18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oprawy kibiców

Hauer88 • 2012-10-21, 11:59
Ponad 60 patriotycznych opraw w wykonaniu polskich kiboli:


EdmundKemper

2012-10-21, 12:04
Dla wszystkich komentujących:

Kibol=kibic.

Czesiek181

2012-10-21, 12:32
Po co piszesz Kiboli zamiast Kibiców? Kibole niszczą stadiony a Kibice właśnie robią te oprawy.

je...........ę

2012-10-21, 12:37
Wczoraj pokazali oprawę w katowicach :) to że raz w roku pośpiewają patriotyczne pieśni nie czyni ich patriotami bo pedały niszczą Polskę już i tak rozpie**oloną
Wiec serdeczny ch*j im w dupę i wszystkim którzy z nimi trzymaja

push3k

2012-10-21, 13:01
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Dla wszystkich komentujących:

Kibol=kibic.

Nie.
kibol=ultras i tak to się raczej powinno przedstawiać. Puki nie interesowałem się kibicowaniem to pojęcie 'ultras' zawsze kojarzyło się z bardzo zaangażowanym kibicowaniem, a nie z chuligaństwem, jak to zawsze było z hasłem 'kibol' i przypuszczam, że u przeciętnych ludzi tak to nadal funkcjonuje.

Robajson

2012-10-21, 13:04
Piwko za piosenkę Honoru :)

Kapral Poproszek

2012-10-21, 13:06
Dla mnie zawsze oprawy kibiców brzmi dziwnie, ale to może być wina pracy w masarni. Tam oprawić coś - np.świniaka ma zupełnie inne znaczenie - zabić, oskrzybać, przeciąć i to co lubię najbardziej wydrylować.

EdmundKemper

2012-10-21, 13:21
push3k napisał/a:

Nie.
kibol=ultras i tak to się raczej powinno przedstawiać. Puki nie interesowałem się kibicowaniem to pojęcie 'ultras' zawsze kojarzyło się z bardzo zaangażowanym kibicowaniem, a nie z chuligaństwem, jak to zawsze było z hasłem 'kibol' i przypuszczam, że u przeciętnych ludzi tak to nadal funkcjonuje.



To kibic=? Janusz? Nie bardzo.

No to dzięki wyczynom na dworcu w Katowicach mamy kolejny temat zastępczy na kolejne pół roku. Brawo!

Promil88

2012-10-21, 13:43
Byliście kiedyś na wyjeździe ? Nie sądzę. Nie wiecie jak policja się zachowuje. Wielogodzinne spisywania, chamskie odzywki, prowokacje,pobicia, policja nawet potrafi pałą potraktować kobietę. Nie dziwie się, że dla kibiców Widzewa puściły nerwy, a Wy łykacie tą medialną nagonkę jak pelikany :) Otrząśnijcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie.

EdmundKemper

2012-10-21, 14:07
Promil88 napisał/a:

Byliście kiedyś na wyjeździe ? Nie sądzę. Nie wiecie jak policja się zachowuje. Wielogodzinne spisywania, chamskie odzywki, prowokacje,pobicia, policja nawet potrafi pałą potraktować kobietę. Nie dziwie się, że dla kibiców Widzewa puściły nerwy, a Wy łykacie tą medialną nagonkę jak pelikany :) Otrząśnijcie się i zacznijcie myśleć samodzielnie.



Twoje słowa to jak rzucanie grochem o ścianę.

SzczypMojeSuty

2012-10-21, 14:24
Kocham was za to nadmierne szufladkowanie. Owszem, są tacy którzy pójdą zniszczyć nowy dworzec, są tacy którzy pośpiewają patriotyczne pieśni i coś rozp***zielą, ale są i tacy którzy są prawdziwymi patriotami i wiedzą co znaczy to słowo i w miarę stosują się do tego (wątpię, ale ch*j). TO w jakich proporcjach są rozdzieleni to inna sprawa.

Jai

2012-10-21, 14:32
@ Promil88
Taaak, taaak, biedni kibice. Zła policja zatrzymała pociąg z zewnątrz, zaciągając będący wewnątrz hamulec ręczny by spisać kibiców i trochę ich pobluzgać.

Oprawy na meczach to coś pięknego - Piłką nożną nie interesuje się zupełnie, ale za to koszykówką bardzo. Dziwi mnie zawsze jednak fakt, że tak wile dyscyplin, w których kibice robią takie rzeczy, a jednak tylko Ci od Nożnej się muszą potem napie**alać.

EdmundKemper

2012-10-21, 14:55
@Jai Nie tylko Ci od nożnej się napie**alają ;) W pacyfistycznym sporcie jakim jest siatkówka słyszałem o "kilku" wybrykach kibiców. W koszykówce też czasami zdarzają się spory, ale to kibice piłki nożnej są uważani za bandytów, bo doskonale przyciągają uwagę zwykłych ludzi w mediach.