18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczona cukrownia w Wielkopolsce

addic7ed • 2014-02-27, 10:27
Kolejny industrial w moim wykonaniu. Tym razem jest to dawna cukrownia. Wykreślona z rejestru przedsiębiorców w 2004 roku.
Na skutek słynnych niemieckich przejęć była jednym z tych zakładów, który został najpierw wykupiony a potem zamknięty.
Co za tym idzie wiele osób straciło pracę co było ciosem dla regionu, na którym cukrownia się znajdowała.
Stało się tak z wieloma cukrowniami w zachodniej Polsce.
Cukrownia ta zajmuje spory obszar 13 hektarów i ma ponad 100-letnią historię.
Budynki powoli niszczeją i popadają w ruinę a nieruchomość była wielokrotnie wystawiana na sprzedaż.

Więcej miejsc opuszczonych a także zdjęć z nich znajdziecie na mojej stronie:
https://www.facebook.com/Addic7edBros

Kilka zdjęć na start:






Konrado909

2014-02-27, 10:58
k***a, szkoda że w mojej okolicy nie ma takich opuszczonych kompleksów albo nawet budynków.

ulfik

2014-02-27, 11:04
Fajny temat, czekam na więcej ;)

AnteTheOne

2014-02-27, 11:15
@addic7ed jak widzę jakiś temat założony przez Ciebie od razu leci piwko w ciemno bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodłeś :D Dawaj więcej, czekam aż pod fotkami się pojawi dopisek "reszta w komentarzach" haha :D Schłodzone dla Ciebie !

bleblebator1

2014-02-27, 12:19
Cukrownia?
A na h.j mi cukrownia

The87Amon

2014-02-27, 12:35
wrogie przejecie firmy tak samo jak polskiej telefoni przez niemiecki Siemens tylko po to by pozniej zamknac firme aby nei miec w przyszlosci konkurencji ch*jki jedne a polskie tefeony wowczas byly najlepsze a procz polski i cala rosja je doceniala

addic7ed

2014-02-27, 13:46
AnteTheOne napisał/a:

@addic7ed jak widzę jakiś temat założony przez Ciebie od razu leci piwko w ciemno bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodłeś :D Dawaj więcej, czekam aż pod fotkami się pojawi dopisek "reszta w komentarzach" haha :D Schłodzone dla Ciebie !



Dzięki ziomeczku :) Zdrówko bo piwka nigdy za wiele szczególnie zimnego w moim przypadku Lecha :)

Wrzucam więcej:










Szron

2014-02-27, 14:15
Zmodernizować i p*zda w kurek!

A no tak. Cukier to nie dochodowy interes w Polsce ;(

addic7ed

2014-02-27, 15:30
Szron napisał/a:

Zmodernizować i p*zda w kurek!

A no tak. Cukier to nie dochodowy interes w Polsce ;(



W Wlkp. kilka cukrowni zostało przejętych i zamkniętych. Na cukier zrobił się monopol, który kontrolują Niemcy... Sytuacja ma się jednak zmienić coś słyszałem bo szykują się jakieś rozporządzenia ale wiadomo jak to z prawem bywa..

gabrychchch

2014-02-27, 15:51
plan mitteleuropa nic dodać nic ująć

takija

2014-02-27, 16:07
Piwko jak zawsze! Apropo parowozowni w Pile. Z tego co pamiętam do 15 marca mają ogłosić wykonawcę robót związanych z przebudową i remontem dworca. Nie mam jednak zielonego pojęcia czy dotyczy to także parowozowni. Czekam na jakies informacje ale niestety cisza w tym temacie;/.

Pozdro!

addic7ed

2014-02-27, 17:00
takija napisał/a:

Piwko jak zawsze! Apropo parowozowni w Pile. Z tego co pamiętam do 15 marca mają ogłosić wykonawcę robót związanych z przebudową i remontem dworca. Nie mam jednak zielonego pojęcia czy dotyczy to także parowozowni. Czekam na jakies informacje ale niestety cisza w tym temacie;/.

Pozdro!



Dzięki stary za info, to już dobre wieści może jednak jest nadzieja! :) )

Zefir282828

2014-02-27, 19:15
u was jeszcze cukrownia chociaż stoi... A w Gryficach totalnie rozpie**olili, stoi plac z gruzem. Co za ch*jowy kraj...

addic7ed

2014-02-27, 19:16
Zefir282828 napisał/a:

u was jeszcze cukrownia chociaż stoi... A w Gryficach totalnie rozpie**olili, stoi plac z gruzem. Co za ch*jowy kraj...



W Szczecinie jest jedna gdybyś chciał ogarnąć :)

siusiaczek86

2014-02-27, 20:33
addic7ed napisał/a:



W Szczecinie jest jedna gdybyś chciał ogarnąć :)



Wrzuć więcej fotek z FB np.