18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Emil w akcji i nieśmiały strażnik

perki • 2013-12-13, 20:05
Pan Emil walczy :D


gadman

2013-12-13, 22:12
hehe swierzak panika w oczach i tyle jego :) brawo Panie Emilu :)

bohdan_lazuka

2013-12-13, 22:26
@Stefan_Sigal

Stary, Anarkiego albo Xero nie mówiąc o Phobosie to ciężko zaj***ć na każdym poziomie.

A tu, dogrzewający się pierdziel łapie frajerów. To jest poziom Crash.

konradtattoo

2013-12-13, 22:27
ja naprawde szanuje tego goscia za walke z fotoradarami i sam nie lubie strazy miejskiej ale skrajne dowalanie sie do pracujacego silnika i tego, ze "dogrzewaja sie" to juz slabizna! ja np. nigdy nie slyszalem zeby ktokolwiek nawet od nich dostal mandat za wlaczony silnik, to tez sa ludzie a jest zima!!

Przeemek

2013-12-13, 22:33
Po pierwsze
"wszelkie komentarze proszę kierować do komendanta"
No k***a mać, jak bym mu jebnął dwa razy to może by zaczął rozmawiać. Tak k***a irytujące, że szok.
"Ja: e panie, żona się panu puszcza
Strażnik: wszelkie komentarze do komendanta

Po drugie
Zanim mu się k***a ten silnik nagrzeje i zacznie grzać to pochodzi sobie trochę na tym jałowym biegu...

wglowiesieniemiesci

2013-12-13, 22:34
k***a to mało mandatów dostałes od SM za głupoty i dobrze ze mu cisnie za silnik bo oni tobie by wj***li 200 zł i bys sie osrał a nie dyskutowal Emil piwo masz umnie nawet krate

do konradtattoo

Przeemek

2013-12-13, 22:36
Wyłączcie kamerkę konia wali :D :D :D

konradtattoo

2013-12-13, 23:12
k***a to mało mandatów dostałes od SM za głupoty i dobrze ze mu cisnie za silnik bo oni tobie by wj***li 200 zł i bys sie osrał a nie dyskutowal Emil piwo masz umnie nawet krate

do konradtattoo

Pierwsza sprawa jest taka ze jesteś w moim wieku, a okazuje się ze jesteś internetowym krzykaczem i dziwi mnie to, no ale cóż, poziomu inteligencji sami sobie nie wybieramy! Sprawa druga jest taka że według 60 ust. 2 pkt 3 Ustawy o ruchu drogowym maksymalny mandat za to wykroczenie to 100 złotych! Trzecia faktycznie dostałem w życiu mało mandatów z tego względu, że żyjąc w tym kraju przestrzegam jego prawa, jest ch*jowe ale skoro tu jestem to muszę je respektować! Mówiąc o tym jak to bym się "osrał" to wydaję mi się, że mówisz to z własnego doświadczenia. Chyba należysz do tych ludzi którzy noszą bluzy z wielkimi napisami "HWDP" a później płaczesz na komendzie, że Ci rower ukradli. Pozdrawiam

10...........00

2013-12-13, 23:13
Pan Emil nawet nie wile ile osob w Polsce chcialoby sie z nim napic vodeczki :D

Bl3s

2013-12-14, 00:22
Pan Emil jest społecznie użyteczny.

luki2106

2013-12-14, 00:27
Przyczajony Emil, Ukryty Strażnik :D

Oranżada

2013-12-14, 00:35
Klika sobie po pulpicie w windowsie. przestraszona dziecina :<

Peciak

2013-12-14, 00:45
Brakuje mi takiego Emila w stolicy.

Grah

2013-12-14, 08:28
JądroChaosu napisał/a:

Dlaczego mieszkańcy Debrzna mieliby rezygnować z SM? Przecież takie małe gminy żyją z łupienia kierowców ale nie swoich (bo ci wiedzą że są poukrywane fotoradary) tylko z przyjezdnych/tranzytowych.
A to jest całkiem ładna kaska zasilająca konto gminy...


W dupie byłeś, gówno wiesz.
Straż miejska w większości gmin przynosi straty, porównaj sobie dochody i wydatki w sprawozdaniach z wykonania budżetu w rozdziale 75416.
Akurat gmina Debrzno zarabia, ale w większości SM przynosi straty z ekonomicznego punktu widzenia.

//edit
konradtattoo napisał/a:

Chyba należysz do tych ludzi którzy noszą bluzy z wielkimi napisami "HWDP" a później płaczesz na komendzie, że Ci rower ukradli.


A Ty przestań powielać czyjeś kwestie w sposób dosłowny.

JądroChaosu

2013-12-14, 10:03
Grah napisał/a:


W dupie byłeś, gówno wiesz.
Straż miejska w większości gmin przynosi straty, porównaj sobie dochody i wydatki w sprawozdaniach z wykonania budżetu w rozdziale 75416.
Akurat gmina Debrzno zarabia, ale w większości SM przynosi straty z ekonomicznego punktu widzenia.



Skoro gmina Debrzno zarabia, to o co ci k***a chodzi? W którym miejscu się pomyliłem? Masz problemy z najprostszą logiką, serdecznie współczuję twoim najbliższym takiego głąba.

Grah

2013-12-14, 12:09
Cytat:

Przecież takie małe gminy żyją z łupienia kierowców ale nie swoich (bo ci wiedzą że są poukrywane fotoradary) tylko z przyjezdnych/tranzytowych.


Tu sie pomyliles buraku. Twoja logika jest wąska i nie potrafi pojąć jak funkcjonują samorządy oraz jak wygląda ich budżet. Zwykły debil taki jak Ty i tak tego nie pojmie, także pozdrawiam, ale w sumie tacy jak Ty ludzie muszą istnieć, bo ktoś musi te kible na dworcu sprzątać.
Niepozdrawiam ;)

ps. nie jestem związany z żadną strażą miejską.