18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostra papryczka vs. muzyka klasyczna

Azalians • 2014-11-01, 21:07
Orkiestra próbuje grać po zjedzeniu najostrzejszej papryki chili na świecie. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Danii, próbują zagrać Tango Jalousie po zjedzeniu przez każdego z członków najostrzejszej papryczki chili na świecie. Orkiestra była prowadzona przez Chili Klaus – duńskiego entuzjastę papryczek chili. ;)

mateusos

2014-11-02, 00:27
ciekawe czy sk***iele sa takie wytrzymale :shock:

NastyRascal

2014-11-02, 07:31
piekna muzyka połączona z cierpieniem...
eh... cos pieknego..

DinAlt

2014-11-02, 10:09
Genialne! Nigdy nie sądzilem, ze przez papryczki bedzie mi sie tak dobrze słuchalo muzyki powaznej! :D
Na dodatek przez papryczki, które zjadł ktos inny.

The.prophecy

2014-11-02, 11:59
:thisissadistic:

Popłakałem się ze szczęścia razem z nimi :idzwch*j:

BiałaSiła

2014-11-02, 12:14
niebo w gębie, piekło w dupie

Komarzysta91

2014-11-02, 12:41
Potem tez bedzie ich pieklo jak beda grac bo zostanie na instrumentach kapsaicyna, kiedyś ja krojac prparyczke Trinidad Scorpion Butch T, mimo umylem po tym rece i z rana na nastepnego dnia jak podcieralem rów resztki kapsaicyny mi chcialy uj***ć rów

ZWlERZAK

2014-11-02, 14:03
BorgBorg napisał/a:

Gdyby to była najostrzejsza papryczka to wszyscy by pluli krwią z języka



miedzianek napisał/a:

BTW-gdyby to byla najostrzejsza-nie wytrzymali by jej przegryzania...chyba,ze powybierali pestki(to one sa najostrzejsze w chilli)...wiec jak dla mnie to albo fake,albo nie byla taka ostra



Oj głupoty piszecie. Po pierwsze kapsaicyna, bo to ona jest ostra, nie powoduje żadnych krwotoków, bez jaj, nawet jeżeli zjedlibyśmy 5 najostrzejszych papryczek. BTW gaz pieprzowy jest dużo ostrzejszy od najostrzejszej papryczki i da radę to przeżyć :roll:

Po drugie, pestki wcale nie są ostre. Ostre są te wiszące strąki, na których wiszą pestki.

I po trzecie. Bardzo możliwe, że na filmie nie ma najotrzejszej papryczki, bo bardzo dobrze się Ci grajkowie trzymają.. Wrzucam zeżarcie tej prawdziwej naostrzejszej- trynidad scorpion moruga, akcja od 1:30:


Vastooo

2014-11-02, 15:39
ZWIERZAK, najostrzejsza na świecie jest Carolina Reaper, 2,200,000 SHU :) jak ktoś by chciał sobie zakupić nasionka to są na "nasionatropikalne" ale uwaga bo kopie jak rozżarzony węgiel.
To co oni tam wpierdzielali to na pewno nie jest najostrzejsza papryczka na świecie ale prawda jest taka że wszystkie te topowe palą w mordzie żywym ogniem ;)

powoluku

2014-11-02, 19:10
A mi trinidad już wypuścił kwiatki jeszcze trochę i będę próbował :)

miedzianek

2014-11-02, 21:37
powoluku napisał/a:

A mi trinidad już wypuścił kwiatki jeszcze trochę i będę próbował :)



Prosimy o material na sadistic wlasnego autorstwa :dead: