18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony zakład produkcyjny "SH"

addic7ed • 2013-12-02, 18:10
Oto kolejna opuszczona miejscówka, którą dzielę się z wami.
Jest to dawne przedsiębiorstwo produkcyjne, które zajmowało się produkcją przyczep i naczep zaprojektowanych do pojazdów mechanicznych.
Zakład upadł stosunkowo niedawno bo jakieś 3-4 lata temu.
Bezsprzecznie najfajniejszy klimat panował na hali produkcyjnej. Gdy byłem w takcie eksploracji padał deszcz i wiał dość silny wiatr co potęgowało wrażenia. Można było usłyszeć odgłosy rodem z Silent Hill. Metaliczne skrzypienia, trzaski i wiatr hulający po hali.
Na terenie znalazłem sporo ciekawych drobiazgów np. profesjonalne projekty przyczep/naczep, legitymacje członkowskie Solidarności, gazety z 1989 (Solidarność) i masę innych :) Na początek kilka zdjęć.

#####
Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl

#####

















Sayagin666

2013-12-02, 18:29
Opuszczony sracz w sosnowcu :



Wk***iają mnie jużte tematy, jakaś stara pieprzona hala z czasów PRL i zrobione 99% ch*jowych zdjęć ch*jowym HDRem...

addic7ed

2013-12-02, 18:40
Sayagin666 napisał/a:

Opuszczony sracz w sosnowcu :

Obrazek

Wk***iają mnie jużte tematy, jakaś stara pieprzona hala z czasów PRL i zrobione 99% ch*jowych zdjęć ch*jowym HDRem...



To włóż do tego Twojego kibla łeb i nie patrz prostaku, peace.

Sayagin666

2013-12-02, 19:26
addic7ed napisał/a:



To włóż do tego Twojego kibla łeb i nie patrz prostaku, peace.



idz pstryknij kilka fotek HDRem swoich rodzicow na paradzie równości, nie krytykuję Ciebie prostaku, tylko stwierdzam fakt, że pojawia się od ch*ja takich tematów, nie związanych z sadistic a bardziej z picassa i z podobnymi. ps. zdjęcie kibla wcale nie gorsze od twoich wiec nie placz.

aha masz : prawie jak HDR :


Qunda

2013-12-02, 19:48
Chciałbym zobaczyć zdjęcia tych projektów naczep. Jak coś to pisz na pewu

addic7ed

2013-12-02, 19:50
Qunda napisał/a:

Chciałbym zobaczyć zdjęcia tych projektów naczep. Jak coś to pisz na pewu



Spoko, zdjęcia będą a na maila zapodam Ci najwyżej w lepszej jakości :)

FieraSS

2013-12-02, 21:53
To nie jest twoja strona, tylko jakiegoś żyda z hameryki.

Zekvaer

2013-12-02, 22:58
3 zdjęcia w pierwszy post, reszta w komenty, pan moderator będzie zły :<

petera88

2013-12-03, 00:44
addic7ed Jak zwykle dobra robota ! Pozdrawiam i Piwko leci ;)

wilczekone

2013-12-03, 01:03
przynajmniej nie ma rybiego oka

addic7ed

2013-12-03, 01:13
FieraSS napisał/a:

To nie jest twoja strona, tylko jakiegoś żyda z hameryki.



Nie bardzo kumam Twoją retorykę ale skoro ujmą jest być Żydem to masz problem ze swoim światopoglądem i ideologią dzieciaku :)

wilczekone napisał/a:

przynajmniej nie ma rybiego oka



Nie samą rybą człowiek żyje :)
Nie można się ograniczać do jednego obiektywu.
Hejter i tak będzie hejtować taki kraj.

petera88 napisał/a:

addic7ed Jak zwykle dobra robota ! Pozdrawiam i Piwko leci ;)



Dobra idę w kimono, jutro reszta fotek. Dzięki Piter wiadomo :) Jeszcze parowozownia w zanadrzu ale to może pojutrze. Pozdro

siusiaczek86

2013-12-03, 01:17
Sayagin666 napisał/a:



idz pstryknij kilka fotek HDRem swoich rodzicow na paradzie równości, nie krytykuję Ciebie prostaku, tylko stwierdzam fakt, że pojawia się od ch*ja takich tematów, nie związanych z sadistic a bardziej z picassa i z podobnymi. ps. zdjęcie kibla wcale nie gorsze od twoich wiec nie placz.

aha masz : prawie jak HDR :

Obrazek



To się uśmiałem. Wiadomo, że w Sosnowcu takie kible są bo na nic więcej brudasy was nie stać :D więcej fotek dawaj i zatkaj jape lamusowi!

orzeszwmorde

2013-12-03, 01:41
Sentyment za starymi czasami to silne uczucie, wtedy byliśmy samowystarczalni choć z jakością było różnie, dzisiaj koncerny tłuką w chinach i też jakość nie powala, skupywano wszystko co się chciało sprzedać, dzisiaj nie ma skupu surowców wtórnych tylko durne ustawy śmieciowe i dziwne umowy kontraktowe dla wybranych....
Co tu się rozpisywać, produkowaliśmy wszystko a i tak to było za mało, gdyby dzisiaj gospodarka stała na ówczesnym poziomie bylibyśmy potęgą, stocznie, huty, kopalnie, rolnictwo, przemysł ciężki itp, itd.
Wracając do tematu, piękne hale, gdyby nie chora polityka każdy bystry inwestor dałby im drugą młodość.

Sayagin666 napisał/a:

Opuszczony sracz w sosnowcu


To co, srasz teraz do umywalki czy do wiadra?

Zarammoth

2013-12-03, 06:05
Addic7ed, nie przejmuj się tym gównem wylewanym w komentarzach. To najczęściej nieudacznicy, których jedyne hobby to bazgranie nic niewnoszących postów na stronach. Taka już cecha narodowa - lepiej komuś dopiec, niż samemu coś zrobić.

A zdjęcia jak zwykle świetne. Jak już kiedyś mówiłem - bardzo lubię wygrzebywać jakieś stare dokumenty, gazety i instrukcje. W końcu się coś trafiło i to bardzo porządnego. Oczywiście wiem, że w czasach spopularyzowanych eksploracji czy paintballu/asg często takie smaczki są rozkradane (bo samozwańczy eksplorerzy zasad urbexu szanować nie chcą).

To zabawne, bo jak na początku oburzałem się na rybie oko, tak teraz bardzo mi tęskno za tym, a tym bardziej dlatego, że w ostatnią niedziele sam żałowałem, że nie mam takiego obiektywu - ciasne pomieszczenia, jak i szerokie ściany zewnętrzne.

Nie wiem o co chodzi ludziom z HDR. Jaki HDR, gdzie? - przecież to delikatny retusz ostrości, balans kolorów, zabawa warstwami czy co tam trzeba, standard przy poprawie zdjęć. Może to Józki, co jedyną umiejętnością fotograficzną jest trafienie w człowieka kadrem, dzięki swojemu kompaktowi, na wakacjach w Wyp*zdowie...
Ale się zdenerwowałem. :)

Mag1207

2013-12-03, 07:14
Juz chcialem napisać "kolejna porcja fotek z czarnobyla" :D