18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pasta - Czego to człowiek nie zrobi by zamoczyć

voidinfinity • 2017-08-23, 00:00
Cytat:


Spotykałem się z dziewczyną 5/10. Ona mówi że już czas na pierwsze bzykanko, ale nie jest pewna czy jestem wystarczająco dobry. Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek. Ona mówi żebym na Krzyśku pokazał na co mnie stać.

Ja nawalony w trzy dupy zgodziłem się zapiąć typa. Ja sapie, typ jęczy, dziewczyna też jęczy bo się palc*je przyglądając nam.

Wytrzymałem cztery minuty i ona stwierdziła, że całkiem nieźle, ale jeszcze chciałaby zobaczyć jak typ robi mi loda. Ja rozochocony (bedą seksy i lodzik) poszedłem pod prysznic umyć pindola ( zapinałem Krzyśka bez gumki) i zimna woda mnie otrzeźwiła - przecież ten kolo to gej.

Wyszedłem z łazienki, ubrałem się, laska pyta o co chodzi, a ja na to że nie będę pukał laski która kumpluje się z gejami. I poszedłem. Więcej jej nie spotkałem. Pisała mi smsy że chciała by się spotkać i mi obciągnąć, ale dla mnie (wówczas korwinisty i trochę narodowca) jej znajomość z gejem była nie do przyjęcia.

Teraz starszy i o dojrzalszych poglądach żałuję i tęsknię. Krzysiek, jak to czytasz to odezwij się.



Osobiście wyj***ło mi trochę korki jak to czytałem, ale finałowy zwrot akcji przedni.

moskalowy

2017-08-23, 00:19
Pasta. Pedał. Kwejk. Wykop.




Ma...........ke

2017-08-23, 00:21

sezamkowyRozpierdol

2017-08-23, 00:23
ch*jowe te wasze memy smutne jak p*zda kraju upy, już lepiej papieża zapostujcie, może przynajmniej jakiś prawak się zesra :krejzi:

Gizmolka

2017-08-23, 01:42
Za opisanie własnych przeżyć, dałabym ci piwo, ale jesteś pedał, to nie dam.

natking

2017-08-23, 03:54
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

ch*jowe te wasze memy smutne jak p*zda kraju upy, już lepiej papieża zapostujcie, może przynajmniej jakiś prawak się zesra :krejzi:


Wedle życzeń:

TT4

2017-08-23, 04:58
Cześć tu Krzyś. Nadal aktualne?

W............R.

2017-08-23, 08:34
Podobno to był niejaki cysiek tudzież cyś :) Taki gej słynny w środowiskach metalowców. Natomiast pasta jest stworzona przez płatnego trolla internetowego i jedynym jej celem jest rozpowszechnienie stereotypu, że wśród narodowców panoszy się homoseksualizm. Tak więc... ten tego... j***ć politykę, bo się za bardzo nami interesuje.

Noside

2017-08-23, 09:03
Piwkujcie kryptopedałki, piwkujcie. Takie historyjki to ani h*jowe, ani do dupy.

100Burned

2017-08-23, 09:30
Jakby laska spaliła lolka i wypiła do tego tyle wódy to by miała już wyj***ne czy ją pchają w dupę, cipę czy w ucho a ta jeszcze dyskutuje. Fejk jak ch*j.

Jajcarz

2017-08-23, 09:50
100Burned napisał/a:

Jakby laska spaliła lolka i wypiła do tego tyle wódy to by miała już wyj***ne czy ją pchają w dupę, cipę czy w ucho a ta jeszcze dyskutuje. Fejk jak ch*j.


Masz rację, ten fragment czyni całą pastę niemożliwą, bo przecież reszta się zgadza :amused:

The_Generat

2017-08-23, 10:40
biorąc pod uwagę autora to całość powinna się zaczynać od:

"spotykałem się z chłopakiem 6/9..."

voidinfinity

2017-08-23, 10:42
The_Generat napisał/a:

biorąc pod uwagę autora to całość powinna się zaczynać od:

"spotykałem się z chłopakiem 6/9..."



Skoro tak twierdzisz, ja autora nie znam bo się z pedałami nie zadaję :krejzi:

sezamkowyRozpierdol

2017-08-23, 10:58
Gizmolka napisał/a:

Za opisanie własnych przeżyć, dałabym ci piwo, ale jesteś pedał, to nie dam.



Loszki już tak mają, mają ból dupy o pedałów bo pedały to przystojne chłopaki i to uczucie, że nie mogą umówić się z takim chłopakiem na sranie przyprawia je o k***ice :krejzi: