18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

OSTRZEŻENIE !!!!!!! DZIWNE NUMERY !

Złowroga Pralka ! • 2011-04-05, 14:19
pod żadnym pozorem nie odbierać numerów które rozpocznynają się na +(abc) [ gdzie ABC to litera alfabetu , jest dowolna] potem jest 48 i w ch*j cyfr które nie układają się do żadnej sieci do 12 cyfr nawet ... zeżera hajs z konta ... i co tałkiem sporo , dzwoni na twój koszt i zjada poprostu .


To jakaś pie**olona plaga , Sporo osób z mojego otoczenia już miało takiego kuktasa , Szefowi w robocie zeżarło 70 zł i 470 minut z 500 darmowych wszystkie sms etc. . . Idąc dalej tym tropem mój brat i jego 79 zł z konta

Centurion

2011-04-05, 14:40
Zdradź więcej szczegółów:
- jak odbierzesz, to co słychać
- na jakie sieci to przychodzi, w jakich godzinach itp.

Złowroga Pralka !

2011-04-05, 14:51
Wszelkie szef ma Ere brat orange szefowi o godzinie 11 a bratu około 15 ... także róznie . a co słychać nic... odbiera się i wyłącza sie . koniec.

Centurion

2011-04-05, 15:07
A Wasze numery są w jakiś sposób ogołnodostępne? Np. na stronie firmy czy ogólnie gdzieś w Internecie?

Explo

2011-04-05, 15:10
www.usundane.pl - po raz pierwszy info z Przewodnika Katolickiego na coś się przyda :D

Lashlo

2011-04-05, 15:10
O proszę, ciekawostka.
Jeszcze się nie spotkałem z tym, ale postaram się wywiedzieć coś w tym temacie jutro.

Centurion

2011-04-05, 15:13
No właśnie, kolejne pytanie czy braliście udział w konkursach smsowych, a jak tak to w jakich.

PARK3R

2011-04-05, 15:18
idąc tym śladem nie polecam OTWIERAĆ sms'ów z numeru 60400 - jest to loteria orange, wygrać można audi (ale szanse są małę), koszt otwarcia 5 zł. Aby zatrzymać otrzymywanie tych sms'ów należy wysłać SMS o treści STOP KLUB pod numer 60400 (koszt zgodny z planem taryfowym).

Centurion

2011-04-05, 15:21
Cytat:

idąc tym śladem nie polecam OTWIERAĆ sms'ów z numeru 60400 - jest to loteria orange, wygrać można audi (ale szanse są małę), koszt otwarcia 5 zł. Aby zatrzymać otrzymywanie tych sms'ów należy wysłać SMS o treści STOP KLUB pod numer 60400 (koszt zgodny z planem taryfowym).



A to nie trzeba najpierw wysłać tzw. pustego smsa z chęcią udziału w loterii żeby dostawać te płatne?

Am...........eg

2011-04-05, 15:22
Jak dobrze, że nigdy nie mam nic na koncie.

HeRand

2011-04-05, 15:24
@HEROIN pie**olenie o szopenie, ja wszystkie smsy zawsze otwieram i dopiero kasuje (za stary telefon zeby robić inaczej ;) ) z numeru co podałeś też dostaje smsy i nic mi nie zjada, nie zabiera, ani nawet nie wpie**ala z konta. Drugą sprawą jest to że praktycznie zawsze mam na nim 0zł :roll:

PARK3R

2011-04-05, 15:24
@Centurion z tego co pamiętam wystarczyło wziąć udział w jakiejkolwiek loteri oragne (nawet całkiem dawno temu), ale ręki bym sobie za tą informacje nie dał uciąć.

@up nie wiem, napisałem jaki problem miałem ja, rozwiązanie znalazłem przez google (około Około 3,600 wyników dla zapytania "60400 jak zablokować") na orange.pl więc coś jest na rzeczy.

cadill24

2011-04-05, 15:35
po prostu nie odbieram tel. których nie mam w książce telefonicznej i tyle nie interesuje mnie czy to coś ważnego czy nie w dupie to mam jeśli ktoś coś do mnie ma to niech się osobiście pofatyguje i już :) odbieram tym co zna inni mnie nie interesują nawet jak by to był prezydent czy Papierz w DUPIE to mam i po kłopocie konto całe he he :evil:
pozdro

Złowroga Pralka !

2011-04-05, 15:37
Centurion napisał/a:

No właśnie, kolejne pytanie czy braliście udział w konkursach smsowych, a jak tak to w jakich.





nieeeeeee mój brat na 100 % nie a szef tym bardziej ma tyle hajsu że na ch*j mu jakieś konkursy ... Na stronie firmy? ani jednego ani drugiego to są numery prywatne . Ba teraz byłem niedawno u kobity która uczyła mnie jeździć odebrać jakiś papier i okazało się że u niej to samo :o no to się k***a dziwne robi.

cadill24 napisał/a:

po prostu nie odbieram tel. których nie mam w książce telefonicznej i tyle nie interesuje mnie czy to coś ważnego czy nie w dupie to mam jeśli ktoś coś do mnie ma to niech się osobiście pofatyguje i już :) odbieram tym co zna inni mnie nie interesują nawet jak by to był prezydent czy Papierz w DUPIE to mam i po kłopocie konto całe he he :evil:
pozdro



a jak taki człowiek jak mój szef nie raz dostanie telefon ni z dupy ni z pietruchy to co >


salve789 napisał/a:

pewnie na geyparty dzwonil, nabil tacie rachunek i sie tlumaczy :D



btw musiał bym być twoim starym :<

Centurion

2011-04-05, 15:55
Spoofing numeru może świadczyć o używaniu bramek VOIP.

Za to można mieć na głowie ABW, jak choćby w przypadku kolesia, który zezwlał na swojej stronie robienie kawałów ze zmienionymi numerami telefonów: http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91457,8875469,Serwis_internetowy_umozliwial_zmiane_numeru_telefonu.html

Znając życie operator nie poda Wam żadnych danych bez nakazu Policji. Ale billing warto wziąć, a z nim pójść do operatora a potem ewentualnie na Policję. Skoro ABW się takimi rzeczami interesuje, to może będzie można coś wskurać, chociaż jeśli sprawa sięga poza granice naszego kraju to i tak nic nie zrobią.