18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Osiedlowy żebrak

Emeryt_na_emeryturze • 2017-07-13, 17:38
Kilka lat temu na moim osiedlu żył żebrak. Codziennie siedział na chodniku z koszem na monety. Zawsze jednak było ich mało. Postanowiłem mu pomóc. Kupiłem dla niego strój i zaproponowałem, żeby spróbował dalej zbierać hajs nowym wdzianku. Efekt był naprawdę imponujący. Rok później podjechał pod mój dom nowiuteńkim mercedesem, podziękował za pomoc i zwrócił mi z nawiązką pieniądze, jakie wydałem wcześniej na zakup sutanny :idzwch*j: .

TB303

2017-07-13, 17:40
Średnie, ale łap piwo za wywołanie niemałej gównoburzy, która niedługo nastąpi :amused:

uho82

2017-07-13, 18:20
Fake. Ci w sutannach nigdy nie oddają pieniędzy.

cys23

2017-07-13, 19:26
Długo ścierałeś nawiàzkę z gęby?

jubbaday

2017-07-14, 05:51
Ech ... śmiejecie się z tych księży a jeszcze zatęsknicie za nimi jak wam ciapaki zaczną dzieci gwałcić
i za to nie odpowiedzą "bo rasizm". Trzeba trochę pchnąć się życiowo, bo stereotyp księdza złodzieja
i pedofila jest starszy niż wy sami i dosyć nieaktualny już.

Groszeksam

2017-07-14, 07:35
Up - ksiadz pedofil - akurat bardzo aktualne. Ksiadz zlodziej - nie znam, ksiadz pazerny prosiak - aktualne.

Ja...........ro

2017-07-14, 09:38
Lepszy ksiadz niz imam... lepsze pis niz po, lepiej wypic siki niz zjesc gowno lepiej dac sobie uciac nogi niz ch*ja. Polska mentalnosc - lepsze male gowno niz wielkie gowno, tak, jakby trzeba bylo tylko gowno do wyboru i trzeba wybrac wciaz jednak gowno. Ciekawy jestem, kiedy dotrze do polakow, ze "jesli wybierać między gównem a gównem, to lepiej nie wybierać wcale"? Badz wybrac zupelnie nowe rozwiazanie... Ech wk***ilem sie

platypus666

2017-07-14, 14:02
jubbaday napisał/a:

Ech ... śmiejecie się z tych księży a jeszcze zatęsknicie za nimi jak wam ciapaki zaczną dzieci gwałcić
i za to nie odpowiedzą "bo rasizm". Trzeba trochę pchnąć się życiowo, bo stereotyp księdza złodzieja
i pedofila jest starszy niż wy sami i dosyć nieaktualny już.



Franciszek, czyli sam papież, głowa kościoła jest przyjazny uchodźcom. :amused: Obecność kościoła nie wyklucza obecności ciapaków, tak więc :idzwch*j: