18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone laboratorium [WLKP]

addic7ed • 2017-05-31, 19:02
Część z was pewnie już kojarzy ten obiekt, a inni zobaczą go dzięki tym zdjęciom po raz pierwszy.
Gdy znalazłem się tam 2 lata temu można było odnieść wrażenie, że czas się zatrzymał. Pracownicy zakończyli swoją zmianę, i udali się do domu. Rzadko kiedy można trafić do tak zachowanych miejsc. Jedynych zniszczeń dokonała tu natura. Nie mam pojęcia jak obiekt wygląda obecnie, ale wtedy budził on respekt.
W tym samym budynku znajdowało się również dawne biuro projektowe, z którego zdjęcia również zostaną dodane w temacie.

Oceńcie sami.


######
Miłośników opuszczonych, zapomnianych lokalizacji, którzy chcieliby zapoznać się z resztą moich albumów zapraszam na:

https://www.facebook.com/Addic7edEmpire/









Essent

2017-05-31, 19:07
Zapodawaj więcej :kawa:

Al...........go

2017-05-31, 19:13

manson__

2017-05-31, 19:28
Proponuję utworzyć osobny dział dla tego pana.
Mega klimat :ok:

mateusos

2017-05-31, 19:42
Nie wieże ze tego k***a nie rozkradli.
Znowu masz 6+ za zdjecia.

Proponuje tam jechać i pobawić sie w Breaking Bad.

Superfunfel

2017-05-31, 20:37
@up Starymi, już nieaktywnymi składnikami? No, powodzenia

addic7ed

2017-05-31, 20:51
manson__ napisał/a:

Proponuję utworzyć osobny dział dla tego pana.
Mega klimat :ok:



Hehe dzięki :)

mateusos napisał/a:

Nie wieże ze tego k***a nie rozkradli.
Znowu masz 6+ za zdjecia.

Proponuje tam jechać i pobawić sie w Breaking Bad.



Dobry serial, dobry :) Nie wiem na ile te specyfiki są jeszcze "aktywne",ale to nie mój pierwszy lab i czasem zapach był bardzo drażniący i ciężko się oddychało.

krasnal_hałabała

2017-05-31, 20:57
Ale to jest tak definitywnie opuszczone? pustostan, do nikogo nie należy? jeśli tak to trza tam pojechać i szabrować, te laboratorium jest całkiem przyzwoite. Do specjalistów od prawa, prawo zezwala na szaber w takim miejscu? wykroczenie, przestępstwo?

addic7ed

2017-05-31, 21:10
krasnal_hałabała napisał/a:

Ale to jest tak definitywnie opuszczone? pustostan, do nikogo nie należy? jeśli tak to trza tam pojechać i szabrować, te laboratorium jest całkiem przyzwoite. Do specjalistów od prawa, prawo zezwala na szaber w takim miejscu? wykroczenie, przestępstwo?



Niestety z tego co wiem złomiarze ostro tam podziałali.
Rabowali bezczelnie w biały dzień przerzucając przez mur fanty na oczach przechodniów... Ochrona albo ignorowała, albo widzieć nie chciała.

Oponka

2017-05-31, 23:09
dawaj adres! brakuje mi kilku rurek do bimbrownicy1!!!11!!!

Ma...........ke

2017-05-31, 23:37
Napisałem temat z luźnym przemyśleniem o pewnym portalu... wyj***ne do polityki z szybkością światła.
Wrzucasz taki materiał i jest główna, nikt tego nie wrzucił w dokumenty i heja.
Cebula jest dzisiaj we mnie silna.