18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Parę słów na temat Polski

Reginald911 • 2013-09-23, 19:12
Czyli co Jeremy Clarson sądzi o Polsce,Polakach i naszych samochodach :-)


Angielski na poziomie średniozaawansowanego przedszokolaka





filmik ukradziony od pewnego pana z AutoCentrum

mily1200

2013-09-24, 23:05
Ależ tu spinaczy... wiejskie głupi wychwalające polonezy, które odziedziczyły po swoich ojcach lub dziadkach. Proszz, nie wmawiajcie, że polonez to jest k***a dobre auto.
Jak Clarkson jeździ po innych narodowosciach to wielki ubaw, ale jak sprawa tyczy się polskich aut (bo Polaków wychwalał czego już nie słyszeliście) to wielka spina. Ja uważam tak: Ma k***a racje. Te auta są gówno warte (nie mam na myśli aktualnej ceny wyrestaurowanych zabytków).

Słyszycie tylko negatywne rzeczy. Albo zrozumieliście tylko ostatnie słowa, bo ciężko było nauczyć się lepiej angielskiego.

sharqylbj

2013-09-24, 23:30
No k***a j***na w dupę jego mać, takie właśnie jest POLACTWO - patrzycie tylko na to co powiedział złego sk***ysyny jedne, a to że wychwalał naszą kiełbasę, naszych roboli, czy to jak rozj***liśmy komunę to chyba nikt k***a nie widzi

Lenart

2013-09-25, 01:10
Ja ogólnie mam równo wyj***ne na tego starego h*ja Clarksona. Fajnie się napie**alać z inncyh jak ma się program w TV i w h*j siana i pisze książki o "sensie życia". Trzeba być ostro popie**olonym matołem żeby wciagać taki szajs nosem.

No ale tak już u nas jest. Do polaczków przyjeżdża namiastka zachodu to wszyscy lecą po bilety a potem napie**alają na fb i twitterach jakimi to oni nie są przeziomami z Jeremym i resztą tej zj***nej świty.

A tak wogóle Top Gear jest h*jowy. Widziałem wiele odcinków i z motoryzacją ma to tyle wspólnego co Pamieniki z Wakacji z aktorstwem. Fifth Gear w h*j lepszy i bez błaznowania.

Pajoresko

2013-09-25, 01:38
hemik01 napisał/a:

Połowa kretynów co tam pojechała, pewnie myślała, że będzie z lektorem.



bo był lektor debilu...

rozyk

2013-09-25, 04:12

jeszcze to odszczeka :mrgreen:

Kozar

2013-09-25, 15:25
Wycięte z kontekstu, a widziałeś frajerze wstawiający całość i jakie "fury" angielskie były przeciwko superprodukcją polskiej (no i trochę włoskiej) myśli technologicznej? Ja byłem i widziałem. Tak właśnie "prawdę" przedstawia frajernia nacjonalistyczna (nop etc.) i powinna być całkowicie banowana na takich portalach jak sadistivc