18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszukać fotoradar

Brutal90 • 2013-01-24, 20:13
Prędkość ustawiona na 87km/h. Gdy jest podnoszony do okna i fotoradar go widzi, myśli że jedzie samochód i robi zdjęcie, nawet dwa myśląc że to dwa samochody ( przy podnoszeniu i opuszczaniu jammera).

Później jammer jest cały czas w oknie, a przełącznik w jammerze jest ustawiany na dodawanie i odejmowanie prędkości .
Przełącznik przesunięty w lewo odejmowanie, przełącznik w prawo dodawanie i fotoradar wówczas robi zdjęcie. Warto zwrócić uwagę jak fotoradar jest czuły i szybki nawet drobne wachania sygnału przy podnoszeniu i opuszczaniu jammera powodują nawet dwa zdjęcia. Dwa szybkie samochody jadące jeden za drugim będą miały fotki - gratulacje dla Zurada i jego specjalistów. Na filmie drugi błysk jest z reguły słabszy ( w rzeczywistości jednakowe "na oko") jest to efekt bezwładności zapisu mp4 i kamery komórki.

Dodatkowo fotoradar zurad bardzo dobrze rozpoznaje kierunek ruchu gdyż samo przełączanie dodawania i odejmowania prędkści powoduje zdjęcie tylko przy dodawaniu ( jammer i samochód jest nieruchomy, więc przełączanie dodawanie i odejmowanie jest równoznaczne z ruchem do przodu i do tyłu) - dobra robota Zurad.

:idzwch*j:


rzadkimajonez

2013-01-25, 12:16

bavarian

2013-01-25, 12:27
mesiash napisał/a:

Cała Polska! Urządzenie przeznaczone aby nie trzeba płacić mandatów za przekraczanie prędkości wykorzystywane po to żeby ponabijać jakimś przypadkowym chłopkom mandaty. I jak tu nie kochać tego kraju?!



Po pierwsze koleś stara się nie cykać kiedy jadą auta a po drugie: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień» J8,7

bravoteampolska

2013-01-25, 12:34
Wk***ia mnie jedno , ten ch*jek nawet jak inni jechali robił im zdjęcia nie z ich wini .Teraz do kogoś przyjdzie zdjęcie że jechał 87 a rzeczywiście nie przekroczył 50 , i wszystko przez taką k***ę co nie może poczekać aż ludzie sobie przejadą

bavarian napisał/a:



Po pierwsze koleś stara się nie cykać kiedy jadą auta a po drugie: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień» J8,7


To nie znaczy że ciul ma komuś mandaty sypać .Od tego są prawidłowe służby a nie byle ch*jek .
Teraz taki gościu jechał miał załóżmy 20 pkt karnych , a auto służy mu np do pracy i co i przez taką k***ę , gościu traci pracę

Pastel napisał/a:

Dobry patent na oszczędność. Ograniczenia poza miastem na 80km/h i fotoradar. Takie ustrojstwo za szybą ustawione na 300km/h. Przyślą mandacik, ale niech udowodnią, że mój samochód tyle wyciśnie to zapłacę. :D



23 lata masz , a dalej marzysz w obłokach .
ch*j Rostowskiego i bandę tych złodziei obchodzi , czy twoje auto wyciśnie 50 100 czy 500 .
Masz zdjęcie i płacisz .
Jak te k***y dobrze sprzętu nie mogą wypoziomować , jak dzieciakowi co rowerem jechał zrobiło zdjęcie i łepka ciągali po sądach .

charlietoooo

2013-01-25, 12:41
za stawanie za ścieżce rowerowej ch*j ci w dupe i kotwica w plecy polaczku dorobkiewiczu wynalazco sku*wiały !!!

wojal

2013-01-25, 12:46
@up pamiętam, że był przypadek, że jakiejś ciężarówce cyknął zdjęcie fotoradar, a zarejestrowana prędkość wynosiła coś około 120 km/h. Koleś zakwestionował wartość prędkości tłumacząc się, że jego pojazd nie jest w stanie osiągnąć takiej prędkości. Fakt faktem sprawa się w sądzie skończyła, ale gostek wygrał i mandatu płacić nie musiał.
Więc racje nie masz.

bravoteampolska

2013-01-25, 12:56
wojal napisał/a:

@up pamiętam, że był przypadek, że jakiejś ciężarówce cyknął zdjęcie fotoradar, a zarejestrowana prędkość wynosiła coś około 120 km/h. Koleś zakwestionował wartość prędkości tłumacząc się, że jego pojazd nie jest w stanie osiągnąć takiej prędkości. Fakt faktem sprawa się w sądzie skończyła, ale gostek wygrał i mandatu płacić nie musiał.
Więc racje nie masz.


Tak tylko ciężarówkę bardzo łatwo sprawdzić , masz kaganiec to masz dowód, że to auto więcej nie pojedzie jak te 89 czy 90 , w osobówce tego nie masz .
Co będziesz jechał na hamowanie , aby udowodnić , że to auto tyle nie pojedzie , za samo te badanie zapłacisz tyle co za ten mandat

arathorn

2013-01-25, 13:05
k***a jak ja kocham ten polaczkowy kraj. Sk***ysyn stoi i uczciwym ludziom wpie**ala mandaty 400zł, za co facet mógłby dzieciakowi wykupić półroczny kurs języka angielskiego*. ch*j w dupe takim cwe*ą.

zsflogo

2013-01-25, 13:16

Wilku220

2013-01-25, 13:29
ru_ziolo napisał/a:

Przekraczacie prędkość=łamiecie przepisy = ponieście konsekwencje jak faceci a nie płaczcie jak p*zdy.



Ty j***ny debilu! Nie kumasz o co chodzi? Drogi mamy w tragicznym stanie, a te k***y z rządu zamiast inwestować w naprawę, inwestują w fotoradary, które niedługo postawią Ci przed wyjazdem z podwórka. To nie jest kara, tylko j***ne wyciąganie kasy z obywateli.
Mówisz że przyjmujesz konsekwencje jak facet, a jesteś miękka klucha! Gdyby każdy miał takie jak Ty- zerowe poczucie wolności i tego że mogę się postawić władzy, to pały z rządu robiłyby wszystko co im pasuje.

bravoteampolska

2013-01-25, 13:52
arathorn napisał/a:

k***a jak ja kocham ten polaczkowy kraj. Sk***ysyn stoi i uczciwym ludziom wpie**ala mandaty 400zł, za co facet mógłby dzieciakowi wykupić półroczny kurs języka angielskiego*. ch*j w dupe takim cwe*ą.


Zgadzam się z tobą , powinien ktoś szmaciarza wyciągnąć z auta i za to pałką gumową k***ę przez łeb lać aż umilknie .
Nie dość , ze ludzie nie mają pieniędzy , to jeszcze za przepisową jazdę zapłaci ogromny mandat .
Myślicie że straż miejska uwzględni to jako awaria foto radaru ,że tyle narobił czystych zdjęć , a ch*ja wyślą wam kopertę z zdjęciem .
Mnie jak i każdego z was krew by zalała na miejscu jakby ktoś wam kazał zapłacić 400 o tak nie z waszej winy ,bo się k***a jakiś pie**olec musiał pobawić

ru_ziolo

2013-01-25, 13:55
@TechnoVikingSven
No i tu zonk bo mam prawka i jeżdżę od 15 lat. Motocykl, auto. Co roku dostaję 2-3 mandaty które przyjmuję - płacę albo nie. Ale zawsze przyjmuję i się z tym godzę bo złamałem przepis ze świadomością tego.

Nie mówię, że rząd robi dobrze - bo tak nie robi. ch*j w dupę tuskowi, gajowemu i całemu pie**olonemu PO wraz z ich wyborcami.

bary110

2013-01-25, 14:24
a ja tylko czekam az ktos te "superradary" z warszawy podpali albo porabie siekierą
chyba by go cała warszawa na rękach nosiła :-P

ru_ziolo

2013-01-25, 15:09
@Wilku220
Chcesz zobaczyć j***nego debila ?
Zajrzyj do lustra.

I kto się wypowiada o radarach i ruchu drogowym. 18 latek. No no pewnie masz 20 letnie doświadczenie w jeździe jakimkolwiek pojazdem.

chinchil

2013-01-25, 16:58
Ja polecam podpalanie fotoradarów, osobiście jak bym zobaczył kolesia oblewającego benzyną fotoradar to jeszcze bym sie go zapytał czy mu ognia nie użyczyć :)

Doświadczenia nie mam bo jeżdzę od 5 lat dopiero :) I rozumiem ludzi którzy się wk***iają o zdjęcia i o te fotoradary jak równiez rozumiem że fotoradary zmiejszają ilośc wypadków, no ale k***a nie do przesady. Niech postawią fotoradar tam gdzie jest potrzebny, ale oczywiście rząd jebie nimi gdzie popadnie bo będzie kasa. Zresztą co to k***a zmieni jak przyjda wybory i ludzie nadal będą głosować albo na tuska albo na kaczora czy innego "polityka"( złodzieja) A tusk i reszta juz mordy ciesza że znowu frajerzy będą ich wybierać :)

wormarder

2013-01-25, 17:16
rozumiem że oszustwo polega na staniu zboku i prowokowaniu fotoradaru do robienia zdjęć innym, ale jakie ma się z tego korzyści?
chyba że całe miasto będzie mi płacić żebym nie "robił" im zdjęć