coś ten?

Bialix

2013-10-11, 16:02
Moja znajoma z twarzoksiążki wrzuciła poniższe zdjęcie:


Zainteresowałem się tym obrazkiem do tego stopnia, że poczyniłem pewne obliczenia. Wykorzystałem też popularne ostatnimi czasy założenie, iż KAŻDY kapłan kościoła katolickiego jest pedofilem.


Na stronie tej znalazłem informację, iż w 2006 roku na świecie było 407 tysięcy 262 księży/duchownych/kapłanów katolickich. Wykorzystując główne założenie wychodzi na to, że na świecie żyło 7 lat temu 407 milionów 262 tysiące pedofilów. Czyli nieco ponad 7% całej populacji światowej (pamiętajcie, księża wśród pedofilów to 1 promil) ma skłonności do małych dzieci płci obojga.

Ta sama strona podaje, że w Polsce w rzeczonym roku było 29 tysięcy 775 księży. I znów posługujemy się założeniem, że każdy jest/był pedofilem. 7 lat temu było w naszym kraju 29 milionów 775 tysięcy pedofilów.
Ludność Polski z tego okresu szacuje się na 38 milionów 150 tysięcy. 78% Polaków to pedofile.
Najfajniejszy jednak jest ostatni wniosek.

Gdzieś (już nie pamiętam gdzie, wybaczcie) znalazłem bilans ludności polskiej w wieku 0-14 lat (czyli przedział, gdzie wg prawa RP nie można uprawiać słodkiej miłości), który wskazywał, iż 7 lat temu było 9 milionów dzieci. 38,150 - 29,775 = 8,375, co wskazuje na to, że 625 tysięcy dzieci w wieku 0-14 lat było pedofilami przed siedmioma laty.

alveanerleo2

2013-10-11, 16:31
Wtórny analfabetyzm kwitnie w naszym narodzie. Jeśli nie rozumiecie czytanego tekstu to go k***a nie komentujcie. W całej jego wypowiedzi nie ma ani jednego zdania, które brałoby w obronę księży pedofilów. A jeżeli jesteście tak głupi, że nie potraficie przeczytać 5 linijek tekstu ze zrozumieniem to odłóżcie na bok telewizję i zacznijcie czytać książki, może po jakimś czasie kuracji ta straszna choroba, jaką jest wtórny analfabetyzm, was opuści.

Mi...........13

2013-10-11, 18:06
Wiesz co Ty właśnie napisałeś? Oczywiście przecież jeśli to by była pedofilia poza kościołem to nikt by się nie interesował, nie? Ale że w kościele to gimbateusze mają pożywkę. Jesteś pie**olnięty?

Jeśli ktoś decyduje się zostać księdzem, to WIE DOKŁADNIE czego nie może robić(celibat), więc jeżeli zdarzy się przypadek molestowania, tymbardziej dzieci to wiadomo że nagonka będzie wiele WIELE większa bo to posłaniec boży, przykład dla ludzi.

k***a katole wypie**alać.

Bialix napisał/a:

Moja znajoma z twarzoksiążki wrzuciła poniższe zdjęcie:
Obrazek

Zainteresowałem się tym obrazkiem do tego stopnia, że poczyniłem pewne obliczenia...



Jesteś niepełnosprytny?

thez

2013-10-11, 18:30
Prawda jest taka, że coś/ktoś wprowadza modę hejtu na KK, na hetero, na bycie Polakiem. Generalnie na wszstko co powodowało, że człowiek czuł się silny. Ludzie teraz mają być słabi i podatni na kontrolę. Wiara i założenia KK i to czy są prawdziwe czy nie to jedna sprawa. Ale to, że wiara daje ludziom siłę i nadzieje to druga.

Sets

2013-10-11, 22:10
croyna napisał/a:


Nie słyszałem nigdy (bądź bardzo dawno) o księdzu, który molestowałby dziewczynkę.


To to chyba nie bardzo jesteś obeznany z tematem. Wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy film dokumentalny o ofiarach "kleryckiej pedofilii", a zobaczysz jak bardzo się mylisz.
croyna napisał/a:


Nie jest to, moim zdaniem, "pedofilia" a "pedofilskie akty homoseksualne".


To się nazywa "pederastia". Znowu wykazujesz małą wiedzę.

bloodwar

2013-10-11, 22:10
Animaru napisał/a:

Nie wiem dlaczego dopowiedzieliście sobie, że pedofile to zazwyczaj geje bo najczęściej atakują chłopców (a pedofilami zwykle, choć nie zawsze są mężczyźni).
W Polsce policja nie prowadzi statystyk na temat płci wykorzystywanych dzieci, natomiast w USA sprawa ma się tak, że 1 na 5 dziewczynek i 1 na 20 chłopców doświadcza przemocy seksualnej. Skąd te wasze dane, że księża pedofile to od razu geje? Pewnie te znienawidzone przez was media nagłaśniają głównie przypadki wykorzystywania chłopców i mimowolnie łykacie tą "większość przypadków" jak pelikany :-D



Twoje statystyki nie wykluczają twierdzenia "większośc księży-pedofilów to geje" bo jeżeli wśród księzy-pedofilów jest "nadprodukcja" gejów a wsród pozostałej populacji pedofilów - nadprodukcja "niegejów" to statystyki mogą własnie tak wyglądać. Poza tym szczerze wątpie by 1 na 5 dziewczynek w USA była gwałcona przez pedofila, skoro w Polsce rocznie notuje się około 5000 gwałtów, z tego jakaś tam częśc wiadomo, na kobietach ponad 15 rok życia ale tak czy siak nawet gdyby wszystkie te gwałty byly na dzieciach dawałoby to jedynie promil na 36 milionową populację. Więc czemu w Ameryce miałoby żyć około 40 MILONÓW molestowanych dzieci na 360 milionów całej populacji? Odpowiedź tkwi w systemie... aptekarskim, żeby w USA dostać silne leki o właściwościach antydepresyjnych (które nie bez powodu nazywane są "największym narkotykiem 21 wieku") trzeba iść do psychologa i sprzedać mu jakąś historyjkę która uzasadniałaby długie leczenie a wiec i wypisywanie recept na potęgę, a wiadomo - molestowanie czy gwałt to bardzo traumatyczne wspomnienie i można traumę po nim w zasadzie udawać do końca życia.

St...........el

2013-10-12, 01:19
Miczok13 napisał/a:

Wiesz co Ty właśnie napisałeś? Oczywiście przecież jeśli to by była pedofilia poza kościołem to nikt by się nie interesował, nie? Ale że w kościele to gimbateusze mają pożywkę. Jesteś pie**olnięty?

Jeśli ktoś decyduje się zostać księdzem, to WIE DOKŁADNIE czego nie może robić(celibat), więc jeżeli zdarzy się przypadek molestowania, tymbardziej dzieci to wiadomo że nagonka będzie wiele WIELE większa bo to posłaniec boży, przykład dla ludzi.

k***a katole wypie**alać.



Jesteś niepełnosprytny?



Wybacz, ale nie trzeba być księdzem, żeby wiedzieć, że pedofilia jest powszechnie nieakceptowana, a dzieciom ryje beret, zwłaszcza, że mamy w prawie uznanie aktu pedofilii za przesępstwo, a media potępiają ten czyn, choć tylko u pewnej grupy. Niemniej trudno nie dowiedzieć się, że jest to czyn potępiany. Nie wmawiaj więc, że inni pedofile są święci, bo ich Biblia nie nauczyła. Ignorantia legis non excusat - to tak na marginesie.

Poza tym, skoro pedofile idą do KK, by dostać się do ofiar, a nie na odwrót, logicznym jest, że mają wyj***ne na wszystko i nie będą się podporządkowywać ograniczeniom, które na starcie zamierzali pogwałcić.

Wygląda na to, że to ty jesteś niepełnosprytnym :lol:

CzłowiekDepresja

2013-10-13, 02:42
Jak każdy coś od siebie to i ja dodam. Jestem głęboko wierzący, niestety instytucja kościelna mnie lekko mówiąc wk***ia. Nawiązując do tematu, księża MOGĄ r*chaĆ nie mogą mieć tylko żon. Mówi się tylko, że nie bo nie może mieć żony ale ogólnie może tylko popełni taki grzech jak każdy wierzący r*chający bez ślubu np. ja. To nie księża są pedofilami, to pedofile/pedały/inny sp***oliny dobierają się do szat. Tak czy siak j***ć gang kościelny, VIVE LA PRAWDZIWI KSIĘŻA!

sa...........os

2013-10-13, 11:20
croyna napisał/a:

Może wywołam tym bóle dupy i 99% sadola mnie zjedzie, nie mniej jednak wolę się podzielić swoim przemyśleniem.

Choćbym nie wiem jak długo nie mógł uprawiać seksu (z kobietami dla jasności), nie uczyniłoby to ze mnie pedofila.
Księża nie są zamykani w klasztorach na klucz w celach. Jeśli chcą, napięcie mogą rozładować z gosposią na plebani lub dziewczynkami za miastem. Lub jednej konkretnej. Jak kto woli.
Nie słyszałem nigdy (bądź bardzo dawno) o księdzu, który molestowałby dziewczynkę.
Zawsze słychać o chłopcach.
Nie jest to, moim zdaniem, "pedofilia" a "pedofilskie akty homoseksualne".
Choć homo stanowią od 1 do 2% każdego społeczeństwa, to w policyjnych kartotekach homo-pedofile stanowią ok. 40%.
Gdyby media chciały walczyć z pedofilią, robiłyby to i w szkołach i wszędzie indziej (Polański, środowiska homo np.).
Ci księża-pedofile to po prostu homoseksualiści, więc to z tym bym wiązał ich chore skłonności, a nie z sutanną.
Może więc medialna burza nie walczy z pedofilią, a z pedofilią w Kościele? Lub z Kościołem za pomocą pedofilii? A banda lemingów i gimboateuszy dostaje "intelektualnej" sraczki gdy usłyszy coś złego o KK i tylko dopełnia dzieła.

Ktoś się zgadza lub nie, coś ten?



Ale ty usprawiedliwiasz kler, czy szukasz kolejnego powodu by pogrążyć gejów, czy jeszcze o ch*j ci chodzi? Tego nie wiem. r*chanie nieletnich chłopców to pedofilia, tak czy inaczej. Jakby księża byli gejami, r*chali by się między sobą. Trudne do zrozumienia dla standardowego usera tego portalu, ja wiem...
Dwa że celibat został wymyślony po to, by do kościoła trafiali ludzie poświęceni w 100% duchowości, a nie cielesności. Ale widać trochę poszło nie w tą stronę co trzeba, i teraz jest to ostoja wszelkiej maści moralnego szlamu. A winni są wszyscy, tylko nie oni, co zresztą udowodniły ostatnio słowa podludzkiej psity Michalikiem zwanej.
Jakim trzeba być zjebem by w dzisiejszych czasach dawać na tacę, to nie wiem. Jakby to była moja religia, posłałbym w ch*j ten cały kler i zaczął budować wszystko od podstaw, ale widać katolcom odpowiada taki porządek rzeczy, więc...
A wracając do meritum - dlaczego chłopcy, a nie dziewczynki? Bo dziewczynki z tego co mi wiadomo, nie pełnią funkcji ministrantów. :roll:

Imie_jego_44

2013-10-14, 13:59
W Polsce jest 22 640 księży a wśród nich mimo wszechobecnej nagonki i inwigilacji znaleziono wśród nich 2 pedofili! których akty oskarżeń są w dodatku oparte na mało wiarygodnych źródłach.
Zmieńcie źródło informacji bo jesteście strasznie zmanipulowani.

Hangman108

2013-10-15, 01:27
@Imie_jego_44 Z każdym twoim postem, jestem coraz bardziej przekonany, że jesteś zwykłym, internetowym trollem. Czasami piszesz takie bzdury, że nie wiem, czy śmiać się z odpowiedzi twoich zbulwersowanych adwersarzy, czy płakać nad twoją głupotą (jeśli to twoje prawdziwe opinie).