18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oświadczam, że nie zamierzam popełniać samobójstwa

Sl...........nx • 2012-06-18, 13:31
Były minister obrony narodowej zapewnia, że nie zamierza popełnić samobójstwa.



Romuald Szeremietiew pisze w oświadczeniu:
Romuald Szeremietiew napisał/a:


W ubiegłym roku otrzymałem z poważnego źródła wiadomość, że w pewnym wpływowym gronie rozważano kwestię „uciszenia mnie na zawsze”. Nie było pewności, czy decyzja w tej sprawie zapadła.

Okoliczności przekazania tej informacji nie pozwalały na jej ujawnianie. Nie mogąc dowieść prawdziwości informacji zostałbym uznany za cierpiącego na manię prześladowczą, lub oskarżony o pomawiania niewinnych ludzi.

Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu.

W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.


ke...........85

2012-06-18, 13:33
Czyli zginie w wypadku. Proste....

pakicito

2012-06-18, 13:41
@up
ciekawe jaki ma samochód, bo może zginąć już za np. fiata 125p

mcvice

2012-06-18, 13:41
w Polsce powoli robi się Meksyk.

ke...........85

2012-06-18, 13:45
nie Meksyk a Rosja

Sl...........nx

2012-06-18, 13:50
Gdyby kogoś interesowało źródło, to znalazłem to...





Na stronie internetowej Gościa Niedzielnego.

Możecie j***ć po katolickich mediach, ale prawda jest taka, że są znacznie bardziej wyzwolone od mainstreamu, który ten temat ma w dupie. Nawet niewierzącym polecam lekturę, możecie olać kwestie wiary, ale w kwestiach społeczno-politycznych zawsze można liczyć na coś, o czym popularne, propagandowe media milczą.

Leothyr

2012-06-18, 13:55
Już niedługo trzeba będzie coś takiego napisać.
I spisać wszystkie brudy które mamy na każdego, kogo znamy i wpie**olić do skrzynki, która zostanie otwarta po naszej śmierci.
Jeśli mam zdychać, to zabiorę paru sk***ysynów ze sobą na dno :evil:

0statniSprawiedliwy

2012-06-18, 14:23
Leothyr napisał/a:


Jeśli mam zdychać, to zabiorę paru sk***ysynów ze sobą na dno :evil:



Np. kolegę co Ci w szkole kanapki kradł? ;)

!Timon

2012-06-18, 15:32
Może zawiąże sobie krawat za mocno pod szyją?

Obiektywnie dobrą opcją byłoby uduszenie kogoś, wrzucenie do szafy na wieszak i wsadzenie mu fiuta w dłoń. Napisaliby, że zbok umarł w trakcie onanizowania się z wykorzystaniem wymyślnych technik albowiem cierpiał na asfiksje autoerotyczną. Sprawa ośmieszona, motyw prawdopodobny [w końcu co jakiś czas ktoś się tak zabija], nie do udowodnienia, że ktoś na to schorzenie NIE cierpiał [w końcu kto by się przyznał? Argument dla społeczeństwa nie do podważenia ;) ], rodzina i znajomi sprawy nie nagłaśniają, żeby bardziej nie ośmieszać denata. Powisi w szafie np w biurze [no bo gdzie miałby to robić jak nie w ustronnym miejscu?] przez weekend, plamy opadowe przysłonią sińce powstałe w trakcie szarpaniny 'wytrawnemu patomorfologowi' specjalnie badającemu sprawę a na dokumentacji fotograficznej nie będzie się dało tych śladów zobaczyć ;)
Majstersztyk :)

Sl...........nx

2012-06-18, 15:39
@up - Brrr... nie strasz.

en-em

2012-06-18, 16:13
smutna konkluzja-jak wykrzywioną mamy rzeczywistość,skoro ludzie muszą publikować takie oświadczenia..

Ra...........or

2012-06-18, 16:20
Cytat:

Obiektywnie dobrą opcją byłoby uduszenie kogoś, wrzucenie do szafy na wieszak i wsadzenie mu fiuta w dłoń. Napisaliby, że zbok umarł w trakcie onanizowania się z wykorzystaniem wymyślnych technik albowiem cierpiał na asfiksje autoerotyczną.



Ta, też ostatnio oglądałem "Mechanika" z Jasonem Stathamem

Leothyr

2012-06-18, 16:25
Raynor napisał/a:



Ta, też ostatnio oglądałem "Mechanika" z Jasonem Stathamem


Dobry film był kurde :-D
Raynor napisał/a:

Up


Nawet w połowie nie tak dobry, jak stara wersja z Charlesem Bronsonem.


Nie widziałem, gdybyś miał linka to poprosz :>

Ra...........or

2012-06-18, 16:31
Up


Nawet w połowie nie tak dobry, jak stara wersja z Charlesem Bronsonem.

EDIT

Cytat:

Nie widziałem, gdybyś miał linka to poprosz :>



http://www.filmweb.pl/film/Mechanik-1972-105806

Ufam, że z ewentualnym znalezieniem filmu na chomikuj.pl już sobie poradzisz.

manieeek

2012-06-18, 16:43
- w lutym 2002 roku, zamordowany został Zdzisław Majka - drugi kluczowy świadek w sprawie mafii paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna który zabiegał o sekcję zwłok i rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.

- Marek Karp - był założycielem Ośrodka Studiów Wschodnich, który zajmował się analizami sytuacji politycznej i ekonomicznej w krajach byłego bloku sowieckiego.
"Oni za mną chodzą, śledzą mnie nawet tutaj, w szpitalu, ja stąd nie wyjdę żywy, za dużo wiem o wszystkim" ? mówił do swojego przyjaciela Stanisława Nowakowskiego Marek Karp na kilka dni przed śmiercią.
Dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich leczył się z urazów po wypadku samochodowym, który wydarzył się 28 sierpnia 2004r. w pobliżu Białej Podlaskiej. Trafił do szpitala, gdzie według oficjalnej wersji "zmarł z powodu powikłań powypadkowych". Prokuratura sprawę umorzyła, lecz prawdziwych okoliczności wypadku nie zostały wyjaśnione do dziś. Przed śmiercią badał sprawę przejmowania polskiego sektora energetycznego przez rosyjskie spółki kontrolowane przez KGB i GRU. Podobno była to zaplanowana i zrealizowana w najdrobniejszych szczegółach egzekucja, dokonana dla zabezpieczenia paliwowych i energetycznych interesów rosyjskich służb specjalnych.

- Daniel Podrzycki - kandydat na prezydenta w 2005r. Zmarł podczas kampanii wyborczej w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku drogowym. W latach 90. współpracował z gen. Tadeuszem Wileckim i Andrzejem Lepperem, W 1997 wraz z Andrzejem Lepperem, Wł. Bojarskim i W. Michałowskim podpisał zawiadomienie do prokuratury w związku z nadużyciami podczas podpisywania kontraktu na budowę Rurociągu Jamalskiego.

- Barbara Blida - posłana na Sejm RP, "popełniła samobójstwo" 25 kwietnia 2007, podczas czynności jej zatrzymania i przeszukania jej domu w Siemianowicach Śląskich przeprowadzanych przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nakaz wydał dzień wcześniej Jarosław Kaczyński, premier RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

- Podpułkownik Barbara P. - popełniła samobójstwo 19.01.2009 r, powiesiła się w swoim domku letniskowym korzystając z nieobecności męża.
W delegaturze spekuluje się, że przyczyną mógł być mobbing ze strony szefostwa ABW.
Samobójstwo Barbary P. nie jest pierwszą taką tragedią związaną z ABW. W kwietniu 2008 r. w Garwolinie powiesił się sędzia, któremu ABW przeszukało biuro, podejrzewając go o korupcję.

- Chorąży Stefan Zielonka - szyfrant w kancelarii premiera, lat. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych, m.in. wiadomości nadawanych z placówek zagranicznych do centrali.
Zaginął 13 kwietnia 2009, Wywiad nie przekazał informacji o zaginięciu Zielonki ani do prokuratury wojskowej, ani do żandarmerii. O zaginięciu powiadomiono po 2 dniach. Zwłoki znaleziono 27 kwietnia 2010 przy brzegu Wisły. Zgniło niemal doszczętnie wszystko, ale wyciągi z banków pozostały nienaruszone,bo znajdowały się w wodoszczelnej teczce (żeby policjantom ułatwić identyfikację ?). Przyczyny śmierci Stefana Zielonki nie zostały ustalone, a prokuratura nie potwierdziła, że żołnierz popełnił samobójstwo.

- Prof.Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. "Zmarł" 31.03.2010r.

- p Mieczysław Cieślar, zginął w wypadku samochodowym dokładnie 18.04.2010 r. Miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku.

- Grzegorz Michniewicz - Dyr.Gen.Kancelarii Premiera Tuska, a wcześniej czł. Rady Nadzorczej PKN Orlen, zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego. Natychmiast po śmierci Michniewicza znikła z internetu większość wiadomości i artykułów związanych z osobą samobójcy. Chyba musiał odkryć coś wyjątkowo przerażającego.
Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154.
Pan Michniewicz powiesił się, choć jeszcze tego dnia cieszył się z rychłego spotkania z rodziną w Boże Narodzenie.
To był 23 grudnia, tuż przed Wigilią.
W śledztwie nie sprawdzono bilingów rozmów Michniewicza. Lekarz dokonujący sekcji zwłok nie określił nawet godziny zgonu Michniewicza, zaś prokuratura nie odtworzyła przebiegu ostatnich godzin z życia rzekomego samobójcy. Prokurator uznał, że nie doszło do ingerencji osób trzecich, a śledztwo szybko zakończono.

- Krzysztof Knyż - operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach). Zmarł w Moskwie na sepsę 2 czerwca 2010 r. Śmierć całkiem przemilczana.

- Prof.Marek Dulinicz - szef grupy archeologicznej - zginął 6 czerwca 2010 r. w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

- Dariusz Ratajczak - dr historii, autor tematów niebezpiecznych, zbioru esejów historyczno-politycznych skazany za kłamstwo oświęcimskie. 11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu, w którym mogły przeleżeć wg śledczych kilka dni. Sekcja zwłok wykazała, że zmarł w wyniku zatrucia alkoholem.

- Eugeniusz Wróbel - wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko.
Złego stanu swego chorego psychicznie syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.

- Dr Ryszard Kuciński - prawnik A.Leppera - zmarł w maju 2011 r.

- Wiesław Podgórski - był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

- 12 czerwca 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

- Róża Żarska - adwokatka Leppera - zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.

- Dariusz Szpineta - zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach.
Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, wskazując, że lot Tu-154M był lotem wojskowym. Nic nie wskazywało na jakiekolwiek samobójcze zamiary, czy choćby zły nastrój."