18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Panienka w pubie

meszamorum • 2011-12-14, 18:05
Sexowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy.
''Chciałbyś postawić mi parę drinków?'' - wyszeptała mrugając.
''Oczywiście'' - odpowiedziałem i poszedłem z nią do pobliskiego pubu.
Po wspólnym wypiciu 5 drinków w ciagu 20 minut lekko ja szturchnąłem:
''Założę się, że jesteś typem dziewczyny, co używa mężczyzn, by się upić i nigdy nie daje niczego w zamian, co nie?'' - spytałem.
''Tu mnie masz'' - odrzekła roześmiana.
Heh, nie dzisiaj! - pomyślałem, bawiąc się trzymanym w dłoni pustym opakowaniu po Rohypnolu...

:loldev:

Mymłon

2011-12-14, 19:27
później mina jej zrzedła

Fakerę

2011-12-14, 21:12
Trafiła kosa na kamień, nie ma nic za darmo koleżanko ;)

BrunerOvned

2011-12-14, 21:31
meszamorum napisał/a:

Sexowna młoda dziewczyna ....
:loldev:


misiu

2011-12-14, 22:03
klasyka podrywu w barze ;) .

mientki

2011-12-14, 22:14
@BrunerOvned

Do "tego czegoś" ze zdjęcia to już r*chający owe coś powinien sobie zaaplikować Rohypnol..

BongMan

2011-12-14, 22:23
@BrunerOvned
W kawale była mowa o dziewczynie a nie o wielorybie.

modzgi

2011-12-14, 23:22
Jest na allegro?????

BlueChampion

2011-12-15, 00:20
czy wieloryb jest na allegro? szczerze mowiac nie wiem, ale mozesz sprawdzic. jakbys chcial sobie jakiegos wielorybka zamowic, to mi tez zamow dwa albo trzy...

przemyslaw105

2011-12-15, 07:14
Tylko nie licz, że ci w jednej paczce wyślą.

hedd

2011-12-15, 08:35
Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu por*cham...

decode21

2011-12-15, 08:55
hedd napisał/a:

Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu por*cham...



Pierwsze musiałbyś odważyć się zaproponować jej drinka, co już stawia cię na przegranej pozycji! Poza tym za taki numer straciłbyś swoją parówkę z jajkami!

hedd

2011-12-15, 09:02
up: "Seksowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy. Chciałbyś postawić mi parę drinków?"

golip

2011-12-15, 10:50
Cytat:

Flunitrazepam (Flunitrazepamum) (ATC: N05 CD03) – lek z rodziny benzodiazepin sprzedawany pod nazwą Rohypnol. Działa podobnie do innych leków z tej grupy, ale wyróżnia się aktywnością: jest 7-10 razy silniejszy niż diazepam (Relanium). Po połączeniu z alkoholem powoduje trwającą kilka godzin amnezję. Ta właściwość flunitrazepamu sprawia, że bywa on używany jako pigułka gwałtu.

W Polsce lek ten znajduje się na wykazie środków psychotropowych w grupie III-P. W USA flunitrazepam zaklasyfikowany jest jako substancja o dużym potencjale nadużycia i braku zastosowań medycznych. Alkohol osłabia działanie flunitrazepamu. Dawki powyżej 3 mg nie wykazują silniejszego działania niż 1 lub 2 mg.

Do 2006 roku preparat był w Polsce zarejestrowany i dostępny w aptekach pod nazwą handlową: Rohypnol tabl. 0,001 g x 10 szt.. Obecnie preparat jest wyrejestrowany i dostępny wyłącznie w trybie importu docelowego.



Cytat:

Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu por*cham...



Także nie jest dostępny w aptece i nie por*chasz

BrunerOvned

2011-12-15, 10:58
hedd napisał/a:

Za pół godziny otwierają najbliższą aptekę! Mam nadzieję, że ten lek nie jest na receptę, to może w końcu por*cham...



hedd napisał/a:

up: "Seksowna młoda dziewczyna podeszła do mnie w klubie wczorajszej nocy. Chciałbyś postawić mi parę drinków?"



Widzę, że offtop leci jak nic :) Hedd, drążysz temat... dawaj Chłopie maila, prześlę Ci foto tej laski! Będziesz ją miał na własny użytek do fap time'u - może być tylko Twoja :mrgreen: