18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okupant lewego

ToFajnie • 2017-01-11, 22:35
który nie chce dać się wyprzedzić :mrgreen:


Materiał własny :D

kdwdj

2017-01-12, 22:44
Czego byście nie mówili, dla mnie to autor tego filmiku jest tym kierowcą, na którego z moich ust wylewałyby się przekleństwa. Wy kierowcę Mercedesa osądzacie swoją miarą.
Po 1. Nie widzę, żeby mu zaświeciły się światła hamowania. Więc nie dał po hamulcu.
Po 2. @ToFajnie Na co ty człowieku liczyłeś zjeżdżając na prawy pas? Że szybko go wyprzedzisz i jakoś się wciśniesz przed Mercedesa na tak małej przestrzeni jaka była pomiędzy nim a Seatem? Nie mówię, że się nie da, bo się da, ale takim manewrem stwarzasz zagrożenie. Poza tym, oczekiwałeś, że on przyhamuje, żeby hrabia z łódzkiego blokowiska w samochodzie z nagłośnieniem, od którego zwoje mózgowe się prostują, mógł spieszyć do celu lewym pasem? A jakby faktycznie przyhamował i ktoś mu w tyłek wjechał? Zatrzymałbyś się na poboczu, podszedł do poszkodowanych i powiedział "sorry, to moja wina. Zachowałem się jak idiota"? Raczej wątpię.
Po 3. Sami przyznajecie, że to rejestracja nie z miasta, w którym zdarzenie miało miejsce. Może kierowca tego samochodu usłyszał komendę z nawigacji, żeby się przygotować do skrętu w lewo? Może jechał według wytycznych od kogoś i nie był pewny, czy ma skręcać na najbliższych światłach czy nie...

Nie znamy wersji drugiej strony. Ale oczywiście. Wyzywajcie ludzi. Jak wam to jakoś ubarwi waszą egzystencję to możecie i mnie powyzywać. Nie dbam o to.

Podsumowując - to nie kierowca Mercedesa stwarzał zagrożenie na drodze, tylko ToFajnie i zanim kogoś wyśmiejecie spójrzcie krytycznie na siebie.

ziembix

2017-01-12, 22:54
Po wyciszeniu nawet można oglądać

Bedzial

2017-01-12, 23:49
kdwdj napisał/a:

Może kierowca tego samochodu usłyszał komendę z nawigacji, żeby się przygotować do skrętu w lewo? Może jechał według wytycznych od kogoś i nie był pewny, czy ma skręcać na najbliższych światłach czy nie...



Tak i dostal rowniez wytyczne od nawigacji: "Jakis leszcz z lodzi probuje cie jebnac prawym pasem, nie daj sie i dodaj gazu!"Po czym puscila w radiu: https://www.youtube.com/watch?v=dv13gl0a-FA . Miejsca mial wiecej niz to bylo potrzebne zeby go tym prawym pasem bezpiecznie wyminac. Uwielbiam ludzi ktorzy patrza na innych z perspektywy Corsy 1.0

napalonka23

2017-01-13, 03:41
Podkład muzyczny rzeczywiście tutaj nie pasuję. Kawałek sam w sobie jest dobry. Tutaj po prostu nie pasuję. Podaję tytuł: HuczuHucz feat. Flojd, W.E.N.A. - Nim zajdzie słońce. Pozdrawiam.

Wiewór

2017-01-13, 07:59
napalonka23 napisał/a:

Podkład muzyczny rzeczywiście tutaj nie pasuję. Kawałek sam w sobie jest dobry. Tutaj po prostu nie pasuję. Podaję tytuł: HuczuHucz feat. Flojd, W.E.N.A. - Nim zajdzie słońce. Pozdrawiam.



Darude - sandstorm. Nie prowadzaj ludzi w błąd.

anitily

2017-01-14, 00:48
po pierwsze, jak się chce wyprzedzać z prawej, to trzeba to umieć robić. a nie jak pajac. i jeszcze to "ja pie**ole".

po drugie, ulica aleksandrowska w łodzi to nie autostrada.

po trzecie, ch*j z EZD.

Skid17

2017-01-14, 18:20
To ty nie wiesz, że w polsce obowiązuje ruch lewostronny?